Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii Premium

(53 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 19 godzin
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000137092
Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii Premium
(53 Opinie) ·100% poleca

Informacje

ELITE to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. Nasi pacjenci mogą również skorzystać z najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii, które pomogą zadbać o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie.

W ELITE korzystamy z innowacyjnych i najbardziej skutecznych technologii. Nasze dwa warszawskie salony oferują szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, wykorzystujących światło lasera, usuwających cellulit, a także tych z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej.

Współpracujemy z lekarzami, którzy medycynę estetyczną i chirurgię traktują jako swoją życiową pasję.

Nasi specjaliści

lek. med. Marek Murawski

specjalista chirurgii plastycznej

Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1991 roku. Od 1993 do 1996 roku pracował w Katedrze i Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej II Wydziału Lekarskiego, gdzie brał udział w nauczaniu studentów Akademii Medycznej. W 1996 roku zyskał I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii dziecięcej pod kierownictwem prof. Ireny Smólskiej. Od 1997 do 2007 roku był pracownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie , gdzie wykonał kilka udanych replantacji całkowicie amputowanych palców i rąk. W roku 2007 zyskał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej pod kierownictwem prof. Józefa Jethona. Pracuje na Oddziale Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci oraz na Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSW w Warszawie. Należy do European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

dr Olga Warszawik

dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Od początku swojej pracy zawodowej związana jest z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA. W klinice Elite wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej oraz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Do obszaru jej szczególnych zainteresowań należy tematyka wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów skóry oraz nadmiernego wypadania włosów. Posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatochirurgii, wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwania znamion barwnikowych i nowotworów skóry, zabiegi z zakresu laseroterapii i elektroresekcje włókniaków, brodawek i innych zmian skórnych.

lek. med. Zofia Bochen

specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z chirurgi plastycznej odbyła w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Uzyskała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Szczególnym zainteresowaniem obdarza chirurgię naczyniową i mikrochirurgię, była członkiem zespołu rekonstruującego piersi z zastosowaniem tkanek własnych. Swoja wiedzę i umiejętności w zakresie chirurgii estetycznej poszerzała pod okiem dr. Marka Szczyta w jego Klinice. Obecnie zajmuje się zabiegami chirurgii estetycznej jak i rekonstrukcyjnej w obrębie twarzy i piersi. Swoją wiedzę regularnie uzupełnia uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Jest autorką publikacji naukowych i zjazdowych poświęconych chirurgii plastycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

dr n. med. Katarzyna Małkińska

specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2011, szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie. Jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W codziennej praktyce konsultuje, diagnozuje i leczy osoby dorosłe i dzieci w zakresie dermatologii i wenerologii. Wykonuje również zabiegi z zakresu kriochirurgii, elektrochirurgii, laserowego usuwania zmian skórnych, pobiera wycinki skóry do badań histopatologicznych. Dr n. med. Katarzyna Małkińska wykonuje dermoskopię i trichoskopię, a poza praktyką kliniczną prowadziła również zajęcia z zakresu dermatologii ze studentami polsko- i anglojęzycznymi Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W szczególnym zakresie zainteresowań dr. Małkińskiej jest leczenie i pielęgnacja skóry, zwłaszcza skłonnej do trądziku, diagnostyka stanów przednowotworowych, nowotworowych skóry z wykorzystaniem dermoskopii, laseroterapia, zwłaszcza usuwanie zmian skórnych z wykorzystaniem lasera CO2 oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, szczególnie z użyciem laserów ablacyjnych i nieablacyjnych, mezoterapii oraz peelingów chemicznych.

Dr n. med. Katarzyna Małkińska stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu: dermoskopii i wideodermoskopii, peelingów chemicznych, mezoterapii, laseroterapii, metod plasma IQ oraz HIFU.

lek. med. Aleksandra Porębska

lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Należy do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Od 2008 roku zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Specjalizuje się głównie w zabiegach remodelingu oraz odmładzania skóry. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technik oraz substancji aktywnych.

lek. med. Marzena Janasik

lekarz medycyny estetycznej

Zajmuje się medycyną estetyczną od 2007 roku. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapii, peelingów medycznych, lipolizy iniekcyjnej, nieoperacyjnego liftingu twarzy i ciała, wypełniaczy - preparatów kwasu hialuronowego, hydroksyapatu wapnia oraz kwasu polimlekowego, zaawansowanej technologii (HIFU) oraz zabiegów z wykorzystaniem komórek macierzystych do leczenia wypadania włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jest zwolenniczką metod stymulowania skóry z wykorzystaniem mi.in. osocza bogatopłytkowego w połączeniu z zabiegami laserowymi. W kontaktach z pacjentami, dzięki doświadczeniu i umiejętności uważnego słuchania i poznawania potrzeb, indywidualnie dobiera zabiegi i uzyskuje spodziewane efekty. Jest członkiem i aktywnie uczestniczy w działaniach Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA. Należy do sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL), Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME, Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej Anti-Ageing (PSAAM).

dr Aleksandra Saletra Bielińska

ginekolog położnik

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie studiów doktoranckich na Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii. W swojej pracy naukowej szczególną uwagę poświęca tematyce ciąż wielopłodowych. Najważniejsze są dla niej zdrowie i jakość życia pacjentów. W ginekologii estetycznej dąży do osiągniecia zadowalającego oraz naturalnego efektu.

Nasi lekarze, pielęgniarki i kosmetyczki pomagają dopasować najlepszy zabieg i wskazać drogę do wymarzonej, harmonijnej figury, a także skutecznie zaradzić mankamentom urody. Nasze gabinety spełniają wszystkie wymagania sanitarne do wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym.

W Warszawie mieszczą się dwie kliniki, w centrum oraz na obrzeżach miasta. Dbamy o wysoki standard zabiegów, przyjazną atmosferę oraz zadowolenie klientów. Wieloletnie doświadczenie, dostęp do wysokiej jakości urządzeń oraz wiedza naszych specjalistów sprawiają, że pacjenci mogą się czuć w salonach ELITE komfortowo i bezpiecznie.

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń zabiegowych renomowanych firm, tj. Palomar, Syneron, Hoya, Cutera, Lumenis, Ultrashape.

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki powstało w 1999 roku, oferując pełen zakres podstawowych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych oraz upiększających na twarz oraz całe ciało.

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki to także miejsce, które chętnie odwiedzają znane i piękne Polki. Agnieszka Cegielska, Paulina Sykut - Jeżyna i Tatiana Okupnik doceniają to miejsce za profesjonalną obsługę i zabiegi, które pomagają zrelaksować się i kompleksowo zadbać o piękny wygląd.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Umów wizytę

Opinie (53)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Plastyka uszu w klinice ELITE - polecam!

Zobacz więcej opinii
Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Historie (31)

Zabieg mniejszenia piersi

Miesiąc temu miałam wykonany zabieg zmniejszenia piersi. Jestem drobnej budowy ciała, a biust był nieproporcjonalnie duży (miseczka H). Długo dojrzewałam do tej decyzji. Ale odczuwałam dyskomfort fizyczny i psychiczny. Ból pleców, ramion, problem...

Czytaj więcej
Zabiegi odmładzające w klinice Elite
Nie mam zastrzeżeń, od kilku lat chodzę do Elite na zabiegi odmładzające. Napiszę nieskromnie – dzięki nim wyglądam dobrze. Zabiegi przynoszą świetne rezultaty. Jestem wdzięczna.
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (163)

Filmy (19)

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (456)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykułów (11)

Więcej artykułów
Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników