Dr Jerzy M. Chęciński

Dr Jerzy M. Chęciński

(22 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Kazimierzowska 43, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 62 godzin
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek 11:00 - 18:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 8626092
Dr Jerzy M. Chęciński
Dr Jerzy M. Chęciński
(22 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 5715 wizyt na profilu

Doktor Jerzy M. Chęciński jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi prywatną praktykę w Warszawie.

Doktor Chęciński wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej, a wśród nich powiększenie piersi, powiększenie piersi z modelowaniem, plastykę powłok brzucha (również miniabdominoplastykę), ginekomastię, korekcje nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu (liposukcję). Pacjenci doktora Chęcińskiego mogą poddać się również zabiegom mniej inwazyjnym, z zakresu medycyny estetycznej takim jak, mezoterapie (także osoczem), kolagen typu I, wypełnianie zmarszczek, peelingi. Bogaty wybór zabiegów odmładzających, upiększających i wyszczuplających zadowoli nawet najbardziej wymagających pacjentów. 

Doktor Chęciński jest aabsolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1966 roku. Specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskanł w roku 1978 pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Michała Kraussa w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo - Plastycznym CSK WAM w Warszawie. Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Klinice CMKP w Warszawie, a także w Instytucie Onkologii, Szpitala Oparzeniowego w Siemianowicach Ślaskich. Przez 26 lat pracował w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo Plastycznym CSK WAM, odbywał również liczne staże i kursy w kraju i zagranicą: Niemcy, Francja. Nieustannie bierze udział w wielu krajowych i międzynarodowych sympozjach poświęconych chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jego doświadczenie chirurgiczne obejmuje ponad dwudziestoletnią praktykę prywatną, a w tym ponad 17000 wykonanych operacji z zakresu chirurgii plastycznej.

Doktor Jerzy Chęciński swoich pacjentów konsultuje i operuje w swojej prywatnej klinice, która mieści się w Warszawie przy ulicy Kazimierzowskiej 43. Klinika czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19. Pacjenci zainteresowani odbyciem konsultacji mogą umówić się drogą telefoniczną lub też poprzez formularz kontaktowy. Klinika posiada pełne zaplecze operacyjne. Doktor operuje pacjentów z całej Polski.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

  • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Doświadczenie:

  • >10 lat

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Godziny pracy:

  • poniedziałek - piątek 11:00 - 18:00

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Opinie (22)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Serdecznie polecam wszelkiej zabiegi u dr J. Chęcińskiego. Lekarz z dużym doświadczeniem i z pewnością znający się na swojej pracy. Bardzo zaangażowany w proces zdrowienia po zabiegu, pozostający w stałym kontakcie z pacjentem, umiejący odpowiedzieć...Czytaj więcej

Całkowita korekta nosa Warszawa

Zobacz więcej opinii
Dr Jerzy M. Chęciński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Historie (9)

Mój brzuch wygląda wspaniale

Operacja odbyła się 6 miesięcy temu w Klinika Chęciński. Jestem bardzo zadowolona z efektów, wszystko wygląda wspaniale. Już od pierwszego spotkania, czyli od konsultacji, wiedziałam, że to "mój" lekarz. Rzeczowo i wyczerpująco odpowiadał na...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

Filmy (5)

Dr Jerzy M. Chęciński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (1259)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Dr Jerzy M. Chęciński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników