dr Zbigniew Mazan

(8) 100 % poleca
Katowice
Cena od 8.500 zł do 1.300 zł
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (modelowanie ud Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(56) 100 % poleca
Katowice
Cena od 5.500 zł do 13.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (modelowanie ud Katowice)

NZOZ Euroklinika

(10) 100 % poleca
Katowice
Cena od 5.000 zł do 8.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (plastyka ud Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(12) 100 % poleca
Katowice
Cena od 8.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (wyszczuplanie ud Katowice)

lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

(1) 100 % poleca
Zabrze
Cena od 5.000 zł
Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik jest specjalistką chirurgii plastycznej i jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce ekspertów w dziedzinie klinicznej chirurgii plastycznej. Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, poza piastowaniem obowiązków ordynatora oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, prowadzi Śląskie Centrum Chirurgii Plastycznej. Wykonuje w nim szereg zabiegów i operacji natury estetycznej... (usuwanie tłuszczu z ud Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Katowice
Cena od 6.000 zł
Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Ponadto ukończył... (odchudzanie ud Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

joannamur

Zabieg implantacji łydek miałam w listopadzie 2016 roku. Zabieg przeprowadzony sprawnie,profesjonalnie.Do pełnej sprawności fizycznej wróciłam po ok.miesiącu.Dolegliwości przestałam odczuwać po ok.4 miesiącach.Pan Doktor Mazan jest niezwykle ciepłym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Przed zabiegiem wytłumaczył dokładnie jak będzie przebiegał,jakie są zalecenia pozabiegowe.Zespół bardzo miły,opieka pozabiegowa doskonała.Teraz pozostaje mi tylko cieszyc się z efektu zabiegu. Bardzo dziękuję całemu zespołowi, zabieg ten dodał mi pewności siebie, nie zastanaiałabym się ani chwili,gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o zabiegu.

wiza

Witam. 18 marca 2014 miałam zrobiony zabieg wstawienia implantów łydek. Zdecydowałam się na to ponieważ urodziłam się z koślawymi nogami i przez 53 lata z takimi żyłam, co było dla mnie po prostu traumą. Wszystkich wahających się, a szczególnie Panie, zapewniam, że był to strzał w dziesiątkę. Operacja przebiegła bardzo sprawnie, po miesiącu czasu chodziłam już w bucikach na obcasie i krótkiej spódniczce. Moja ocena dla KLINIKI = 6 ! Efekt możecie Państwo zobaczyć na zdjęciach na tejże stronie w zakładce " przed i po". Te ostatnie fotki, to są właśnie moje nogi !!!

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (5)