Lek. Ewa Choromańska

Lek. Ewa Choromańska

Brak opinii
Dodaj opinię
Sienna 86, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Lek. Ewa Choromańska
Lek. Ewa Choromańska
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Lek. Ewa Choromańska to lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Zawodowo związana z Warszawą i Otwockiem.

Lek. Ewa Choromańska ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, uzyskując prawo do wykonywania zawodu w 2018 roku. Po ukończeniu studiów rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii naczyniowej na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego. Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

Lek. Ewa Choromańska stale rozwija swoje umiejętności, poszerza wiedzę i zdobywa doświadczenie nie tylko podczas szkolenia specjalizacyjnego, ale też uczestnicząc w zjazdach, kongresach i szkoleniach dotyczących interesujących ją dziedzin. Dzięki temu jest w stanie zaoferować pacjentom nowsze, dopasowane do ich potrzeb i optymalne rozwiązania. W swojej codziennej praktyce stara się podchodzić do każdego pacjenta w sposób indywidualny i oferować nie tylko swoją wiedzę i rozwiązanie problemu, ale także empatię i zrozumienie.

Specjalizacje

W Klinice Sienna w Warszawie lek. Ewa Choromańska zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób naczyniowych. W ramach diagnostyki wykonuje precyzyjne badanie żył, czyli USG Doppler naczyń żylnych i tętnic. Zajmuje się leczeniem takich schorzeń jak między innymi teleangiektazje (pajączki, naczynka) i żylaki. Wykonuje zabiegi leczenia żylaków różnymi metodami, w tym z wykorzystaniem lasera, techniki skleroterapii i kleju tkankowego. 

Zjamuje się też medycynyą estetyczną, oferując pacjentom zabiegi laserowego usuwania zmian skórnych, procedury usuwania naczyniaków, laserowe leczenie trądziku, mezoterapię igłową, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, procedury z zastosowaniem lasera frakcyjnego i inne laserowe zabiegi dermatologii estetycznej. 

Lokalizacja

Klinika Sienna, z którą współpracuje lek. Ewa Choromańska, jest nowoczesną, prywatną kliniką chirurgii ogólnej i naczyniowej, chirurgii i medycyny estetycznej, terapii wypadania włosów, laseroterapii oraz podologii. Zabiegi odbywają się w nowoczesnym i bezpiecznym otoczeniu, gdzie specjalistów wspierają innowacyjne technologie i urządzenia wykorzystywane między innymi podczas w manualnych przeszczepów włosów.

Aby umówić się na wizytę, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany numer telefonu.

Ukończone specjalizacje:

  • Lekarz w trakcie specjalizacji

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Możliwość konsultacji w języku:

  • polski
  • angielski

Pacjenta przyjmuje:

  • Lekarz

Cena konsultacji:

  • 250 zł

Miejsca pracy

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.