Dr Ewa Kuliniec

Dr Ewa Kuliniec

Brak opinii
Dodaj opinię
Leonarda 12, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Dr Ewa Kuliniec
Dr Ewa Kuliniec
Brak opinii

Informacje

  • 405 wizyt na profilu

Lek. med. Ewa Kuliniec jest specjalistką z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL), a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME). Swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estemedical w Lublinie.

Lek. med. Ewa Kuliniec specjalizuje się w zabiegach odmładzających. Na uwagę zasługują między innymi zabiegi wypełniania zmarszczek, które oferuje, na przykład z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Specjalistka wykorzystuje także mezoterapię igłową, w celu dogłębnego odżywienia i odmłodzenia cery.

Ekspertka chętnie posługuje się laseroterapią, świadcząc swoim pacjentom usługi z zakresu leczenia trądziku, a także usuwania zmian skórnych. Znalazło się wśród nich między innymi zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych oraz usuwanie przebarwień, rozstępów czy blizn pozostałych po wcześniejszych schorzeniach.

Lasery stosowane są także do epilacji, czyli całkowitego usuwania owłosienia oraz kompleksowej regeneracji skóry.

Dla osób, które borykają się z nadwagą i otyłością, specjalistka przygotowała zabiegi lipolizy iniekcyjnej oraz usuwania cellulitu. Z kolei pacjenci pragnący skorygować wygląd swojej twarzy mogą skorzystać z argumentacji, czyli powiększania ust.

Lek. med. Ewa Kuliniec cechuje się holistycznym podejściem do pacjenta i jego problemów. Łączy leczenie z zabiegami medycyny estetycznej, pragnąc uzyskać efekty, które usatysfakcjonują osoby szukające u niej pomocy. Stara się przy tym zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas każdej wizyty i wykonywanego zabiegu.

Lek. med. Ewa Kuliniec przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estemedical w Lublinie. To nowoczesna placówka, która korzysta z najnowszej generacji sprzętu, a także z najwyższej jakości preparatów renomowanych producentów. W klinice duży nacisk kładziony jest także na empatyczne podejście do pacjenta, jego bezpieczeństwo i komfort.

Specjaliści, którzy są zatrudnieni w klinice, należą do wielu polskich i zagranicznych stowarzyszeń lekarskich, związanych z medycyną estetyczną, w tym do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej z siedzibą w Paryżu (UIME).

Lek. med. Ewa Kuliniec w 2003 roku uzyskała II stopień specjalizacji w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii. Ma duże doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej, a także przynależy do wielu stowarzyszeń lekarskich z tym związanych. Swoich pacjentów obecnie przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estemedical w Lublinie.

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Zdjęcia (8)

Dr Ewa Kuliniec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!