Klinika Dr Kuschill Medestetis

Klinika Dr Kuschill Medestetis

Brak opinii
Dodaj opinię
Garncarska 8, Kraków, Małopolskie
Klinika Dr Kuschill Medestetis
Klinika Dr Kuschill Medestetis
Brak opinii

Informacje

Instytut medycyny estetycznej MEDESTETIS to sieć placówek zlokalizowanych w Krakowie i Warszawie. Obecnie funkcjonuje pod nazwą Klinika Dr Kuschill MEDESTETIS. O renomie instytutu świadczy między innymi dwukrotne wyróżnienie tytułem najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce w prestiżowym plebiscycie Gala Beauty Stars. W klinice MEDESTIS wyznawane jest holistyczne podejście do pacjentów. Medycyna estetyczna to nie tylko leczenie niedoskonałości, ale również medycyna duszy i pewność siebie w codziennym życiu. Duży nacisk kładziony jest także na komfort oraz bezpieczeństwo pacjentów.

Zespół

Zespół kliniki MEDESTETIS tworzą wysoce wykwalifikowani i doświadczeni lekarze. Na czele placówki stoi dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda. To lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim stażem, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (PTA), European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology (ESCAD, pol. Europejskie Towarzystwo Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej) oraz World Society of Interdisciplinary Aesthetic & Interdisciplinary Medicine (WOSIAM, pol. Światowe Towarzystwo Interdyscyplinarnej Medycyny Estetycznej). Dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda otrzymała wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł Lekarza Roku 2013 w kategorii specjalista medycyny estetycznej, w plebiscycie czytelników Gazety Krakowskiej.

Specjalizacje

Propozycje zabiegowe Kliniki Dr Kuschill MEDESTETIS obejmują ponad sto sprawdzonych procedur, które spełniają najwyższe standardy technologii medycznych. Należą do nich zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak iniekcja toksyny botulinowej, wypełnienie kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, wolumetria twarzy z wykorzystaniem nici hialuronowych i wiele innych. Z kolei w ofercie kosmetologii hi-tech pacjenci mogą skorzystać z zabiegów modelowania sylwetki, epilacji laserowej oraz szeregu zabiegów regenerujących na twarz.

Lokalizacja

Klinika Dr Kuschill MEDESTETIS ma placówki w Warszawie i Krakowie. Aby zapoznać się z pełną ofertą kliniki MEDESTETIS lub umówić się na konsultację, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.