dr Jerzy M. Chęciński

dr Jerzy M. Chęciński

(22 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Kazimierzowska 43, Warszawa, Mazowieckie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 8626092
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
dr Jerzy M. Chęciński
dr Jerzy M. Chęciński
(22 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Dr Jerzy M. Chęciński jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi prywatną praktykę w Warszawie.

Dr Jerzy M. Chęciński jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1966 roku. Specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał w roku 1978 pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Michała Kraussa w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo - Plastycznym CSK WAM w Warszawie. Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Klinice CMKP w Warszawie, a także w Instytucie Onkologii, Szpitala Oparzeniowego w Siemianowicach Śląskich. Przez 26 lat pracował w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo Plastycznym CSK WAM, odbywał również liczne staże i kursy w kraju i zagranicą: Niemcy, Francja. Nieustannie bierze udział w wielu krajowych i międzynarodowych sympozjach poświęconych chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jego doświadczenie chirurgiczne obejmuje ponad dwudziestoletnią praktykę prywatną, a w tym ponad 17000 wykonanych operacji z zakresu chirurgii plastycznej.

Specjalizacje

Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej, a wśród nich powiększenie piersi, powiększenie piersi z modelowaniem, plastykę powłok brzucha (również miniabdominoplastykę), ginekomastię, korekcje nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu (liposukcję). Pacjenci dr Chęcińskiego mogą poddać się również zabiegom mniej inwazyjnym, z zakresu medycyny estetycznej takim jak, mezoterapie (także osoczem), kolagen typu I, wypełnianie zmarszczek, peelingi. Bogaty wybór zabiegów odmładzających, upiększających i wyszczuplających zadowoli nawet najbardziej wymagających pacjentów. 

Lokalizacja

Dr Jerzy Chęciński swoich pacjentów konsultuje i operuje w swojej prywatnej klinice, która mieści się w Warszawie. Klinika czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19. Pacjenci zainteresowani odbyciem konsultacji mogą umówić się drogą telefoniczną lub też poprzez formularz kontaktowy. Klinika posiada pełne zaplecze operacyjne. Doktor operuje pacjentów z całej Polski.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

  • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Doświadczenie:

  • >10 lat

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Godziny pracy:

  • poniedziałek - piątek 11:00 - 18:00

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (22)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Serdecznie polecam wszelkiej zabiegi u dr J. Chęcińskiego. Lekarz z dużym doświadczeniem i z pewnością znający się na swojej pracy. Bardzo zaangażowany w proces zdrowienia po zabiegu, pozostający w stałym kontakcie z pacjentem, umiejący odpowiedzieć...Czytaj więcej

Całkowita korekta nosa Warszawa

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Artykuł (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.