Klinika Chirurgii Mazan

(50) 100% poleca
Katowice
Cena od: 5.500 zł do 13.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej. Jedną z gałęzi w ofercie Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi w okolicy twarzy – korekcję nosa, powiek, uszu czy podbródka... (usuwanie tłuszczu z ud Katowice)

Nzoz Euroklinika

(14) 100% poleca
Katowice
Cena od: 5.000 zł do 8.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (usuwanie tłuszczu z ud Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak rekomendacji
Będzin
Cena od: 6.000 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (wyszczuplanie ud Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100% poleca
Katowice
Cena od: 8.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (plastyka ud Katowice)

lek.med. Danuta Pawlik - Knapik

(1) 100% poleca
Gliwice
Cena od: 5.000 zł
Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik jest specjalistką chirurgii plastycznej i jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce ekspertów w dziedzinie klinicznej chirurgii plastycznej.Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, poza piastowaniem obowiązków ordynatora oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, prowadzi Śląskie Centrum Chirurgii Plastycznej. Wykonuje w nim szereg zabiegów i operacji natury estetycznej... (wyszczuplanie ud Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

W czerwcu 2016r zdecydowałam się na implanty łydek w związku z widoczna asymetrią i niedorozwojem mięśni łydek. Operację przeprowadził dr Mazan. Jestem bardzo zadowolona, dysproporcja łydek prawie się wyrównała, pozbyłam się kompleksów na tyle, że coraz częściej noszę sukienki o długości lekko za kolano. Dziękuję panie doktorze za fachowość, dziękuję z całego serca - moje kompleksy odchodzą w zapomnienie. Polecam każdemu klinikę oraz samego specjalistę. Pozdrawiam Halina z Łodzi

Zabieg implantacji łydek miałam w listopadzie 2016 roku. Zabieg przeprowadzony sprawnie,profesjonalnie.Do pełnej sprawności fizycznej wróciłam po ok.miesiącu.Dolegliwości przestałam odczuwać po ok.4 miesiącach.Pan Doktor Mazan jest niezwykle ciepłym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Przed zabiegiem wytłumaczył dokładnie jak będzie przebiegał,jakie są zalecenia pozabiegowe.Zespół bardzo miły,opieka pozabiegowa doskonała.Teraz pozostaje mi tylko cieszyc się z efektu zabiegu. Bardzo dziękuję całemu zespołowi, zabieg ten dodał mi pewności siebie, nie zastanaiałabym się ani chwili,gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o zabiegu.