dr Iwona Manikowska Happy Clinic

dr Iwona Manikowska Happy Clinic

Brak opinii
Dodaj opinię
Berezyńska 26, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Iwona Manikowska Happy Clinic
dr Iwona Manikowska Happy Clinic
Brak opinii

Informacje

  • 431 wizyt na profilu

Lek. med. Iwona Manikowska jest specjalistką chorób wewnętrznych oraz lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Polskiego Towarzystwa Internistów (PTI), Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (PTOK) oraz American Association of Cancer Research – AACR (pol. Amerykańskie Towarzystwo Badań nad Rakiem). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej Happy Clinic w Warszawie.

Znakomita ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz. Wykonuje lifting przy użyciu nici PDO oraz stosuje wypełniacze – botoks, toksynę botulinową i osocze bogatopłytkowe. Jest specjalistką w zakresie metod łączonych. Stosuje także mezoterapię cienkoigłową. W swojej pracy często sięga po lasery frakcyjne pozwalające przeprowadzać nie tylko zabiegi anti-aging, ale sprawdzające się w likwidowaniu przebarwień i niedoskonałości skórnych.

Miłośniczka holistycznego podejścia do medycyny gotowa zawsze i wszędzie nieść pomoc pacjentom. W swojej pracy stawia przede wszystkim na ich zdrowie i bezpieczeństwo. Jest ceniona za to, że w zabiegach medycyny estetycznej uzyskuje naturalne rezultaty.

Happy Clinic to miejsce, w którym spotkacie nie tylko profesjonalistów, ale także ciepłych i empatycznych lekarzy, którzy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania. Dużą popularnością cieszą się zabiegi redukujące zmarszczki, w tym ostrzykiwanie wypełniaczami oraz mezoterapia igłowa. Specjaliści stosują nici Slihouette Soft pozwalające na lifting twarzy bez użycia skalpela oraz przeprowadzają wolumetrię twarzy preparatami na bazie hydroksyapatytu wapnia.

Udając się do kliniki, możecie poddać się zabiegom odmładzania skóry laserem frakcyjnym CO2. To nie tylko świetny sposób na pozbycie się zmarszczek i nadanie skórze znakomitej sprężystości, ale także urządzenie pozwalające bezpiecznie usuwać rozstępy, blizny i przebarwienia skórne. Doskonali specjaliści wykonują też zabiegi z zastosowaniem systemu Accent Prime Ultra łączącego działanie fal radiowych, ultradźwięków oraz drenażu limfatycznego. Terapia z jednej strony przywraca skórze jędrność, z drugiej – świetnie sprawdza się w redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

W Happy Clinic możecie skonsultować problem wypadających włosów. Po dokładnej analizie specjaliści dopasują odpowiedni program leczenia. To także miejsce, w którym stosuje się rozmaite peelingi chemiczne, pozwalające oczyścić cerę oraz rozjaśnić przebarwienia.

Lek. med. Iwona Manikowska jest doświadczoną specjalistką z zakresu chorób wewnętrznych. Po studiach pracowała jako internistka w Klinice Kardiologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, a następnie w warszawskim Instytucie Hematologii i Transfuzjologii. W międzyczasie odbyła kilkumiesięczny staż z zakresu chorób wewnętrznych w Szpitalu Uniwersyteckim Karolinska w Sztokholmie. Następnie była zatrudniona na Oddziale Onkologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Chcąc nieść pomoc osobom po chorobie nowotworowej, które często szukają sposobu na poprawę swojego wyglądu, podjęła studia podyplomowe z medycyny estetycznej w Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które ukończyła w 2009 roku. Obecnie pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej Happy Clinic w Warszawie. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach, odbywających się głównie w Stanach Zjednoczonych.

Data uzyskania uprawnień:

  • 1997

Ukończone specjalizacje:

  • Choroby wewnętrzne
  • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

  • Inne:
  • American Association for Cancer Research AACR
  • Inne:
  • American Association for Cancer Research

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (12)

dr Iwona Manikowska Happy Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (5)

dr Iwona Manikowska Happy Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!