• 426 odpowiedzi
 • 42 Lubię to

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje (55)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii ? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

Wszystkie rekomendacje

Profil - Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

Motto:

Cofnij czas o kilka lat

O nas

ELITE to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. Nasi pacjenci mogą również skorzystać z najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii, które pomogą zadbać o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

W ELITE korzystamy z innowacyjnych i najbardziej skutecznych technologii. Nasze dwa warszawskie salony oferują szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, wykorzystujących światło lasera, usuwających cellulit, a także tych z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej.

Współpracujemy z lekarzami, którzy medycynę estetyczną i chirurgię traktują jako swoją życiową pasję.

Nasi specjaliści

 

Murawski MG 8509

lek.med. Marek Murawski
specjalista chirurgii plastycznej

Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1991 roku. Od 1993 do 1996 roku pracował w Katedrze i Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej II Wydziału Lekarskiego, gdzie brał udział w nauczaniu studentów Akademii Medycznej. W 1996 roku zyskał I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii dziecięcej pod kierownictwem prof. Ireny Smólskiej. Od 1997 do 2007 roku był pracownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie , gdzie wykonał kilka udanych replantacji całkowicie amputowanych palców i rąk. W roku 2007 zyskał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej pod kierownictwem prof. Józefa Jethona. Pracuje na Oddziale Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci oraz na Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSW w Warszawie. Należy do European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

 

Warszawik MG 8516

dr Olga Warszawik 
dermatolog

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Od początku swojej pracy zawodowej związana jest z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA. W klinice Elite wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej oraz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Do obszaru jej szczególnych zainteresowań należy tematyka wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów skóry oraz nadmiernego wypadania włosów. Posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatochirurgii, wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwania znamion barwnikowych i nowotworów skóry, zabiegi z zakresu laseroterapii i elektroresekcje włókniaków, brodawek i innych zmian skórnych.

 

Elite lekarka MG 9217

lek. med. Agnieszka Kardynał
specjalistka dermatologii i wenerologii

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do European Academy of Dermatology and Venerology. Była stypendystką Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (stypendia w Rzymie oraz Nowym Orleanie). Ma duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, peelingów medycznych, osocza bogatopłytkowego, mezoterapii, lipolizy oraz laseroterapii). W swojej codziennej praktyce poświęca również wiele uwagi dermatologii klinicznej. Jej działalnośc naukowa dotyczy głównie zastosowania nieinwazyjnych metod obrazowania w diagnostyce stanów przednowotworowych i nowotworów skóry, takich jak wideodermoskopia, dermoskopia oraz konfokalna mikroskopia laserowa. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych, przede wszystkim na temat zastosowania leczenia biologicznego w chorobach dermatologicznych oraz wczesnego rozpoznawania czerniaka skóry.

 

Aleksandra Porebska

lek. med. Aleksandra Porębska
lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Należy do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Od 2008 roku zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Specjalizuje się głównie w zabiegach remodelingu oraz odmładzania skóry. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technik oraz substancji aktywnych 

 

Zofia Bochen

lek. med. Zofia Bochen
specjalista chirurgii plastycznej

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z chirurgi plastycznej odbyła  w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Uzyskała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Szczególnym zainteresowaniem obdarza chirurgię naczyniową i mikrochirurgię, była członkiem zespołu rekonstruującego piersi z zastosowaniem tkanek własnych. Swoja wiedzę i umiejętności w zakresie chirurgii estetycznej poszerzała pod okiem dr. Marka Szczyta w jego Klinice. Obecnie zajmuje się zabiegami chirurgii estetycznej jak i rekonstrukcyjnej w obrębie twarzy i piersi. Swoją wiedzę regularnie uzupełnia uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Jest autorką publikacji naukowych i zjazdowych poświęconych chirurgii plastycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

 

Anna Leśniewska

lek. med. Anna Leśniewska
specjalistka dermatologii i wenerologii - lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ma doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej takich jak laseroterapia, toksyna botulinowa, peelingi medyczne, kwas hialuronowy, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe czy lipoliza. W swojej codziennej praktyce zajmuje się również dermatologią kliniczną, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki nowotworów skóry i stanów przednowotworowych. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kongresach i szkoleniach naukowych w Polsce i za granicą. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology.

 

Marzena Janasik

lek. med. Marzena Janasik
lekarz medycyny estetycznej

Zajmuje się medycyną estetyczną od 2007 roku. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapii, peelingów medycznych, lipolizy iniekcyjnej, nieoperacyjnego liftingu twarzy i ciała, wypełniaczy - preparatów kwasu hialuronowego, hydroksyapatu wapnia oraz kwasu polimlekowego, zaawansowanej technologii (HIFU) oraz zabiegów z wykorzystaniem komórek macierzystych do leczenia wypadania włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jest zwolenniczką metod stymulowania skóry z wykorzystaniem mi.in. osocza bogatopłytkowego w połączeniu z zabiegami laserowymi. W kontaktach z pacjentami, dzięki doświadczeniu i umiejętności uważnego słuchania i poznawania potrzeb, indywidualnie dobiera zabiegi i uzyskuje spodziewane efekty. Jest członkiem i aktywnie uczestniczy w działaniach Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA. Należy do sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL), Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME, Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej Anti-Ageing (PSAAM).

 

Edyta Baj Chojecka

lek. med. Edyta Baj-Chojecka
ginekolog położnik - lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskała specjalizację z ginekologii i położnictwa. Odbyła staż w Londynie w Chelsea and Westminster Hospital. Ukończyła liczne kursy m.in. diagnostyki prenatalnej, wykonywania badań ultrasonograficznych (USG), patologii ciąży oraz uroginekologii. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy z zakresu ginekologii, w tym ginekologii estetycznej. Doświadczenie zdobywała na oddziałach klinicznych położnictwa i ginekologii. Od kilku lat zajmuje się ginekologią estetyczną, ogromną satysfakcję przynosi jej możliwość pomocy pacjentkom w trudnych i krępujących problemach takich jak różnego rodzaju dyskomfort podczas współżycia czy nietrzymanie moczu.

 

Elite dr Saletra

dr Aleksandra Saletra Bielińska 
ginekolog położnik

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie studiów doktoranckich na Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii. W swojej pracy naukowej szczególną uwagę poświęca tematyce ciąż wielopłodowych. Najważniejsze są dla niej zdrowie i jakość życia pacjentów. W ginekologii estetycznej dąży do osiągniecia zadowalającego oraz naturalnego efektu.

 

Filozofia zawodowa

Nasi lekarze, pielęgniarki i kosmetyczki pomagają dopasować najlepszy zabieg i wskazać drogę do wymarzonej, harmonijnej figury, a także skutecznie zaradzić mankamentom urody. Nasze gabinety spełniają wszystkie wymagania sanitarne do wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym.

Nasza klinika

W Warszawie mieszczą się dwie kliniki, w centrum oraz na obrzeżach miasta. Dbamy o wysoki standard zabiegów, przyjazną atmosferę oraz zadowolenie klientów. Wieloletnie doświadczenie, dostęp do wysokiej jakości urządzeń oraz wiedza naszych specjalistów sprawiają, że pacjenci mogą się czuć w salonach ELITE komfortowo i bezpiecznie.

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń zabiegowych renomowanych firm, tj. Palomar, Syneron, Hoya, Cutera, Lumenis, Ultrashape.

Historia kliniki

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki powstało w 1999 roku, oferując pełen zakres podstawowych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych oraz upiększających na twarz oraz całe ciało.

Ciekawe informacje

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki to także miejsce, które chętnie odwiedzają znane i piękne Polki. Agnieszka Cegielska, Paulina Sykut - Jeżyna i Tatiana Okupnik doceniają to miejsce za profesjonalną obsługę i zabiegi, które pomagają zrelaksować się i kompleksowo zadbać o piękny wygląd.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) Z 7 000 zł Do 13 000 zł
   Miniabdominoplastyka
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu Z 180 zł Tak
   i–Lipo laser Z 450 zł Tak
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 2 000 zł
Body lifting Z 5 000 zł
BOTOX® Z 700 zł
Chirurgia ręki
Clitoroplastyka Z 4 000 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) Z 8 000 zł
Ginekomastia Z 5 000 zł
Karboksyterapia Z 150 zł
Korekcja blizn Z 2 000 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) Z 4 000 zł Do 10 000 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Z 3 500 zł
   Plastyka powiek górnych
Korekcja uszu (Otoplastyka) Z 3 500 zł
Korekcja wciągniętych brodawek Z 2 500 zł Do 3 500 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Z 1 500 zł Do 2 500 zł
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Z 190 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Z 200 zł
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 400 zł Do 1 000 zł
   Laserowe leczenie trądziku Z 500 zł
   Laserowe usuwanie blizn Z 200 zł
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Z 200 zł Do 1 500 zł
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów Z 200 zł Do 700 zł
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Z 150 zł
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Z 3 000 zł
   Laserowe odmładzanie pochwy Z 3 000 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 1 800 zł
Leczenie żylaków
   Laserowe leczenie żylaków EVLA
   Skleroterapia żylaków Z 250 zł
Lifting czoła (Forehead lift)
Lipoliza iniekcyjna Z 300 zł Do 1 200 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Z 3 500 zł Do 9 000 zł
   Body-jet liposukcja (WAL) Z 4 000 zł Do 8 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa
   Liposukcja laserowa SlimLipo Z 3 500 zł Do 9 000 zł Tak
Liposukcja wzgórka łonowego (wzgórka Wenery) Z 3 000 zł
Makijaż permanentny Z 400 zł Do 1 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 350 zł Do 850 zł
Mikrodermabrazja Z 190 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) Z 4 000 zł
   Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Nici liftingujące
   Nici liftingujące APTOS Z 1 100 zł
Nieinwazyjny lifting
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Z 2 500 zł
Peeling chemiczny Z 250 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 3 500 zł Do 5 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 2 000 zł Do 5 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) Z 7 000 zł
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Z 9 500 zł Do 11 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Z 1 000 zł
Przeszczep włosów - transplatacja włosów
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve) Z 180 zł
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 800 zł Do 1 200 zł
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Ultradźwiękowa bezigłowa liposukcja UltraContour, UltraShape Z 299 zł
   UltraContour Z 299 zł Tak
   UltraShape Z 1 800 zł Tak
Usuwanie cellulitu Redukcja cellulitu,... Z 180 zł
   Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki VacuShape Z 180 zł
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych
Usuwanie rozstępów Z 200 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Plastyka miejscowa –... Z 150 zł
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych Z 400 zł
Wypełnianie zmarszczek Z 1 000 zł Do 2 200 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 1 000 zł Do 2 200 zł
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Z 5 000 zł
   Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne Z 2 200 zł
   Sculptra Sculptra - kwas polimlekowy... Z 1 800 zł
   Wolumetria
   Sculptra - kwas polimlekowy (New File) Z 1 800 zł
Zespół cieśni kanału nadgarstka Z 3 500 zł
Zmniejszenie piersi Z 11 000 zł Do 13 000 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Inteligentny przeszczep włosów
03.12.2019

Inteligentny przeszczep włosów jest możliwy dzięki niezwykłemu urządzeniu - Artas iX, czyli robotowi medycznemu. Urządzenie...

Plastyka powiek górnych i dolnych
13.05.2019

Okolica oka to obszar, na którym najszybciej widać proces starzenia się twarzy. Cienka skóra powiek łatwo wiotczeje i zmienia...

Powiększenie biustu od A do Z
24.01.2019

Wszystko co trzeba wiedzieć o powiększeniu piersi zanim podejmie się decyzję o operacji. Konsultacja u specjalisty pomoże...

Kiedy wkracza otoplastyka
24.01.2019

Zabieg otoplastyki czyli korekcji uszu jest dla tych, którym nie podoba się kształt ich ucha. Chodzi tu zarówno o kąt...

Artykuły

Nici liftingujące
10.04.2019

Elastyczna, sprężysta i wytrzymała skóra to marzenie niejednej kobiety, ale też mężczyzny. Mało kto jednak decyduje się...

MAXI Nawilżanie
27.11.2015

Mezoterapia z kwasem hialuronowym to jeden z najlepszych zabiegów prewencyjnych i terapii anti-aging. Na czym dokładnie polega?...

Liposukcja laserowa - SlimLipo
13.10.2010

Liposukcja laserowa SlimLipo to nowatorska w skali światowej i niezwykle skuteczna metoda laserowego usuwania tkanki...

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Złota 61
00-819 Warszawa
Polska

Adres
ul. Wąwozowa 8
Warszawa
Polska

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi