Clinica Cosmetologica

Clinica Cosmetologica

(6 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Powstania Styczniowego 22/2, Gdynia, Pomorskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Clinica Cosmetologica
Clinica Cosmetologica
(6 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Trzy placówki w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) składają się na centrum medyczne Clinica Cosmetologica. Każdego miesiąca są one odwiedzane przez ponad 1100 pacjentów, którzy korzystają z szerokiej gamy usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zespół

Zespół lekarzy i specjalistów współpracujących z ośrodkiem Clinica Cosmetologica składa się z utalentowanych kosmetologów, linergistów, dermatologów i chirurgów. Kadra jest bardzo szeroka i składa się z kilkudziesięciu osób, które stale powiększają swoje kwalifikacje. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzają klinikę pacjenci, każdego miesiąca rośnie też doświadczenie fachowców, mających dostęp do najnowocześniejszych preparatów i technologii.

Specjalizacje

Wśród prowadzonych w klinice zabiegów znajdują się zarówno te związane z medycyną estetyczną, jak i kosmetologią. Do Clinica Cosmetologica można wybrać się także na relaksujące masaże. Specjaliści współpracujący z ośrodkiem są w stanie również wykonać profesjonalny makijaż permanentny. Wśród zabiegów w ofercie znajduje się także depilacja laserowa. Z otwartymi ramionami są przyjmowane osoby, którym zależy na idealnej kondycji skóry, która zostanie utrzymana przez wiele lat.

Filozofią przyświecającą wszystkim pracownikom jest niesienie autentycznej pomocy każdemu pacjentowi z osobna. Swoje cele klinika realizuje nie tylko stale poszerzając zakres usług i doposażając gabinety, ale także oferując darmowe konsultacje.

Gabinety Clinica Cosmetologica to miejsca sprzyjające pełnemu odprężeniu. Zabiegi wykonywane są w bardzo dobrych warunkach, a lekarze i kosmetolodzy mają dostęp zarówno do najnowocześniejszych urządzeń (w tym tych pracujących w technologii laserowej), jak i sprawdzonych preparatów. Clinica Cosmetologica oferuje bezpłatne konsultacje. Podczas pierwszej wizyty dobierane są właściwe zabiegi i oferowane najkorzystniejsze pakiety. Aby skorzystać z darmowej wizyty, należy skontaktować się z wybranym oddziałem drogą elektroniczną lub dzwoniąc na podany numer telefonu, czynny w dni powszednie.

Lokalizacja

Clinica Cosmetologica ma trzy gabinety w Trójmieście; w Gdański, Gdyni i Sopocie.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (6)

4.7
średnia ocen
100% poleca
Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.