Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Kontakt z nami

Rekomendacje (6)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Clinica Cosmetologica? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Clinica Cosmetologica

Profil - Clinica Cosmetologica

O nas

Trzy placówki w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) składają się na centrum medyczne Clinica Cosmetologica. Każdego miesiąca są one odwiedzane przez ponad 1100 pacjentów, którzy korzystają z szerokiej gamy usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii i medycyny estetycznej.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Wśród prowadzonych w klinice zabiegów znajdują się zarówno te związane z medycyną estetyczną, jak i kosmetologią. Do Clinica Cosmetologica można wybrać się także na relaksujące masaże. Specjaliści współpracujący z ośrodkiem są w stanie również wykonać profesjonalny makijaż permanentny. Wśród zabiegów w ofercie znajduje się także depilacja laserowa. Z otwartymi ramionami są przyjmowane osoby, którym zależy na idealnej kondycji skóry, która zostanie utrzymana przez wiele lat.

Filozofia zawodowa

Filozofią przyświecającą wszystkim pracownikom jest niesienie autentycznej pomocy każdemu pacjentowi z osobna. Swoje cele klinika realizuje nie tylko stale poszerzając zakres usług i doposażając gabinety, ale także oferując darmowe konsultacje.

Nasza klinika

Gabinety Clinica Cosmetologica to miejsca sprzyjające pełnemu odprężeniu. Zabiegi wykonywane są w bardzo dobrych warunkach, a lekarze i kosmetolodzy mają dostęp zarówno do najnowocześniejszych urządzeń (w tym tych pracujących w technologii laserowej), jak i sprawdzonych preparatów.

Historia kliniki

Zespół lekarzy i specjalistów współpracujących z ośrodkiem Clinica Cosmetologica składa się z utalentowanych kosmetologów, linergistów, dermatologów i chirurgów. Kadra jest bardzo szeroka i składa się z kilkudziesięciu osób, które stale powiększają swoje kwalifikacje. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzają klinikę pacjenci, każdego miesiąca rośnie też doświadczenie fachowców, mających dostęp do najnowocześniejszych preparatów i technologii.

Konsultacje

Clinica Cosmetologica oferuje bezpłatne konsultacje. Podczas pierwszej wizyty dobierane są właściwe zabiegi i oferowane najkorzystniejsze pakiety. Aby skorzystać z darmowej wizyty, należy skontaktować się z wybranym oddziałem drogą elektroniczną lub dzwoniąc na podany numer telefonu, czynny w dni powszednie.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa
BOTOX®
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox)
Nieinwazyjny lifting
   HIFU - nieinwazyjny lifting
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Wypełnianie zmarszczek
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Gdynia
Polska