dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA

dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA

Brak opinii
Dodaj opinię
Bursztynowa 35, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA
dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA
Brak opinii

Informacje

  • 1328 wizyt na profilu

Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz jest chirurgiem ogólnym oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się przede wszystkim małoinwazyjnymi kuracjami odmładzającymi na twarz i nieinwazyjnymi zabiegami modelowania sylwetki. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej ESTETICA w Lublinie.

Znakomita ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz. W swojej pracy stosuje mezoterapię igłową oraz usuwa zmarszczki, wykorzystując technikę ostrzykiwania botoksem. Iniekcje toksyny botulinowej wykonuje również w celu leczenia nadpotliwości. Z kolei kwas hialuronowy stosuje do korekcji nosa i powiększania ust. Poza tym specjalizuje się w laseroterapii, stosując ją w charakterze terapii odmładzającej oraz zabiegów redukujących niedoskonałości skórne, w tym rozstępy i blizny.

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta. Uważa, że medycyna estetyczna jest jedynie dopełnieniem dla zdrowego trybu życia. Przekonuje, że nie można czuć się pięknym, nie będąc zdrowym. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dopasowując najbardziej odpowiednie dla niego zabiegi. Wykonując każdą terapię, stawia przede wszystkim na naturalne efekty.

W ofercie Gabinetu Medycyny Estetycznej ESTETICA znajdziecie przede wszystkim kuracje anti-aging na twarz, przeprowadzane małoinwazyjną techniką ostrzykiwania botoksem, kwasem hialuronowym lub osoczem bogatopłytkowym. Warto zaznaczyć, że podczas zabiegów stosuje się wyłącznie certyfikowane preparaty renomowanych firm, które gwarantują doskonały efekt estetyczny i są bezpiecznie dla pacjenta.

W jej gabinecie możecie wymodelować kształt policzków i brody oraz kontur twarzy bez użycia skalpela. Wykwalifikowana kadra wykonuje skuteczne i bezpieczne zabiegi wolumetrii z użyciem kwasu hialuronowego o dużej gęstości. Udając się do kliniki, skorygujecie kształt nosa i ust, poddając się terapii ostrzykiwania kwasem hialuronowym, a w przypadku nosa, również hydroksyapatytem wapnia.

Klinika jest wyposażona w nowoczesne lasery, pozwalające wykonywać termolifting oraz nieinwazyjne zabiegi odmładzające i poprawiające jędrność skóry (laser frakcyjny CO2). To miejsce, w którym poddacie się fotoodmładzaniu albo rozjaśnicie skórę, korzystając z zabiegów przeprowadzanych z użyciem nowoczesnego aparatu Lumenis ONE.

Wykwalifikowani specjaliści stosują laseroterapię do usuwania blizn, rozstępów oraz znamion skórnych. W klinice możecie również poddać się zabiegom lipolizy laserowej, powodującym pozbyć się punktowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu i dzięki temu świetnie modelującym sylwetkę.

Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła w 2003 roku. Cztery lata później obroniła rozprawę doktorską. Uzyskała tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. Od 2010 roku specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Uczestniczyła w wielu szkoleniach oraz kursach, podczas których doskonaliła swoje umiejętności pod okiem polskich i zagranicznych trenerów. Jej wysokie kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty. Pomimo szerokiej wiedzy i umiejętności nadal chętnie bierze udział w konferencjach medycznych, dzięki którym może być na bieżąco z najnowszymi dokonaniami w dziedzinie medycyny estetycznej. Warto wspomnieć, że specjalistka zasiada w jury wielu prestiżowych konkursów, w tym rywalizacji Miss Polonia województwa lubelskiego. Jest ekspertem w programie telewizyjnym „Metamorfozy” oraz współpracuje z magazynem „Uroda Życia”.

Ukończone specjalizacje:

  • Choroby wewnętrzne
  • Vnitřní lékařství

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Zdjęcia (4)

dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!