Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Całkowita korekta nosa dr Małgorzata Kuźlan

Po zabiegu Warto
maincoon
Maincoon
Gorzów Wielkopolski · Utworzono: 5 lis 2020 · Zaktualizowano: 22 sty 2021
Historia

Korektę nosa miałam wykonaną w Poznaniu przez dr Małgorzatę Kuźlan. Miałam krzywą przegrodę oraz opadający czubek nosa. Zabieg był wykonany w znieczuleniu ogólnym, po zabiegu nie czuć bólu, nos nie boli, nie trzeba brać żadnych tabletek p/bólowych po powrocie do domu. Nos jest zdrętwiały, dopiero po zdjęciu gipsu lekko boli przy dotyku. Ogólnie zabieg taki oceniam jako bezbolesny. Ja akurat nie miałam żadnych zasinień. Jeśli chodzi o operatora, to polecam panią doktor M. Kuźlan, mój nos jest drożny - co jest najważniejsze - i jest mniejszy, krótszy. Uważam, że jest taki sam ale ładniejszy, zgrabniejszy, nadał mojej twarzy łagodniejszy wyraz, ale nie zmienił mnie całkowicie, że nagle po operacji nosa wyglądam zupełnie inaczej, bo mam sztuczny nos, o zupełnie innym kształcie itd. Jestem zadowolona z efektu. Natomiast jeśli chodzi o klinikę, to opieka jest super, wszystkie panie tam pracujące są miłe, pomocne, wyrozumiałe ;) Polecam zarówno klinikę jak i panią dr Małgorzatę Kuźlan. Foto nr 1 jest przed korektą, reszta już po korekcie.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

wojciechkumpicki

· Wrocław

· 22 sty 2021

Brawo, efekt doskonały.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.