Dr n. med. Marcin Sierociński

Dr n. med. Marcin Sierociński

(12 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Zabrska 11/1, Katowice, Śląskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Dr n. med. Marcin Sierociński
Dr n. med. Marcin Sierociński
(12 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach. Zadaniem chirurgii plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subiektywnych i obiektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W chirurgii plastycznej mieści się więc chirurgia rekonstrukcyjna i kosmetyczna. Reasumując, nazwa specjalności, pochodząca od greckiego słowa „plastikos”, czyli „nadający się do modelowania”, oddaje sens naszej działalności. Doktor Marcin Sierocińki studia medyczne ukończył na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Studia doktoranckie natomiast odbywał na Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. W latach 2000-2005 pełnił stanowisko kierownika Wojewódzkiej Poradni Chirurgii Plastycznej w Katowicach. Posiada specjalizację z chirurgii plastycznej.

Specjalizacje

Dzięki znajomości gojenia ran i biologii transplantacyjnej wykorzystujemy w swojej specjalizacji przeszczepy skóry, tłuszczu, powięzi, chrząstek, kości, nerwów oraz płaty skórne, mięśniowe i mięśniowo-skórne. Techniki mikrochirurgiczne oraz rozprężania tkanek są czasem wkomponowane do ich wykonania. Specjalność ta może być zdefiniowana jako rozwiązująca problemy chirurgiczne. Jest unikalna w tym, że rozpościera się na całe ludzkie ciało i nie ma przypisanego rejonu anatomicznego. To pewnego rodzaju ironia, że chirurg plastyk pracując we wszystkich rejonach anatomicznych ciała, niejako ewolucyjnie stał się chirurgiem ogólnym naszych czasów.

Klinika 

Gabinet i szpital reprezentowany przez dr n. med. Marcina Sierocińskiego to nowoczesne placówki zlokalizowane w centrum Katowic,które oferują najlepszej jakości obsługę. Przed wizytą, konsultant medyczny umówi się z Tobą na wstępne spotkanie, gdzie dowiesz się o przebiegu całego leczenia, możliwym terminie operacji, cenie (w przypadkach niestandardowych dopiero po konsultacji z lekarzem), potrzebnych badaniach, bezwzględnych przeciwwskazaniach oraz o możliwych komplikacjach, założona zostanie Twoja dokumentacja, po czym, jeśli się zdecydujesz, umówi Cię na konsultację lekarską. Na konsultacji lekarskiej dowiesz się o szczegółach operacji, alternatywnych metodach oraz skonfrontujesz swoje oczekiwania z możliwościami chirurgii plastycznej. W przypadku zabiegu powiększenia piersi wspólnie z lekarzem dobierzesz kształt, wielkość i rodzaj implantów, możesz także zapytać o nurtujące Cię wątpliwości. W przypadkach zabiegów niestandardowych dowiesz się również o kosztach leczenia. Jeśli zdecydujesz się na zabieg, powiedz to konsultantowi medycznemu, a będzie on Twoim przewodnikiem. Możesz również uzyskać wstępne informacje kontaktując się z naszym konsultantem medycznym mailowo lub telefonicznie.

Dbając o Twój komfort i wygodę oferujemy pomoc w organizacji pobytu w czasie leczenia. Jeśli masz problem z dojazdem, mieszkasz daleko poza Katowicami lub za granicą, możemy zorganizować Twój pobyt w trakcie leczenia. Zajmiemy się Tobą od momentu przyjazdu na dworzec lub lotnisko (lotnisko Katowice Pyrzowice lub Kraków Balice), zawieziemy Cię do hotelu, gdzie wcześniej na Twoją prośbę zarezerwujemy nocleg, zapewnimy transport pomiędzy hotelem a lecznicą. W lecznicy pozostaniesz jakiś czas, a tam zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską oraz (gdy wymagane) lekarską, pobyt w pokojach 1 lub 2 osobowych z osobnym węzłem sanitarnym oraz TV, a po zakończeniu pobytu zapewniamy transport na dworzec lub lotnisko.

Lokalizacja 

Chcąc skorzystać z usług dr Marcina Sierocińskiego należy zarejestrować się telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Gabinet i szpital znajdują się w Katowicach

Data uzyskania uprawnień:

  • 2000

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (12)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dr Marcin Sierociński ma niesamowity talent!

Historia ukończona (Blefaroplastyka):

Zanim zdecydowałam się na to, próbowałam wielu zabiegów: Plazma Botox Mezoterapia Wypełniacze Nic nie gwarantowało trwałego efektu tylko chirurgiczna plastyka powiek wykonana przez doświadczonego chirurga plastycznego zdziałała cuda. Dr Marcin Sieroc...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.