Lek. med. Ewa Kuliniec

Lek. med. Ewa Kuliniec

Brak opinii
Dodaj opinię
Leonarda 12, Lublin, Lubelskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Lek. med. Ewa Kuliniec
Lek. med. Ewa Kuliniec
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Lek. med. Ewa Kuliniec jest specjalistką z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL), a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME). Swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estemedical w LublinieLek. med. Ewa Kuliniec cechuje się holistycznym podejściem do pacjenta i jego problemów. Łączy leczenie z zabiegami medycyny estetycznej, pragnąc uzyskać efekty, które usatysfakcjonują osoby szukające u niej pomocy. Stara się przy tym zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas każdej wizyty i wykonywanego zabiegu. Lek. med. Ewa Kuliniec w 2003 roku uzyskała II stopień specjalizacji w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii. Ma duże doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej, a także przynależy do wielu stowarzyszeń lekarskich z tym związanych.

Specjalizacje

Lek. med. Ewa Kuliniec specjalizuje się w zabiegach odmładzających. Na uwagę zasługują między innymi zabiegi wypełniania zmarszczek, które oferuje, na przykład z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Specjalistka wykorzystuje także mezoterapię igłową, w celu dogłębnego odżywienia i odmłodzenia cery. Ekspertka chętnie posługuje się laseroterapią, świadcząc swoim pacjentom usługi z zakresu leczenia trądziku, a także usuwania zmian skórnych. Znalazło się wśród nich między innymi zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych oraz usuwanie przebarwień, rozstępów czy blizn pozostałych po wcześniejszych schorzeniach. Lasery stosowane są także do epilacji, czyli całkowitego usuwania owłosienia oraz kompleksowej regeneracji skóry.

Dla osób, które borykają się z nadwagą i otyłością, specjalistka przygotowała zabiegi lipolizy iniekcyjnej oraz usuwania cellulitu. Z kolei pacjenci pragnący skorygować wygląd swojej twarzy mogą skorzystać z argumentacji, czyli powiększania ust.

Klinika

Lek. med. Ewa Kuliniec przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estemedical w Lublinie. To nowoczesna placówka, która korzysta z najnowszej generacji sprzętu, a także z najwyższej jakości preparatów renomowanych producentów. W klinice duży nacisk położony jest także na empatyczne podejście do pacjenta, jego bezpieczeństwo i komfort. Specjaliści, którzy są zatrudnieni w klinice, należą do wielu polskich i zagranicznych stowarzyszeń lekarskich, związanych z medycyną estetyczną, w tym do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej z siedzibą w Paryżu (UIME).

Lokalizacja

Lek. med. Ewa Kuliniec swoich pacjentów obecnie przyjmuje w Estemedical w Lublinie.

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.