lek. med. Paweł Bodzenta

lek. med. Paweł Bodzenta

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Warszawska 2, Kielce, Świętokrzyskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Paweł Bodzenta
lek. med. Paweł Bodzenta
Brak opinii

Informacje

  • 721 wizyty na profilu

Lek. med. Paweł Bodzenta to niekwestionowany ekspert w dziedzinie zarówno chirurgii ogólnej jak i naczyniowej.

Studia ukończył w roku 1994, na Akademii Medycznej w Łodzi. Następnie pracował w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii (Końskie) oraz na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. W roku 2014 został nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Poza praktyką w kieleckim PlusMed, pracuje także jako konsultant do spraw chorób naczyniowych w Klinice Chirurgii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Specjalizacje

W zakres jego specjalizacji wchodzą przede wszystkim schorzenia naczyniowe. Posiada bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje potrzebne do leczenia żylaków kończyn dolnych oraz usuwania żylaków za pomocą odpowiedniego kleju. Ponadto przeprowadza zabiegi laserowe wykonywane innowacyjną metodą EVLT.

W procesie leczenia oraz zabiegach, które wchodzą w zakres jego kompetencji i ekspertyzy stara się łączyć swoją wiedzę i najnowsze doniesienia technologiczne. Medycynę traktuje jako dziedzinę nieustannie się rozwijającą. Zadaniem lekarza jest więc nadążanie za tym tempem tak, aby móc jak najlepiej służyć pacjentom. To ich dobro jest bowiem priorytetem.

Lokalizacja

Pacjentów przyjmuje w kieleckiej klinice PlusMed. Placówka zatrudnia jedynie wysoce wykwalifikowany personel, który w swojej praktyce skupia się przede wszystkim na diagnostyce i leczeniu schorzeń naczyniowych. Wizytówką PlusMed jest fachowość połączona z nowoczesnością i indywidualnym podejściem do każdego z pacjentów. Miejsce to dysponuje własnym blokiem operacyjnym wyposażonym w komfortowe sale dla chorych. Podopieczni mogą się więc tutaj udać nie tylko z poradą dotyczącą żylaków, ale również w kwestii niedokrwistości kończyn dolnych (w przypadku miażdżycy i cukrzycy), zwężenia tętnic szyjnych, czy też tętniaków aorty brzusznej i obwodowych. Metody leczenia są możliwie nieinwazyjne, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest znacznie krótszy, a ingerencja w organizm odpowiednio mniejsza.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia naczyniowa
  • Cévní chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Filmy (1)

Miejsca pracy

Centrum Medyczne Plus Med

Centrum Medyczne Plus Med

lek. med. Paweł Bodzenta udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!