lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Berebeckiego 5/2, Gliwice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
lek. med. Danuta Pawlik-Knapik
lek. med. Danuta Pawlik-Knapik
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 2110 wizyt na profilu

Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik jest specjalistką chirurgii plastycznej i jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce ekspertów w dziedzinie klinicznej chirurgii plastycznej.

Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, poza piastowaniem obowiązków ordynatora oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, prowadzi Śląskie Centrum Chirurgii Plastycznej. Wykonuje w nim szereg zabiegów i operacji natury estetycznej i plastycznej. Dokonuje korekt twarzy, modeluje sylwetkę metodą transferowania tłuszczu, a także wykonuje plastykę brzucha. Poza tym specjalizuje się w podnoszeniu piersi, pośladków i skóry poszczególnych partii ciała. W zakresie działań lek. med. Danuty Pawlik-Knapik znajduje się też powiększanie i zmniejszanie piersi oraz redukcja warg sromowych.

Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik pracuje w Śląskim Centrum Chirurgii Plastycznej znajdującym się w Piekarach Śląskich. Celem jego powstania było oferowanie osiągnięć klinicznej chirurgii plastycznej pacjentom, którzy chcą skorygować niektóre elementy swojego ciała lub poprawić wygląd, a tym samym uzyskać lepsze samopoczucie. W ofercie placówki znajdują się między innymi operacje plastyczne twarzy i piersi, medycyna i ginekologia estetyczna, a także modelowanie sylwetki. Dzięki zaangażowaniu i pasji, z jaką wykonują swój zawód, lekarze Śląskiego Centrum Chirurgii Plastycznej gwarantują specjalistyczną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 1992 roku. W 2002 roku uzyskała II stopień specjalizacji z chirurgii plastycznej. W 2006 roku została starszym asystentem oddziału chirurgii plastycznej Szpitala Św. Kamila w Tarnowskich Górach. Obecnie jest ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Posiada liczne certyfikaty i dyplomy z kursów, sympozjów oraz szkoleń z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS, EPRAS). Jest pionierem technologii stosowania komórek macierzystych w chirurgii plastycznej.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery
  • Inne:
  • Mezinárodní společnost pro plastickou a rekonstrukční chirurgii

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Profesjonalistka!!!

lek. med. Danuta Pawlik-Knapik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (7)

lek. med. Danuta Pawlik-Knapik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!