Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekcyjna plastyka podudzia - wszczepienie implantu łydki Katowice

Po zabiegu Warto
Anonim
Lublin · Utworzono: 4 mar 2019 · Zaktualizowano: 23 kwi 2019

O lekarzu

Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Chirurgii Mazan Katowice, Śląskie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Korekcyjna plastyka podudzia - wszczepienie implantu łydki Katowice

Historia

Zabieg miałam wykonany 7 lutego 2019 r. w Klinice Chirurgii Mazan. Urodziłam się z wadą wrodzoną stopy końsko szpotawej. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Mogę powiedzieć szczerze, że dłonie Pana Doktora Mazana czynią cuda. Obawiałam się, że nie będę do końca zadowolona z mojej łydki, ale już po zabiegu efekt był zniewalający a teraz nie widać różnicy między moją prawą a lewą nogą. Bólu po operacji praktycznie nie czułam, tylko jedynie ciągnięcie łydki. Szczerze zachęcam osoby, które mają ten sam problem, aby się nie wahały i poszły za ciosem tak jak ja. Żałuję tylko jednego,że nie zdecydowałam się na zabieg wcześniej. Chciałabym podziękować Panu Doktorowi Mazanowi za profesjonalizm oraz całemu zespołowi za cierpliwość i przemiłą atmosferę. Klinika jest godna polecenia.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

mik789824
mik789824

·

· 23 kwi 2019

Witam czy można prosić więcej info odnośnie zabiegu

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.