Medical Hair&Esthetic
Medical Hair&Esthetic

Medical Hair&Esthetic Premium

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Modzelewskiego 17, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek 8:00-19:00 sobota 9:00-14:00
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000007597
Medical Hair&Esthetic
Medical Hair&Esthetic Premium
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Medical Hair & Esthetic to sieć nowoczesnych klinik. Pierwsza z nich powstała w 1995 r. Tworzą je wysokiej klasy specjaliści w wielu dziedzinach medycyny. Głównie specjalizujemy się w transplantacji włosów i chirurgii plastycznej. Biorąc pod uwagę oczekiwania pacjentów powiększamy swój zakres działalności o kolejne gabinety. Wśród naszego personelu są specjaliści z zakresu: medycyny estetycznej, trychologii, urologii, proktologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, radioterapii, radiologii, okulistyki, ginekologii i ginekologii estetycznej, laryngologii i dermatologii.

Nasze Kliniki znajdują się w kilku lokalizacjach w Warszawie i Lublinie. Swoim pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną, optymalne warunki pobytu i leczenia oraz całkowite bezpieczeństwo. Stale poszerzamy swoją działalność.

Lekarze kliniki Medical Hair & Esthetic to wykwalifikowany personel, który zdobywał wiedzę zarówno w kraju, jak i za granicą. Dokładają wszelkich starań, aby operacje plastyczne oraz wszelkie zabiegi przebiegały sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Zadowolenie i komfort pacjentów jest priorytetem, a indywidualne podejście do każdego z nich standardem lekarzy kliniki. Znakomity kontakt z pacjentem oraz umiejętność rzeczowego i zrozumiałego wyjaśnienia procedur dotyczących zabiegów to główne założenia personelu Medical Hair & Esthetic.

Atutem personelu kliniki, poza solidną wiedzą i doświadczeniem, jest rzetelność i zaangażowanie. Wysokie kompetencje pozwalają zdobyć zaufanie pacjentów i zagwarantować im poczucie bezpieczeństwa.

Medical Hair & Esthetic jest wyposażona w najlepszej jakości sprzęt. Dzięki niemu oraz doświadczeniu i wiedzy specjalistów kliniki, operacje i zabiegi przebiegają profesjonalnie i w pełni bezpiecznie. W klimatyzowanych blokach operacyjnych znajduje się szereg specjalistycznych i nowoczesnych sprzętów. Począwszy od certyfikowanego systemu przesyłania gazów medycznych, po sterylizatornię czy aparat anestezjologiczny z zaawansowanym systemem kontroli przebiegu operacji. Z kolei narzędzia przeznaczone do chirurgii plastycznej zostały zaprojektowane oraz wykonane na specjalne zamówienie kliniki.

Medical Hair & Esthetic jest kliniką, która jest prekursorem transplantacji włosów w Polsce.

Jako pierwsi zastosowaliśmy metodę pobrania graftów FUE (follicular unit extraction). Technika wyparła powszechny STRIP (FUT). Pobranie włosów do przeszczepu odbywa się w sposób punktowy, bez użycia skalpela. Pacjent przed zabiegiem musi wyrazić zgodę na ogolenie włosów na potylicy i skroniach.

Stosujemy także technikę FUE UN-SHAVEN. Metoda pozwala na pobranie graftów bez golenia włosów. Jest skierowana do mężczyzn z małą ilością czasu na rekonwalescencję.

Nasza klinika wykonuje także zabiegi BHT (pobranie włosów z innych części ciała np. tors, łydki). BHT jest traktowana jako uzupełnienie poprzednich zabiegów lub gdy występują ograniczone możliwości pobrania włosów z głowy.

Uzupełniamy także włosy na brodzie i odtwarzamy brwi.

Nasza klinika stale się rozwija. Rozpoczęliśmy stosowanie najbardziej technologicznie zaawansowanego i wyrafinowanego systemu do operacji typu FUE.

Do pobrania graftów FUE stosujemy urządzenie, które zostało skonstruowane przez jednego z najbardziej uznanych chirurgów w branży, doktora Roberto Trivelliniego z Paragwaju. Doktor Trivellini wykorzystał w nowatorski sposób dotychczas zgromadzone na całym świecie doświadczenie na temat pobrania FUE i zamknął je w jednym urządzeniu, które nazwał MAMBA.

Klinika Medical Hair & Esthetic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów. Wśród nich są osoby, które z różnych względów chciałyby kredytować zabiegi. U nas jest to możliwe! Wdrożyliśmy procedurę przyznawania szybkich kredytów medycznych.

NIP:

 • 712-10-17-670

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów ISHRS
 • FUE Europe
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej
 • Polskie Towarzystwo Flebologiczne
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 1995

Personel:

 • 21-50 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • poniedziałek-piątek 8:00-19:00 sobota 9:00-14:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew
 • Paypal

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Powiększanie biustu

Biust można wymodelować przez podniesienie i redukcję, dobór odpowiednich implantów, kwas hialuronowy i przeszczep tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych.
Od: 19.000 zł do 22.000 zł

Korekta nosa

Korekta nosa to zabiegi plastyki nosa, korekty nosa części chrzęstnej i korekty przegrody nosowej. Są to zabiegi zaliczane do najbardziej skomplikowanych operacji w obrębie głowy i szyi. Korekta nosa zdecydowanie poprawia, a niejednokrotnie całkowicie zmienia wygląd twarzy. Poprawia także komfort oddychania u osób z krzywą przegrodą nosową.
Od: 14.000 zł do 19.500 zł

Blefaroplastyka

Blefaroplatyka jest zabiegiem polegającym na plastyce powiek górnych i dolnych lub korekcji powiek dolnych (lifting środkowy). Czasem łączymy korekcję powiek z podniesieniem brwi.
Od: 10.000 zł do 12.000 zł

Lifting twarzy

W naszej klinice wykonywany jest pełny lifting twarzy, lift szyi oraz lift twarzy i szyi. W czasie zabiegów warstwy skóry naciąga się, przywracając skórze bardziej młodzieńczy wygląd.
Od: 12.000 zł do 16.000 zł

Labioplastyka

Plastyka warg sromowych mniejszych jest zabiegiem wykonywanym w naszej placówce w Lublinie w znieczuleniu miejscowym. Zabieg wskazany jest w przypadku pacjentek, u których wargi sromowe mniejsze nie są zakryte przez wargi większe, w wyniku czego doświadczają one dyskomfortu podczas codziennych czynności oraz uprawiania sportu.

Liposukcja

Liposukcja wykonywana jest najczęściej w rejon pośladków, ud, brzucha, bioder, szyi, podbródka policzków i kolan. Bardzo często jest zabiegiem łączonym z plastyką powłok brzucha lub liftingiem twarzy.
Od: 4.000 zł do 20.000 zł

Plastyka brzucha

Abdominoplastyka jest zabiegiem polegającym na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej. Idealnym kandydatem jest osoba z niewielką ilością tkanki podskórnej i dużą ilością nadmiaru skóry.
Od: 17.000 zł do 22.000 zł

Zmniejszenie biustu

Stosujemy kilka technik zmniejszania piersi. Wybór zależy od rodzaju opadania piersi, ilości gruczołu i rodzaju skóry. To jaką techniką zmniejszymy piersi wpływa na kształt blizny po zabiegu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Trwa 2,5-4 h. Pobyt w klinice wynosi 1-2 dni.
Od: 16.000 zł do 20.000 zł

Korekcja uszu

Otoplastykę małżowin usznych wykonujemy w Warszawie oraz Lublinie. Zabieg może już być wykonany u dziecka 6 letniego. Stosowane są specjalne techniki zakładania szwów.
Od: 4.500 zł do 7.000 zł

Ginekomastia

Ginekomastia to zabieg skierowany do mężczyzn z przerostem gruczołu sutkowego. Wykonywana jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej i skóry.
Od: 10.000 zł do 17.000 zł

Mastopeksja

Zabieg wykonywany jest bardzo często w połączeniu z rekonstrukcją objętościową, czyli wypełnieniem za pomocą implantów. U większości pacjentek w trakcie zabiegu redukowane są także brodawki. Czas trwania operacji 1,5-3 h. Pobyt w klinice wynosi1 dzień.
Od: 18.000 zł do 20.000 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Laser NeoSkin stosowany jest do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Charakteryzuje się wysoką skutecznością i uzyskiwanym szybkim efektem.

Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G odbywa się przy użyciu preparatu Desirial Plus, zawierającego kwas hialuronowy. Preparat jest powszechnie stosowany w ginekologii. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesny dla pacjentki. Poprawia komfort życia seksualnego.

Przeszczep włosów

Jesteśmy pierwszą kliniką w Polsce, która zajęła się przeszczepem włosów. Od 25 lat współpracujemy z dr Wojciechem Chromińskim i dr Sławomirem Pietuszko. Nasi chirurdzy są prekursorami transplantacji włosów w Polsce. Stosujemy najnowocześniejsze techniki: FUE (Follicular Unit Extraction), FUE UN-SHAVEN, FUT (strip) i BHT.

Hymenoplastyka

Odtworzenie błony dziewiczej jest to zabieg, który polega na zszyciu strzępków błony dziewiczej. Trwa ok. 30-60 min. i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi wykonuje nasz specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej lek. med. Krzysztof Szymenderski w naszej placówce w Lublinie. Nasz specjalista wykonuje także: badanie usg, odbudowę objętości warg sromowych, laserowe leczenie blizn po porodzie, laserowe wybielanie i odmładzanie okolic intymnych, nacięcie i rekonstrukcję błony dziewiczej.

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 12/12 Wtorek 13/12 Środa 14/12 Czwartek 15/12 Piątek 16/12

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam z czystym sumieniem

Historia ukończona (Powiększanie biustu):

Polecam z czystym sumieniem. Operację u Pani Grażyny Jurek miałam wykonaną 5-10-2016. Piersi wyglądają rewelacyjnie są idealnie dobrane do sylwetki. Rekonwalescencja po zabiegu przebiegła wzorowo. Cały personel w klinice na 6+, sprawił, że nie paniko...Czytaj więcej

W sierpniu 2011 ...

Historia ukończona (Powiększanie biustu):

W sierpniu 2011 w klinice Medical Esthetic przeszłam operację podniesienia i powiększenia piersi. Operację przeprowadzała **dr Grażyna Jurek**. Jestem bardzo zadowolona z efektów tej operacji. Chociaż ból po operacji był okropny, to było warto ci...Czytaj więcej

Medical Hair&Esthetic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (31)

Filmy (25)

Medical Hair&Esthetic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (99)

Grzebień laserowy na porost włosów - opinie
Odpowiedź specjalisty · 11 paź 2014

Dzień dobry,

wszelkiego rodzaju gadżety oraz specyfiki farmakologiczne przynoszą jedynie czasową poprawę sytuacji przy łysieniu androgenowym. Jedynie przeszczep włosów przynosi trwałe efekty w postaci uzupełnienia konkretnych ubytków u pacjenta....

Czytaj więcej
Problem z zarostem.
Odpowiedź specjalisty · 16 lip 2014

Dzień dobry,

w opisanej sytuacji nie można wykonać zabiegu przeszczepu włosów, ponieważ takowe posiada Pan w zaroście. Problemem jest natomiast struktura i barwa włosków, które są genetyczne. Ze względu na młody wiek zarost dopiero kształtuje...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Medical Hair&Esthetic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!