Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekta łydek implantami, liposukcja kolan i ud zewnętrznych w Katowicach

Po zabiegu Warto
opolanka765112
opolanka765112
Utworzono: 9 sty 2019 · Zaktualizowano: 14 gru 2019

O lekarzu

Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Chirurgii Mazan Katowice, Śląskie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Korekta łydek implantami, liposukcja kolan i ud zewnętrznych w Katowicach

Historia

Korekta łydek implantami. Zabieg miałam robiony na początku listopada 2018r. Wybrałam dr Mazana i dzisiaj już wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Efekt moich nowych zgrabnych łydek był tak zniewalający, że poszłam za ciosem i już za kolejne dwa tygodnie zdecydowałam się na liposukcję kolan i ud zewnętrznych. To co doktor zrobił z moimi nogami to w swoim rodzaju dzieło sztuki! Pamiętajcie, liposukcja to przede wszystkim modelowanie sylwetki, a nie metoda na odchudzanie! W klinice panuje pełna dyskrecja i miła atmosfera, a pacjenci otoczeni są doskonałą opieką. Tuż po przekroczeniu progu zostałam serdecznie przyjęta przez panie w rejestracji, a atmosfera u pana doktora w gabinecie i na sali operacyjnej przemiła, widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie. O bólu nie piszę, bo jak po każdej operacji „oj boli!!” :), ale tylko przez pierwsze 3 dni. Pozostało mi jeszcze kilka siniaków po liposukcji, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość przy tego typu zabiegach i wszystko zniknie (mam taką nadzieję !:)). Korekcja łydek mało inwazyjna - obrzęk i zasinienia zniknęły mi po 8 dniach. Natomiast liposukcję polecam porą jesienno- zimową z uwagi na siniaki-krwiaki i „ubranko”, które trzeba nosić przez kilka tygodni. Jeszcze raz bardzo dziękuję panu doktorowi, pani Janinie, pani Martynie i całemu wspaniałemu zespołowi. 100% polecam !

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

gina836876
gina836876

· Katowice

· 14 gru 2019

Witam 1 dzień temu miałam wszczepiane implanty u Dr Mazana . Napisz proszę czy miałaś uczucie ciągnięcia i czy trudno ci było chodzić i czy chodziłaś? Ja w pierwszy dzień trochę duzo chodziłam a dzisiaj mam wrażenie jakby było gorzej z bólem i ciągnięciem w łydkach . Nosiłaś pończochy? Bo mi nikt nie mówił że mam nosić. Czekam na wiadomość od Ciebie bo ty to już przeszłaś to najlepiej wiesz jak jest po. Dostałam od pań informację żeby chodzić a w Internecie czytam żeby leżeć? Pozdrawiam Gina

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.