Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 post · Podsumowanie historii:

Korekcyjna plastyka podudzia - wszczepienie implantu łydki Katowice

Warto

O lekarzu

Ocena:
Korekcyjna plastyka podudzia - wszczepienie implantu łydki Katowice
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zabieg miałam wykonany 7 lutego 2019 r. w Klinice Chirurgii Mazan. Urodziłam się z wadą wrodzoną stopy końsko szpotawej. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Mogę powiedzieć szczerze, że dłonie Pana Doktora Mazana czynią cuda. Obawiałam się, że nie będę do końca zadowolona z mojej łydki, ale już po zabiegu efekt był zniewalający a teraz nie widać różnicy między moją prawą a lewą nogą. Bólu po operacji praktycznie nie czułam, tylko jedynie ciągnięcie łydki. Szczerze zachęcam osoby, które mają ten sam problem, aby się nie wahały i poszły za ciosem tak jak ja. Żałuję tylko jednego,że nie zdecydowałam się na zabieg wcześniej. Chciałabym podziękować Panu Doktorowi Mazanowi za profesjonalizm oraz całemu zespołowi za cierpliwość i przemiłą atmosferę. Klinika jest godna polecenia.

1

Komentarz (1)

Witam czy można prosić więcej info odnośnie zabiegu
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Moje uda sa bardzo pomarszczone

Moje uda sa bardzo pomarszczone,grube,buly nad kolanami ,skora wewnetrzna wiotka.Pod skora wyczuwalne grudki tluszczu.Lubie plywac,ale wstyd mnie pokazywac moje nogi.Mam 70 lat ,jeszcze chcialabym byc aktywna.Chcialabym chociaz troche poprawic...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.