Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 post · Podsumowanie historii:

Korekta łydek implantami, liposukcja kolan i ud zewnętrznych w Katowicach

Warto

O lekarzu

Ocena:
Korekta łydek implantami, liposukcja kolan i ud zewnętrznych w Katowicach
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Korekta łydek implantami. Zabieg miałam robiony na początku listopada 2018r. Wybrałam dr Mazana i dzisiaj już wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Efekt moich nowych zgrabnych łydek był tak zniewalający, że poszłam za ciosem i już za kolejne dwa tygodnie zdecydowałam się na liposukcję kolan i ud zewnętrznych. To co doktor zrobił z moimi nogami to w swoim rodzaju dzieło sztuki! Pamiętajcie, liposukcja to przede wszystkim modelowanie sylwetki, a nie metoda na odchudzanie! W klinice panuje pełna dyskrecja i miła atmosfera, a pacjenci otoczeni są doskonałą opieką. Tuż po przekroczeniu progu zostałam serdecznie przyjęta przez panie w rejestracji, a atmosfera u pana doktora w gabinecie i na sali operacyjnej przemiła, widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie. O bólu nie piszę, bo jak po każdej operacji „oj boli!!” :), ale tylko przez pierwsze 3 dni. Pozostało mi jeszcze kilka siniaków po liposukcji, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość przy tego typu zabiegach i wszystko zniknie (mam taką nadzieję !:)). Korekcja łydek mało inwazyjna - obrzęk i zasinienia zniknęły mi po 8 dniach. Natomiast liposukcję polecam porą jesienno- zimową z uwagi na siniaki-krwiaki i „ubranko”, które trzeba nosić przez kilka tygodni. Jeszcze raz bardzo dziękuję panu doktorowi, pani Janinie, pani Martynie i całemu wspaniałemu zespołowi. 100% polecam !

1

Komentarz (1)

Witam 1 dzień temu miałam wszczepiane implanty u Dr Mazana . Napisz proszę czy miałaś uczucie ciągnięcia i czy trudno ci było chodzić i czy chodziłaś? Ja w pierwszy dzień trochę duzo chodziłam a dzisiaj mam wrażenie jakby było gorzej z bólem i ciągnięciem w łydkach . Nosiłaś pończochy? Bo mi nikt nie mówił że mam nosić. Czekam na wiadomość od Ciebie bo ty to już przeszłaś to najlepiej wiesz jak jest po. Dostałam od pań informację żeby chodzić a w Internecie czytam żeby leżeć? Pozdrawiam Gina
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.