Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

19 cze 2020 · Zaktualizowano: 5 sie 2020

Wyśnione pośladki J. Lo

Warto

O lekarzu

Ocena:
Super opcja dla wymagających pacjentów
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Miałam płaską i niekształtną pupę, której nijak nie mogłam wyćiwczyć, a noszenie bielizny z wypełniaczami nie dawało mi żadnej frajdy... Zdecydowałam się na powiększenie pośladków implantami, które idealnie dobrał dr Dominik. Świetny efekt uniesienia, krągłości J. Lo, o jakich marzyłam, udało się uzyskać bezbłędnie! Wszystko poszło gładko, trochę musiałam się pomęczyć zanim wszystko się zagoiło, jednak było warto !

2

Komentarze (2)

Cześć Hana. Jestem Twoją rówieśniczką. Mieszkam w Krakowie. Od kilku lat myślę wykonać powiększenie pośladków implantami, ponieważ moja pupa jest kompletnie płaska, ćwiczenia dały marny efekt. Mam przez to ogromne kompleksy, ale chciałabym spotkać się z Tobą osobiście na kawie i porozmawiać jeśli też jesteś z Krakowa
Proszę odezwij się
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Uszkodzenie nerwu w lewej nodze

Po wypadku, który miał miejsce gdy miałem 5 lat nastąpiło uszkodzenie nerwu w lewej nodze w części odpowiadającej za rozwój mięśni łydki lewej nogi. Pomimo aktywnego trybu życia (sport), mięsień ten nigdy nie rozwinął się w stopniu, który pozwalał...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.