Powiększenie piersi u dr. Jerzego Chęcińskiego

Aleksandra

Ja chcę podzielić się swoim doświadczeniem i wrażeniami po operacji powiększenia piersi u Pana doktora Jerzy Chęcińskiego.
Od razu powiem, że lepiej trafić nie mogłam! Pan dr Jerzy Chęciński to prawdziwy cudotwórca! Chyba nawet sama nie marzyłam o tak ładnym biuście, który obecnie mam.
Przede wszystkim Pan doktor jest bardzo miły w rozmowie, w konsultacjach jak przed operacją, tak i po operacji. Nawet jak na drugi dzień byłam już w domu to osobiście dzwonił wieczorem i pytał o moje samopoczucie. Za co jestem bardzo wdzięczna.
Pani, która przez całą noc pełniła dyżur przy mnie, to należą się jej osobne podziękowania! Swoją pracę wykonała na 10+!!!
W ogóle, cały zespół jest bardzo profesjonalny!
Teraz co do samej operacji.
Ja nie wybierałam sobie typ czy rodzaj implantów. Po prostu zaufałam Panu doktorowi, który wiedział najlepiej co będzie najlepiej dla mnie przy mojej budowie ciała. ( Decyzja Pana doktora to implanty anatomicznych firmy MENTOR, CPG 323 390cc) No i nie zawiódł mnie! ))) Po ściągnięciu bandaża oraz usunięciu drenażu zobaczyłam pierwszy raz swój biust i byłam bardzo szczęśliwa, ponieważ mimo że to był drugi dzień po operacji, to biust wyglądał świetne!
Ja chcę jeszcze dodać, że jak każda z nas, przed operacją, czytałam masę informacji na temat operacji oraz o czasie rekonwalescencji itd. No i jednak spodziewałam się opuchlizny po operacji czy też sińce, o których również czytałam na forach. No ale byłam mile zaskoczona. Nic podobnego nie zobaczyłam! Ani jako tako opuchlizny, ani siniaków. W ogóle, szwy pod piersiami wykonane profesjonalnie (małe, cienkie i w prawidłowym miejscu).
No i na zakończenie chcę tylko z czystym sumieniem polecić Pana doktora J.Chęciński!
Operacja i jej wyniki są warte tych pieniędzy, które zapłaciłam!

Aleksandra A. (46 lat)

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy