• 340 odpowiedzi
 • 29 Lubię to

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje (46)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Wszystkie rekomendacje

Profil - Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Motto:

Cofnij czas o kilka lat

O nas

ELITE to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. Nasi pacjenci mogą również skorzystać z najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii, które dbają o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

ELITE korzysta z innowacyjnych i najbardziej skutecznych światowych technologii. Nasze dwa warszawskie salony oferują szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej.

Współpracujemy z lekarzami, którzy medycynę estetyczną i chirurgię traktują jako swoją życiową pasję.

Nasi specjaliści

 

Murawski MG 8509

lek.med. Marek Murawski
specjalista chirurgii plastycznej

absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1991)
w latach 1993-1996 pracował w Katedrze i Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej II Wydziału Lekarskiego
uczestniczył w nauczaniu studentów na Akademii Medycznej pod kierownictwem prof. Ireny Smólskiej w roku 1996 uzyskał I stopień specjalizacji w Chirurgii Dziecięcej
w latach 1997-2007 był pracownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie wykonał kilka udanych replantacji całkowicie amputowanych rąk i palców
w roku 2007 pod kierownictwem prof. Józefa Jethona w roku 2007 uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w Chirurgii Plastycznej
jest pracownikiem w Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSW w Warszawie i Oddziale Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci
jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej i European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Warszawik MG 8516

dr Olga Warszawik 
dermatolog

absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie
od początku swojej pracy zawodowej związana z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA
w Elite wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej oraz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci jest szczególnie zainteresowana tematyką wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów skóry oraz nadmiernego wypadania włosów posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatochirurgii
wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwanie znamion barwnikowych i nowotworów skóry, laseroterapie i elektroresekcje włókniaków, brodawek i innych zmian skórnych

Elite lekarka MG 9217

lek. med. Agnieszka Kardynał
specjalista dermatolog, wenerolog

absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
członek European Academy of Dermatology and Venerology
stypendystka Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (Rzym, Nowy Orlean)
posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (peelingi medyczne, toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, lipoliza, laseroterapia)
w codziennej praktyce zawodowej zajmuje się pełnym zakresem dermatologii klinicznej
jej działalność naukowa dotyczy przede wszystkim zastosowania nieinwazyjnych metod obrazowania, takich jak dermoskopia, wideodermoskopia oraz konfokalna mikroskopia laserowa w diagnostyce stanów przednowotworowych i nowotworów skóry
autorka i współautorka licznych publikacji naukowych, przede wszystkim na temat wczesnego rozpoznawania czerniaka skóry oraz zastosowania leczenia biologicznego w chorobach dermatologicznych

Aleksandra Porebska

lek. med. Aleksandra Porębska
lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej

absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej
członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
od 2008 roku zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz anty -aging
specjalizuje się w zabiegach remodelingu oraz odmładzania skóry
wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technik oraz substancji aktywnych 

Zofia Bochen

lek. med. Zofia Bochen
specjalista chirurgii plastycznej

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu MedycznegoSzkolenie specjalizacyjne z chirurgi plastycznej odbyła  w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie.Uzyskała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.Szczególnym zainteresowaniem obdarza chirurgię naczyniową i mikrochirurgię dlatego była członkiem zespołu rekonstruującego piersi z zastosowaniem tkanek własnych. Swoja wiedzę i umiejętności w zakresie chirurgii estetycznej poszerzała pod okiem dr.Marka Szczyta w jego Klinice.Obecnie zajmuje się zabiegami chirurgii estetycznej jak i rekonstrukcyjnej w obrębie twarzy i piersi. Swoją wiedzę regularnie poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Jest autorem publikacji naukowych i zjazdowych w zakresie chirurgii plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Anna Leśniewska

lek. med. Anna Leśniewska
specjalista dermatolog, wenerolog- lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (laseroterapia, peelingi medyczne, toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, lipoliza).W codziennej praktyce zawodowej zajmuje się również pełnym zakresem dermatologii klinicznej ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki stanów przednowotworowych i nowotworów skóry. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach i kongresach naukowych w kraju i za granicą.Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology.

Marzena Janasik

lek. med. Marzena Janasik
lekarz medycyny estetycznej

Medycyną estetyczną zajmuje się od roku 2007. Posiada bogatą wiedzę w wykonywaniu zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, peelingów medycznych, mezoterapii oraz lipolizy iniekcyjnej w czym się specjalizuje.Posiada duże doswiadczenie  przy wykonywaniu nieoperacyjnego liftingu twarzy i ciała z zastosowaniem kwasu hialuronowego, hydroksyapatu wapnia oraz kwasu polimlekowego, zabiegów z zastosowaniem zaawansowanej technologii  (HIFU).Jest zwolennikiem metod stymulujących skórę z wykorzystaniem zaawansowane procedur anti-aging z użyciem osocza bogato płytkowego w połączeniu z zabiegami laserowymi.W medycynie regeneracyjnej wykorzystuje komórki macierzyste do leczenia nadmiernego wypadania włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.W kontaktach z pacjentami, dzięki  doświadczeniu i umiejętności uważnego słuchania potrzeb pacjentów indywidualnie dobiera procedury zabiegowe uzyskując oczekiwane efekty.Jest członkiem i aktywnie uczestniczy w działaniach Międzynarodowego StowarzyszeniaTrichologii Klinicznej i Estetycznej ICATA.Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL), Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej¬ Anti-¬Ageing (PSAAM ), Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME.

Edyta Baj Chojecka

lek. med. Edyta Baj-Chojecka
ginekolog położnik - lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista położnictwa i ginekologii.Staż w Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.Ukończyła kursy m.in. diagnostyki prenatalnej, patologii ciąży, uroginekologii i wykonywania badań USG. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy z zakresu ginekologii, w tym ginekologii estetycznej.Doświadczenie zdobywała na oddziałach klinicznych położnictwa i ginekologii.Od kilku lat zajmuj się ginekologią estetyczną, ogromną satysfakcję przynosi jej możliwość pomocy  pacjentkom w trudnych i krępujących problemach, jak nietrzymanie moczu czy wszelkiego rodzaju dyskomfort podczas współżycia.

Filozofia zawodowa

Nasi lekarze, pielęgniarki i kosmetyczki pomagają dopasować najlepszy zabieg i wskazać drogę do wymarzonej, harmonijnej figury, a także skutecznie zaradzić mankamentom urody.  Obydwa warszawskie gabinety spełniają wszystkie wymagania sanitarne do wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym.

Nasza klinika

W Warszawie mieszczą się dwie kliniki, w centrum oraz na obrzeżach Warszawy, co pozwala na dopasowanie najbardziej atrakcyjnego lokalizacyjnie miejsca. Dbamy o wysoki standard zabiegów, przyjazną atmosferę oraz zadowolenie klientów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie, dostęp do urządzeń światowej klasy oraz wiedza ekspercka sprawiają, że pacjenci czują się w salonach ELITE bezpiecznie i komfortowo.

Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń zabiegowych renomowanych firm, tj. Palomar, Syneron, Hoya, Cutera, Lumenis, Ultrashape.

Historia kliniki

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki powstało w 1999 roku, oferując pełen zakres podstawowych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych na twarz oraz całe ciało, jak również zabiegów upiększających.

Ciekawe informacje

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki to także miejsce, które chętnie odwiedzają znane i piękne Polki. Agnieszka Cegielska, Paulina Sykut - Jeżyna i Tatiana Okupnik doceniają to miejsce za profesjonalną obsługę i zabiegi, które pomagają zrelaksować się i kompleksowo zadbać o piękny wygląd.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) Z 7 000 zł Do 13 000 zł
   Miniabdominoplastyka
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu Z 180 zł Tak
   i–Lipo laser Z 450 zł Tak
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 2 000 zł
Body lifting Z 5 000 zł
BOTOX® Z 700 zł
Chirurgia ręki
Clitoroplastyka Z 4 000 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) Z 8 000 zł
Ginekomastia Z 5 000 zł
Karboksyterapia Z 150 zł
Korekcja blizn Z 2 000 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) Z 4 000 zł Do 10 000 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Z 3 500 zł
   Plastyka powiek górnych
Korekcja uszu (Otoplastyka) Z 3 500 zł
Korekcja wciągniętych brodawek Z 2 500 zł Do 3 500 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Z 1 500 zł Do 2 500 zł
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Z 190 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Z 200 zł
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 400 zł Do 1 000 zł
   Laserowe leczenie trądziku Z 500 zł
   Laserowe usuwanie blizn Z 200 zł
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Z 200 zł Do 1 500 zł
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów Z 200 zł Do 700 zł
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Z 150 zł
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Z 3 000 zł
   Laserowe odmładzanie pochwy Z 3 000 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 1 800 zł
Leczenie żylaków
   Laserowe leczenie żylaków EVLA
   Skleroterapia żylaków Z 250 zł
Lifting czoła (Forehead lift)
Lipoliza iniekcyjna Z 300 zł Do 1 200 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Z 3 500 zł Do 9 000 zł
   Body-jet liposukcja (WAL) Z 4 000 zł Do 8 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa
   Liposukcja laserowa SlimLipo Z 3 500 zł Do 9 000 zł Tak
Liposukcja wzgórka łonowego (wzgórka Wenery) Z 3 000 zł
Makijaż permanentny Z 400 zł Do 1 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 350 zł Do 850 zł
Mikrodermabrazja Z 190 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) Z 4 000 zł
   Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Nici liftingujące
   Nici liftingujące APTOS Z 1 100 zł
Nieinwazyjny lifting
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Z 2 500 zł
Peeling chemiczny Z 250 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 3 500 zł Do 5 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 2 000 zł Do 5 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) Z 7 000 zł
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Z 9 500 zł Do 11 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Z 1 000 zł
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve) Z 180 zł
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 800 zł Do 1 200 zł
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Ultradźwiękowa bezigłowa liposukcja UltraContour, UltraShape Z 299 zł
   UltraContour Z 299 zł Tak
   UltraShape Z 1 800 zł Tak
Usuwanie cellulitu Redukcja cellulitu,... Z 180 zł
   Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki VacuShape Z 180 zł
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych
Usuwanie rozstępów Z 200 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Plastyka miejscowa –... Z 150 zł
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych Z 400 zł
Wypełnianie zmarszczek Z 1 000 zł Do 2 200 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 1 000 zł Do 2 200 zł
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Z 5 000 zł
   Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne Z 2 200 zł
   Sculptra Sculptra - kwas polimlekowy... Z 1 800 zł
   Wolumetria
   Sculptra - kwas polimlekowy (New File) Z 1 800 zł
Zespół cieśni kanału nadgarstka Z 3 500 zł
Zmniejszenie piersi Z 11 000 zł Do 13 000 zł
Fizjoterapia i rehabilitacja Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Masaż refleksyjny Z 99 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Plastyka powiek górnych i dolnych
13.05.2019

Okolica oka to obszar, na którym najszybciej widać proces starzenia się twarzy. Cienka skóra powiek łatwo wiotczeje i zmienia...

Powiększenie biustu od A do Z
24.01.2019

Wszystko co trzeba wiedzieć o powiększeniu piersi zanim podejmie się decyzję o operacji. Konsultacja u specjalisty pomoże...

Kiedy wkracza otoplastyka
24.01.2019

Zabieg otoplastyki czyli korekcji uszu jest dla tych, którym nie podoba się kształt ich ucha. Chodzi tu zarówno o kąt...

Artykuły

Nici liftingujące
10.04.2019

Elastyczna, sprężysta i wytrzymała skóra to marzenie niejednej kobiety, ale też mężczyzny. Mało kto jednak decyduje się...

MAXI Nawilżanie
27.11.2015

Mezoterapia z kwasem hialuronowym to jeden z najlepszych zabiegów prewencyjnych i terapii anti-aging. Na czym dokładnie polega?...

Liposukcja laserowa - SlimLipo
13.10.2010

Liposukcja laserowa SlimLipo to nowatorska w skali światowej i niezwykle skuteczna metoda laserowego usuwania tkanki...

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Złota 61
00-819 Warszawa
Polska

Adres
ul. Wąwozowa 8
Warszawa
Polska

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi