Dr Anna Ptasiński

Dr Anna Ptasiński

Brak opinii
Dodaj opinię
Medyczna 8, Płock, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2507831
Dr Anna Ptasiński
Dr Anna Ptasiński
Brak opinii

Informacje

  • 997 wizyt na profilu

Lek. Anna Ptasiński to doświadczona specjalistka łącząca wiedzę z zakresu zabiegów chirurgicznych okolic oczu z nowoczesnymi zabiegami medycyny estetycznej. Ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz specjalizację w dziedzinie okulistyki na wydziale lekarskim w 2018 roku. Trzy lata później została absolwentką studiów podyplomowych w dziedzinie medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracowała jako Starszy asystent oddziału okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

Szeroką wiedzę popierają umiejętności praktyczne, które lek. Ptasiński zdobywała na licznych szkoleniach i kursach, m.in. USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na swoim koncie ma również staż zawodowy z chirurgii okuloplastycznej, który odbyła w Brazylii - w klinice dr Romulo Mene, międzynarodowego eksperta w dziedzinie medycyny estetycznej, pioniera i twórcy protokołów kojarzonych technik odmładzania oraz rewitalizacji skóry twarzy.

Lek. Ptasiński jest na bieżąco z najnowszymi technikami zabiegowymi, dzięki udziałowi w wielu konferencjach naukowych zarówno krajowych, jaki zagranicznych, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach, Japonii, Turcji i na Wyspach Brytyjskich. Wciąż podnosi swoje kompetencje, śledząc najnowsze badania i doniesienia medyczne. Pacjentki czują się przy niej bezpieczne, ceniąc ją za dużą wiedzę, fachowe podejście i serce, które wkłada w swoją codzienną pracę.

Lek. Anna Ptasiński wykonała setki precyzyjnych i zaawansowanych zabiegów chirurgicznych okolic oczu, okuloplastyki - plastyki powiek górnych i dolnych (metoda przezskórna i przezspojówkowa) oraz zabiegów medycyny estetycznej, m.in. ostrzykiwania za pomocą różnych preparatów czy modelowania twarzy. Zarówno w zabiegach okluloplastycznych, jak i tych z dziedziny medycyny estetycznej oraz blefaroplastyki, korzysta m.in. z nowoczesnego urządzenia Loktal, opartego na radiofrekwencji. W swojej codziennej praktyce kładzie nacisk na synergię pomiędzy metodami operacyjnymi i nieinwazyjnymi w odmładzaniu skóry.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako Instruktor podczas szkoleń dla lekarzy organizowanych przez firmę NewU. Na co dzień pracuje w Prestige Medical Płock, Prestige Medical Józefów i Skin Clinic Płock.

Usługi

Zdjęcia (2)

Dr Anna Ptasiński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

Dr Anna Ptasiński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!