Fizjoterapia estetyczna - złoty klucz do piękna!

Caroline;)

Fizjoterapia estetyczna - złoty klucz do piękna!
Podejmując decyzję o zafundowaniu sobie "szczęścia" w postaci plastyki brzucha nie wiedziałam, że tak ważną rolę w moim powrocie do "normalności" odegra właśnie fizjoterapeuta? Dr Jacek Szwedo okazał się człowiekiem, który ma magię w dłoniach. To w nich toczyła zaciętą walkę precyzja z doświadczeniem ... i siła z delikatnością;)
O jego istnieniu poinformował mnie lekarz wiodący. Już wtedy gwarantował mi, że czas jaki mi poświęci będzie dla mnie czymś bardzo korzystnym. Bez jakichkolwiek obaw zaufałam w słowa mojego lekarza, jak i jeszcze mi wtedy nie znane umiejętności fizjoterapeuty, gdyż wiedziałam, że jestem dla nich kimś ważnym ... bo osobą potrzebującą pomocy. W takich momentach ufa się bezgranicznie.
Już przed operacją dr Jacek Szwedo pojawił się u mnie w pokoju. Bardzo miły, spokojny, skupiony i pochłonięty w 100% w tym co miał mi przekazać mężczyzna. Pokazał mi kilka prostych ćwiczeń jakie mam wykonywać po operacji. Z tego co pamiętam chyba nie do końca spełniłam jego oczekiwania co do nowej dla mnie techniki wstawania z łóżka bo kazał mi powtarzać te ćwiczenie kilka razy. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że będzie to tak ważna dla mnie umiejętność. Po operacji się dopiero o tym przekonałam, że wszystko to było po to bym zwyczajnie nie zrobiła sobie krzwydy. To pokazuje jak bardzo był za mnie odpowiedzialny. Za to z jaką powagą podchodził do swojej pracy i egzekwowaniem tego bym tak samo to traktowała i skupiała się na tym co ważne, teraz bardzo... dziękuję;)
Leżąc po operacji w fantastycznym łóżku ze wszelkimi regulacjami w pozycji gdzie moje nogi były zgięte w kolanach a plecy oparte pod kątem tak by mnie nie ciągnęły szwy, po raz pierwszy doświadczyłam takiego bólu pleców, z którym nie potrafiłam sobie sama poradzić. Moje ograniczone możliwości siały panikę, że jeszcze chwilka a sama już nie będę wiedziała co mnie bardziej boli, szew ciągnący się od jednego biodra do drugiego czy ten ból pleców. Wtedy mogłam liczyć tylko na niego. Pokazał mi ćwiczenia jakie bezpiecznie sana mogę wykonywać ale i przy tym po raz pierwszy poczułam "magię" jego dłoni:) uffff... mega ulga;)
Reasumując już od momentu pobytu w klinice z wykorzystaniem jego niesamowitej wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych narzędzi w bardzo komfortowy sposób niwelował mój ból pooperacyjny, jak i wpływał na wygląd gojenia się mojej blizny. Z poziomu pacjenta myślę, że jeśli decydujemy się na operację z pułapu "estetycznej" gdzie dzięki niej chcemy poprawić swój wygląd, samopoczucie, pozbyć się dyskomfortu, dążymy do powrotu naszej pewności siebie a przede wszystkim do powrotu tej "normalności" bardzo ważnym przystankiem w tej podróży jest okres rekonwalescencji. Z wykorzystaniem indywidualnie dobranych zabiegów fizjoterapii estetycznej byłam w stanie w rekordowym czasie i bezboleśnie przez to wszystko przejść. A świadomość, że z każdą kolejną wizytą wygląd mojej blizny będzie się zmieniał - a tak stało się w 100%, stwierdzam, że fizjoterapia estetyczna to "złoty klucz do piękna";)
W sumie takich wizyt u dr Jacka Szwedo miałam 12 (po jednej w tygodniu) gdzie pierwsze 4 były wliczone w ogólny koszt plastyki brzucha.
Cały pobyt w Klinice jest tak profesjonalnie szczegółowo zaplanowany, że nie muszę nikogo przekonywać jak bardzo komfortowym uczuciem jest świadomość gdy się wie, że po tak ważnej operacji człowiek nie pozostaje z tym wszystkim sam. Gwarantuję, że pozostaje w bardzo bezpiecznych rękach;)
Praca z fizjoterapeutą to niesamowita przygoda. To podróż kilkunastu wizyt, podczas których mogłam zadać szereg ważnych dla mnie pytań, uzyskać rzetelne odpowiedzi, wyposażona zostałam w umiejętności samodzielnego wykonywania masażu a przede wszystkim czas jaki mi został poświęcony był czasem tylko i włącznie moim. Atmosfera tych wizyt na zawsze pozostaje w pamięci a to dlatego, że z dr Jackiem Szwedo można było również porozmawiać i na inne tematy przez co człowiek wyzbywał się skrępowania i wstydu.
Tylko zawsze jest tak, że nie każde drzwi do świata piękna otwiera każdy klucz. Musi być to ten idealny by nosił miano "złoty";) Wtedy to wszystko ma sens. Idziemy ścieżką satysfakcji z dobrze podjętej decyzji o poddaniu się operacji.
Najpierw "w ciemno" zaufałam dr Jackowi Szwedo, jak było już po wszystkim przyszedł moment, że z zaufania wpadłam w zachwyt w jego wachlarz możliwości i umiejętności opartych na doświadczeniu, w trakcie wizyt mój zachwyt zamienił się w satysfakcję, że to właśnie on jest moim fizjoterapeutą a na sam koniec ona przemieniła się we wdzięczność. Bez niego nie dałabym rady być taka jaką jestem dziś. ...szczęśliwą kobietą. Jest moim ogromnym wsparciem w niekończącej się przygodzie co nosi miano "metamorfozy":)
Z wyrazami ogromnego szacunku do pracy jaką wykonuje, do chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych, za to jakim jest szlachetnym człowiekiem, wsparciem i motywacją właśnie teraz rekomenduję go jako godnego zaufania specjalistę w dziedzinie fizjoterapii estetycznej opartej na filarach wysokich standardów pracy, kreatywności podejścia do pacjenta a przede wszystkjm gwarantu bezpieczeństwa.
Serdecznie dziękuję i życzę wielu takich jak ja ..."estetycznych" sukcesów;)

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy