Medical Hair&Esthetic

Medical Hair&Esthetic

(4 Opinie)·75% poleca
Dodaj opinię
Modzelewskiego 17, Warszawa, Mazowieckie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000007597
Medical Hair&Esthetic
Medical Hair&Esthetic
(4 Opinie)·75% poleca

Informacje

Medical Hair & Esthetic to sieć nowoczesnych klinik. Pierwsza z nich powstała w 1995 r. Tworzą je wysokiej klasy specjaliści w wielu dziedzinach medycyny. Głównie specjalizujemy się w transplantacji włosów i chirurgii plastycznej. Biorąc pod uwagę oczekiwania pacjentów powiększamy swój zakres działalności o kolejne gabinety. Wśród naszego personelu są specjaliści z zakresu: medycyny estetycznej, trychologii, urologii, proktologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, radioterapii, radiologii, okulistyki, ginekologii i ginekologii estetycznej, laryngologii i dermatologii.

Zespół

Lekarze kliniki Medical Hair & Esthetic to wykwalifikowany personel, który zdobywał wiedzę zarówno w kraju, jak i za granicą. Dokładają wszelkich starań, aby operacje plastyczne oraz wszelkie zabiegi przebiegały sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Zadowolenie i komfort pacjentów jest priorytetem, a indywidualne podejście do każdego z nich standardem lekarzy kliniki. Znakomity kontakt z pacjentem oraz umiejętność rzeczowego i zrozumiałego wyjaśnienia procedur dotyczących zabiegów to główne założenia personelu Medical Hair & Esthetic.

Atutem personelu kliniki, poza solidną wiedzą i doświadczeniem, jest rzetelność i zaangażowanie. Wysokie kompetencje pozwalają zdobyć zaufanie pacjentów i zagwarantować im poczucie bezpieczeństwa.

Medical Hair & Esthetic jest wyposażona w najlepszej jakości sprzęt. Dzięki niemu oraz doświadczeniu i wiedzy specjalistów kliniki, operacje i zabiegi przebiegają profesjonalnie i w pełni bezpiecznie. W klimatyzowanych blokach operacyjnych znajduje się szereg specjalistycznych i nowoczesnych sprzętów. Począwszy od certyfikowanego systemu przesyłania gazów medycznych, po sterylizatornię czy aparat anestezjologiczny z zaawansowanym systemem kontroli przebiegu operacji. Z kolei narzędzia przeznaczone do chirurgii plastycznej zostały zaprojektowane oraz wykonane na specjalne zamówienie kliniki.

Specjalizacje

Medical Hair & Esthetic jest kliniką, która jest prekursorem transplantacji włosów w Polsce.

Jako pierwsi zastosowaliśmy metodę pobrania graftów FUE (follicular unit extraction). Technika wyparła powszechny STRIP (FUT). Pobranie włosów do przeszczepu odbywa się w sposób punktowy, bez użycia skalpela. Pacjent przed zabiegiem musi wyrazić zgodę na ogolenie włosów na potylicy i skroniach.

Stosujemy także technikę FUE UN-SHAVEN. Metoda pozwala na pobranie graftów bez golenia włosów. Jest skierowana do mężczyzn z małą ilością czasu na rekonwalescencję. Nasza klinika wykonuje także zabiegi BHT (pobranie włosów z innych części ciała np. tors, łydki). BHT jest traktowana jako uzupełnienie poprzednich zabiegów lub gdy występują ograniczone możliwości pobrania włosów z głowy. Uzupełniamy także włosy na brodzie i odtwarzamy brwi.

Nasza klinika stale się rozwija. Rozpoczęliśmy stosowanie najbardziej technologicznie zaawansowanego i wyrafinowanego systemu do operacji typu FUE.

Klinika Medical Hair & Esthetic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów. Wśród nich są osoby, które z różnych względów chciałyby kredytować zabiegi. U nas jest to możliwe! Wdrożyliśmy procedurę przyznawania szybkich kredytów medycznych.

Lokalizacja

Nasze Kliniki znajdują się w kilku lokalizacjach w Warszawie i Lublinie. Swoim pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną, optymalne warunki pobytu i leczenia oraz całkowite bezpieczeństwo. Stale poszerzamy swoją działalność.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Doświadczenie:

 • 29 lata

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

NIP:

 • 712-10-17-670

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów ISHRS
 • FUE Europe
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej
 • Polskie Towarzystwo Flebologiczne
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 21-50 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • poniedziałek-piątek 8:00-19:00 sobota 9:00-14:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Główne zabiegi

Powiększanie biustu

Biust można wymodelować przez podniesienie i redukcję, dobór odpowiednich implantów, kwas hialuronowy i przeszczep tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych.
Od: 19.000 zł do 22.000 zł

Blefaroplastyka

Blefaroplatyka jest zabiegiem polegającym na plastyce powiek górnych i dolnych lub korekcji powiek dolnych (lifting środkowy). Czasem łączymy korekcję powiek z podniesieniem brwi.
Od: 10.000 zł do 12.000 zł

Plastyka brzucha

Abdominoplastyka jest zabiegiem polegającym na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej. Idealnym kandydatem jest osoba z niewielką ilością tkanki podskórnej i dużą ilością nadmiaru skóry.
Od: 17.000 zł do 22.000 zł

Korekta nosa

Korekta nosa to zabiegi plastyki nosa, korekty nosa części chrzęstnej i korekty przegrody nosowej. Są to zabiegi zaliczane do najbardziej skomplikowanych operacji w obrębie głowy i szyi. Korekta nosa zdecydowanie poprawia, a niejednokrotnie całkowicie zmienia wygląd twarzy. Poprawia także komfort oddychania u osób z krzywą przegrodą nosową.
Od: 14.000 zł do 19.500 zł

Lifting twarzy

W naszej klinice wykonywany jest pełny lifting twarzy, lift szyi oraz lift twarzy i szyi. W czasie zabiegów warstwy skóry naciąga się, przywracając skórze bardziej młodzieńczy wygląd.
Od: 12.000 zł do 16.000 zł

Labioplastyka

Plastyka warg sromowych mniejszych jest zabiegiem wykonywanym w naszej placówce w Lublinie w znieczuleniu miejscowym. Zabieg wskazany jest w przypadku pacjentek, u których wargi sromowe mniejsze nie są zakryte przez wargi większe, w wyniku czego doświadczają one dyskomfortu podczas codziennych czynności oraz uprawiania sportu.

Zmniejszenie biustu

Stosujemy kilka technik zmniejszania piersi. Wybór zależy od rodzaju opadania piersi, ilości gruczołu i rodzaju skóry. To jaką techniką zmniejszymy piersi wpływa na kształt blizny po zabiegu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Trwa 2,5-4 h. Pobyt w klinice wynosi 1-2 dni.
Od: 16.000 zł do 20.000 zł

Liposukcja

Liposukcja wykonywana jest najczęściej w rejon pośladków, ud, brzucha, bioder, szyi, podbródka policzków i kolan. Bardzo często jest zabiegiem łączonym z plastyką powłok brzucha lub liftingiem twarzy.
Od: 4.000 zł do 20.000 zł

Korekcja uszu

Otoplastykę małżowin usznych wykonujemy w Warszawie oraz Lublinie. Zabieg może już być wykonany u dziecka 6 letniego. Stosowane są specjalne techniki zakładania szwów.
Od: 4.500 zł do 7.000 zł

Mastopeksja

Zabieg wykonywany jest bardzo często w połączeniu z rekonstrukcją objętościową, czyli wypełnieniem za pomocą implantów. U większości pacjentek w trakcie zabiegu redukowane są także brodawki. Czas trwania operacji 1,5-3 h. Pobyt w klinice wynosi1 dzień.
Od: 18.000 zł do 20.000 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Laser NeoSkin stosowany jest do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Charakteryzuje się wysoką skutecznością i uzyskiwanym szybkim efektem.

Ginekomastia

Ginekomastia to zabieg skierowany do mężczyzn z przerostem gruczołu sutkowego. Wykonywana jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej i skóry.
Od: 10.000 zł do 17.000 zł

Przeszczep włosów

Jesteśmy pierwszą kliniką w Polsce, która zajęła się przeszczepem włosów. Od 25 lat współpracujemy z dr Wojciechem Chromińskim i dr Sławomirem Pietuszko. Nasi chirurdzy są prekursorami transplantacji włosów w Polsce. Stosujemy najnowocześniejsze techniki: FUE (Follicular Unit Extraction), FUE UN-SHAVEN, FUT (strip) i BHT.

Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G odbywa się przy użyciu preparatu Desirial Plus, zawierającego kwas hialuronowy. Preparat jest powszechnie stosowany w ginekologii. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesny dla pacjentki. Poprawia komfort życia seksualnego.

Hymenoplastyka

Odtworzenie błony dziewiczej jest to zabieg, który polega na zszyciu strzępków błony dziewiczej. Trwa ok. 30-60 min. i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi wykonuje nasz specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej lek. med. Krzysztof Szymenderski w naszej placówce w Lublinie. Nasz specjalista wykonuje także: badanie usg, odbudowę objętości warg sromowych, laserowe leczenie blizn po porodzie, laserowe wybielanie i odmładzanie okolic intymnych, nacięcie i rekonstrukcję błony dziewiczej.

Połącz się z nami w mediach społecznościowych

Social pack

Opinie (4)

4.0
4 Opinie · 75% poleca

Po operacji mam pierwszą wizytę kontrolną u lekarza prowadzącego za 3 tygodnie, oczywiście dowiedziałam się o tym już po zabiegu. Opatrunek zmieniły pielęgniarki, szwy zdjęły pielęgniarki, żaden lekarz mimo moich próśb mnie nie obejrzał mimo, że zgła...Czytaj więcej

Polecam z czystym sumieniem

Historia ukończona (Powiększanie biustu):

Polecam z czystym sumieniem. Operację u Pani Grażyny Jurek miałam wykonaną 5-10-2016. Piersi wyglądają rewelacyjnie są idealnie dobrane do sylwetki. Rekonwalescencja po zabiegu przebiegła wzorowo. Cały personel w klinice na 6+, sprawił, że nie paniko...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.