dr n. med. Marcin Sierociński

dr n. med. Marcin Sierociński

(12 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Zabrska 11/1, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Marcin Sierociński
dr n. med. Marcin Sierociński
(12 Opinii) ·100% poleca

Informacje

 • 3686 wizyt na profilu

Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.

Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej mieści się więc Chirurgia Rekonstrukcyjna i Kosmetyczna. Reasumując nazwa specjalności pochodząca od greckiego słowa „plastikos” czyli „nadający się do modelowania” oddaje sens naszej działalności.

Dzięki znajomości gojenia ran i biologii transplantacyjnej wykorzystujemy w swojej specjalizacji przeszczepy skóry, tłuszczu, powięzi, chrząstek, kości, nerwów oraz płaty skórne, mięśniowe i mięśniowo-skórne. Techniki mikrochirurgiczne oraz rozprężania tkanek są czasem wkomponowane do ich wykonania.

Specjalność ta może być zdefinowana jako rozwiązująca problemy chirurgiczne. Jest unikalna w tym, że rozpościera się na całe ludzkie ciało i nie ma przypisanego rejonu anatomicznego.

To pewnego rodzaju ironia, że chirurg plastyk pracując we wszystkich rejonach anatomicznych ciała, niejako ewolucyjnie stał się Chirurgiem Ogólnym naszych czasów.

Chcąc skorzystać z usług dr Marcina Sierocińskiego należy zarejstrować się telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Następnie Konsultant Medyczny umówi się z Tobą na wstępne spotkanie, gdzie dowiesz się o przebiegu całego leczenia, możliwym terminie operacji, cenie (w przypadkach niestandardowych dopiero po konsultacji z lekarzem), potrzebnych badaniach, bezwzględnych przeciwwskazaniach oraz o możliwych komplikacjach, założona zostanie twoja dokumentacja, po czym, jeśli się zdecydujesz, umówi Cię na konsultację lekarską.

Na konsultacji lekarskiej dowiesz się o szczegółach operacji, alternatywnych metodach oraz skonfrontujesz swoje oczekiwania z możliwościami Chirurgii Plastycznej, w przypadku zabiegu powiększenia piersi wspólnie z lekarzem dobierzesz kształt, wielkość i rodzaj implantów, możesz zapytać o nurtujące Cię wątpliwości. W przypadkach zabiegów niestandardowych dowiesz się również o kosztach leczenia.

Jeśli zdecydujesz się na zabieg, powiedz to Konsultantowi Medycznemu, on będzie Twoim przewodnikiem. Możesz również uzyskać wstępne informacje kontaktując się z Naszym Konsultantem Medycznym mailowo lub telefonicznie.

Po zabiegu konieczne są zmiany opatrunków aż do usunięcia szwów, a potem rutynowa kontrola u lekarza po około 8 tygodniach.

Dbając o Twój komfort i wygodę oferujemy pomoc w organizacji pobytu w czasie leczenia. Jeśli masz problem z dojazdem, mieszkasz daleko poza Katowicami lub za granicą, możemy zorganizować Twój pobyt w trakcie leczenia:

 • zajmiemy się Tobą od momentu przyjazdu na dworzec lub lotnisko (lotnisko Katowice Pyrzowice lub Kraków Balice),

 • zawieziemy Cię do hotelu, gdzie wcześniej na Twoją prośbę zarezerwujemy nocleg,

 • zapewnimy transport pomiędzy hotelem a lecznicą

W lecznicy pozostaniesz jakiś czas, a tam:

 • zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską oraz (gdy wymagane) lekarską,

 • pobyt w pokojach 1 lub 2 osobowych z osobnym węzłem sanitarnym oraz TV,

 • po zakończeniu pobytu zapewniamy transport na dworzec lub lotnisko.

Doktor Marcin Sierocińki studia medyczne ukończył na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Studia doktoranckie natomiast odbywał na Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. W latach 2000-2005 pełnił stanowisko kierownika Wojewódzkiej Poradni Chirurgii Plastycznej w Katowicach. Posiada specjalizację z chirurgii plastycznej.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2000

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Usługi

Opinie (12)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dr Marcin Sierociński ma niesamowity talent!

Historia ukończona (Blefaroplastyka):

Zanim zdecydowałam się na to, próbowałam wielu zabiegów: Plazma Botox Mezoterapia Wypełniacze Nic nie gwarantowało trwałego efektu tylko chirurgiczna plastyka powiek wykonana przez doświadczonego chirurga plastycznego zdziałała cuda. Dr Marcin Sieroc...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Marcin Sierociński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (6)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (1)

dr n. med. Marcin Sierociński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (616)

Powiększenie penisa: nierówny efekt
Odpowiedź specjalisty · 13 mar 2020
Czas 10 dni od zabiegu to wczesny okres w którym zmniejsza się obrzęk pooperacyjny. Drobne nierówności które zaczyna Pan wyczuwać są czymś normalnym. Jednak lekarzem do kontaktu lub wizyty kontrolnej powinien być operator .
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr n. med. Marcin Sierociński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!