Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Leczenie trądziku - dr Lubelska mi pomogła

Po zabiegu Warto
natalia_st649985
Utworzono: 29 kwi 2018 · Zaktualizowano: 21 lis 2019

O lekarzu

dr Krystyna Lubelska 2 ośrodki w Śląskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Leczenie trądziku - dr Lubelska mi pomogła

Historia

Udałam się do kliniki z trądzikiem po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Od lat zmagałam się z trądzikiem i nic nie pomagało, do czasu kiedy zaczęłam zażywać tabletki. Niestety 3 miesiące po odstawieniu zaczęło się pojawiać mnóstwo zaskórników na lini żuchwy i policzkach. Niektóre z nich przekształcały się w bolące krosty i ciężko się goiły. Pani doktor przepisała mi antybiotyk, na 9 tygodni, jedna tabletka dziennie( summamed), który ku mojemu zaskoczeniu bardzo mocno zredukował ilość zaskórników, do tego na noc maść differin. Po skoczeniu udałam się na kontrolna wizytę, Pani doktor przepisała mi miksturę, która robi się w aptece, na blizny i czerwone plamy i obecnie sprawuje się to genialnie. Większość plan znika, nic nie wyskakuje. Dodatkowo zaleceniem było stosowanie kremu z filtrem cetaphil i tabletek na wzmocnienie włosów, skory i paznokci Kerabione. Jestem bardzo zadowolona! Obyło się bez laserów, kwasów, super. Pani Doktor bardzo rozsądnie do całego tematu podeszła i mi bardzo pomogła.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

pruna

·

· 21 lis 2019

Mam podobny problem, tabletki hormony zrobiły spustoszenie na mojej twarzy. Dobrze wiedzieć, że jednak takie kuracje pomagają.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.