Gdańska Klinika Urody

Gdańska Klinika Urody

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Stara Stocznia 2/2, Gdańsk, Pomorskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Gdańska Klinika Urody
Gdańska Klinika Urody
Brak opinii

Informacje

  • 209 wizyty na profilu

Gdańska Klinika Urody to miejsce dla osób, które są zainteresowane poddaniu się zabiegom medycyny estetycznej i profesjonalnej kosmetologii. 

Specjalizacje

Gdańska Klinika Urody specjalizuje się w zabiegach anti-aging. Zespół ekspertów kliniki z powodzeniem likwiduje wszelkie oznaki starzenia oraz niedoskonałości na twarzy i ciele, posiłkując się najnowocześniejszymi technologiami. Oferta placówki podzielona jest na kilka kategorii.

Medycyna estetyczna i dermatologia oferuje zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Usuwanie zmarszczek, modelowanie kształtu twarzy czy nici liftingujące to kolejne zabiegi, z których chętnie korzystają pacjenci kliniki.

Laseroterapia obejmuje zabiegi nieinwazyjne i niechirurgiczne, w tym fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień skóry czy redukcję blizn i obrzęków. To także leczenie rumienia i trądziku różowatego.

Z kolei kosmetologia skupia się na bezinwazyjnych liftingach, w tym Endermolift i Criolift, a także zabiegach rozświetlających i peelingach chemicznych. Ofertę uzupełniają zabiegi na ciało, takie jak endermologia medyczna, zwalczanie cellulitu czy modelowanie sylwetki.

Filozofią specjalistów świadczących usługi w Gdańskiej Klinice Urody jest zatrzymanie piękna i poprawianie urody poprzez systematyczne jak najmniej inwazyjne zabiegi.

Najnowsze dostępne i sprawdzone technologie oznaczone międzynarodowymi certyfikatami medycznymi gwarantują powodzenie przeprowadzanych zabiegów. Wykonuje je profesjonalny zespół lekarzy, licencjonowanych kosmetologów oraz fizjoterapeutów, którzy zapewniają swoim pacjentom naturalność i bezpieczeństwo. Dodatkowo pacjenci otrzymują możliwość skorzystania z wypoczynku w luksusowym apartamencie, znajdującym się tuż obok kliniki, oraz opcji codziennych zabiegów i ćwiczeń.

Zespół

Kadrę Gdańskiej Kliniki Urody tworzą doświadczeni specjaliści, którzy podczas swojej pracy wdrażają najnowsze techniki i technologie. Można wśród nich znaleźć absolwentów Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jak również specjalistów wykształconych poza granicami kraju, pochodzących z Ameryki Północnej. Doświadczenie, jakim dysponują i nieustanne poszerzanie wiedzy na polu zawodowym pozwalają jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom pacjentów.

Lokalizacja 

Jak sama nazwa wskazuje, ośrodek zlokalizowany jest w Gdańsku, na obszarze Starego Miasta.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Gdańska Klinika Urody udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!