Klinika ELITE

Klinika ELITE

(53 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Złota 61, Warszawa, Mazowieckie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000137092
Opcje płatności w ratach
Klinika ELITE
Klinika ELITE
(53 Opinie)·100% poleca

Informacje

Klinika ELITE Centrum Laseroterapii to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. Nasi pacjenci mogą również skorzystać z najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii oraz przeszczepu włosów, które pomogą zadbać o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie.

Specjalizacje

W Klinice ELITE Centrum Laseroterapii korzystamy z innowacyjnych i najbardziej skutecznych technologii. Nasze dwa warszawskie salony oraz jeden w Pruszkowie oferują szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, wykorzystujących światło lasera, usuwających cellulit, a także tych z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej.

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń zabiegowych renomowanych firm. Klinika ELITE Centrum Laseroterapii powstała w 1999 roku, oferując pełen zakres podstawowych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych oraz upiększających na twarz i całe ciało.

Klinika ELITE Centrum Laseroterapii to także miejsce, które chętnie odwiedzają znane i piękne Polki. Agnieszka Cegielska, Paulina Sykut-Jeżyna i Tatiana Okupnik doceniają to miejsce za profesjonalną obsługę i zabiegi, które pomagają zrelaksować się i kompleksowo zadbać o piękny wygląd.

Współpracujemy z lekarzami, którzy medycynę estetyczną i chirurgię traktują jako swoją życiową pasję.

Zespół

dr n. med. Dorota Żukowska specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Studia na Wydziale Lekarskim ukończyła w 1983 roku, a pięć lat później uzyskała tytuł specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii dziecięcej. Swoją edukację kontynuowała, uzyskując specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej w 1993 roku. W 1996 roku obroniła pracę doktorską na Akademii Medycznej w Łodzi. W 1999 roku uzyskała specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej.

Dr Żukowska specjalizuje się w różnorodnych zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, a także medycyny estetycznej. Przeprowadza operacje korekcyjne twarzy, takie jak plastyka odstających uszu, plastyka powiek oraz chirurgiczna korekta nosa. Wykonuje operacje zmniejszania, podnoszenia lub powiększania piersi przy użyciu implantów. Zajmuje się również chirurgicznym leczeniem ginekomastii u mężczyzn, a także plastyką powłok brzusznych i operacyjnym leczeniem przepuklin. Ponadto, w swojej praktyce realizuje zabiegi z zakresu usuwania blizn, czy też wygładzania zmarszczek.

W obszarze chirurgii dziecięcej dr Żukowska wykonuje skomplikowane operacje rekonstrukcyjnych wad wrodzonych u dzieci, takich jak m.in. rozszczepy wargi i podniebienia, niedorozwój małżowin usznych oraz wady powłok brzusznych i kończyn górnych.

Dr Żukowska to lekarz o dużym doświadczeniu zawodowym. Swoje kwalifikacje z zakresu chirurgii rozwijała, zdobywając doświadczenie od najlepszych specjalistów zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w Grecji, Hiszpanii, Rosji i Indiach. Stale podnosi swoje umiejętności zawodowe i zdobywa nową wiedzę poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach, sympozjach i kongresach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych z zakresu chirurgii dziecięcej i plastycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

lek. med. Marek Murawski specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej

Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1991 roku. Od 1993 do 1996 roku pracował w Katedrze i Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej II Wydziału Lekarskiego, gdzie brał udział w nauczaniu studentów Akademii Medycznej. W 1996 roku uzyskał I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii dziecięcej pod kierownictwem prof. Ireny Smólskiej. Od 1997 do 2007 roku był pracownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie, gdzie wykonał kilka udanych replantacji całkowicie amputowanych palców i rąk. W roku 2007 uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej pod kierownictwem prof. Józefa Jethona. Pracuje na Oddziale Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci oraz na Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSW w Warszawie. Należy do European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

dr Olga Warszawik specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Od początku swojej pracy zawodowej związana jest z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA. W klinice ELITE wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej oraz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Do obszaru jej szczególnych zainteresowań należy tematyka wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów skóry oraz nadmiernego wypadania włosów. Posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatochirurgii, wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwania znamion barwnikowych i nowotworów skóry, zabiegi z zakresu laseroterapii i elektroresekcje włókniaków, brodawek i innych zmian skórnych.

Lek. med. Katarzyna Siwko specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Uczelnię ukończyła z wynikiem wyróżniającym w 1994 roku. W latach 1996-2004 współpracowała ze Stołecznym Szpitalem Dermatologicznym w Warszawie. W tym czasie zdobyła tam specjalizacje z zakresu dermatologii i wenerologii, I stopnia w 1999 roku oraz II stopnia w 2007 roku, zawsze ze świetnymi wynikami. Od 2000 roku jest członkiem sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Odbyła liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej pod okiem uznanych profesorów w prestiżowych organizacjach tj.: Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych.

Dba o ciągły rozwój i jest w trakcie zdobywania kolejnej specjalizacji w dziedzinie alergologii. Poza wieloletnim doświadczeniem, cechuje ją przyjazne nastawienie do Pacjenta i troska o jego zdrowie oraz komfort. Dzięki temu jest w stanie dopasować metody działania do indywidualnych potrzeb i uzyskać jak najlepsze efekty leczenia.

lek. Roman Rutkowski lekarz ginekolog położnik

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista ginekologii i położnictwa, ekspert i entuzjasta laseroterapii.

Doświadczenie uzyskał dzięki wieloletniej pracy i stażom w wysokospecjalistycznych klinikach. Jako słuchacz Studium Doktoranckiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, prowadził zajęcia akademickie w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Specjalizował się w ginekologii onkologicznej w Klinice Ginekologii Onkologicznej Narodowego Instytutu Onkologii – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie. Pełnił funkcję zastępcy ordynatora oddziału ginekologicznego – położniczego w Busku – Zdroju, a następnie w Kielcach.

lek. med. Aleksandra Porębska lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Należy do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Od 2008 roku zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Specjalizuje się głównie w zabiegach remodelingu oraz odmładzania skóry. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technik oraz substancji aktywnych.

lek. med. Marzena Janasik lekarz medycyny estetycznej

Zajmuje się medycyną estetyczną od 2007 roku. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapii, peelingów medycznych, lipolizy iniekcyjnej, nieoperacyjnego liftingu twarzy i ciała, wypełniaczy – preparatów kwasu hialuronowego, hydroksyapatu wapnia oraz kwasu polimlekowego, zaawansowanej technologii (HIFU) oraz zabiegów z wykorzystaniem komórek macierzystych do leczenia wypadania włosów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jest zwolenniczką metod stymulowania skóry z wykorzystaniem mi.in. osocza bogatopłytkowego w połączeniu z zabiegami laserowymi. W kontaktach z pacjentami, dzięki doświadczeniu i umiejętności uważnego słuchania i poznawania potrzeb, indywidualnie dobiera zabiegi i uzyskuje spodziewane efekty. Jest członkiem i aktywnie uczestniczy w działaniach Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA. Należy do sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL), Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME, Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej Anti-Ageing (PSAAM).

Lokalizacja

W Warszawie mieszczą się dwie kliniki, w centrum i na obrzeżach miasta, oraz jedna w Pruszkowie. Dbamy o wysoki standard zabiegów, przyjazną atmosferę oraz zadowolenie klientów. Wieloletnie doświadczenie, dostęp do wysokiej jakości urządzeń oraz wiedza naszych specjalistów sprawiają, że pacjenci mogą się czuć w salonach ELITE komfortowo i bezpiecznie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (53)

5.0
53 Opinie · 100% poleca
Korekcja uszu

Plastyka uszu w klinice ELITE - polecam!

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Filmy (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Artykułów (6)

Więcej artykułów
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.