Dr Izabela Lenartowicz

(26) 100% poleca
Katowice
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 150 zł
Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Od kilkunastu lat prowadzę w Katowicach własną Klinikę Medycyny Estetycznej Lenartowicz Clinic. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę na... (trądzik Katowice)

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

Brak rekomendacji
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Profil kliniki Prowadzimy podstawową opiekę zdrowotną dla dorosłych i dla dzieci, poradnie specjalistyczne: medycyny pracy, chirurgiczną, proktologiczną, ortopedyczną, laryngologiczną, gastrologiczną, psychiatryczną, dermatologiczną, okulistyczną, okulistyczną dla dzieci, leczenia jaskry, leczenia zeza. Posiadamy pracownię diagnostyki USG,Dopplera, EKG, analityki medycznej, pracownię ćwiczeń pleoptycznych i ortoptycznych (leczenie zeza i niedowidzenia)... (trądzik Katowice)

Say WOW! Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 100 zł
Say WOW! to innowacyjne miejsce na estetycznej mapie nie tylko Katowic, ale całego kraju. Klinika jest oddziałem New Horizons Center for Cosmetic Surgery, prestiżowej placówki z Chicago, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie medycyny estetycznej. Polsko-amerykańska filia została uznana za „Najlepszą Klinikę Medycyny i Dermatologii Estetycznej w Polsce 2019” przez czytelników i ekspertów magazynu Gala. Say WOW! od początku swojej... (trądzik Katowice)

dr n. med Marcin Zakrzewski

(4) 100% poleca
Katowice
Cena od: 150 zł
Dr n. med. Marcin Zakrzewski jest dermatologiem i wenerologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w laseroterapii oraz diagnostyce i leczeniu łysienia. Należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (European Academy of Dermatology and Venereology – EADV) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Leczenia... (terapia trądziku Katowice)

Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(25) 100% poleca
Katowice
Cena od: 50 zł do 1.800 zł
Body Care Clinic to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie. Klinika to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki współpracującemu zespołowi najlepszych specjalistów w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii... (terapia trądziku Katowice)

lek. med. Małgorzata Szedel

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 120 zł
Lek med. Małgorzata Szedel to niezwykle wysoko wykwalifikowany ekspert w zakresie dermatologii, dermatologii estetycznej oraz wenerologii. Zawodowo związana z miastem Katowice.Specjalizuje się w wykonywaniu szeregu zabiegów z dermatologii i dermatologii estetycznej. Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne dla pacjentów jest rozwiązanie ich uciążliwych problemów skórnych. Pomaga pozbyć się objawów lub znacznie je zmniejszyć, sprawiając, że komfort... (trądzik pospolity Katowice)

dr Grażyna Walkowicz

Brak rekomendacji
Katowice
Lek. med. Grażyna Walkowicz jest lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Pracuje we własnym Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty w Katowicach.Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów anti-aging. W swojej... (trądzik pospolity Katowice)

dr Krystyna Lubelska

(5) 100% poleca
Katowice
W Skin Laser Lubelscy łączymy wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się Państwo do nas zwrócicie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszą metodę leczenia.Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów... (pryszcze Katowice)

dr n. med Katarzyna Mierzwińska

(1) 100% poleca
Katowice
Dr n. med. Katarzyna Mierzwińska jest dermatologiem i wenerologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz transplantacji włosów. Pracuje w gabinecie medycyny estetycznej Dermapoint w Gliwicach. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów odmładzających twarzy. Przeprowadza terapie redukcji zmarszczek wypełniaczami – botoksem oraz kwasem hialuronowym. Ten ostatni stosuje także... (pryszcze Katowice)

DER-MED Kraków

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od: 100 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (terapia trądziku Katowice)

lek. med Agnieszka Nowak

Brak rekomendacji
Katowice
Lek. med. Agnieszka Adamowska jest specjalistką z zakresu medycyny estetycznej, a także ginekologii i położnictwa. Swoich pacjentów przyjmuje w placówkach medycznych w Bielsku-Białej i Ustroniu. Jest członkiem International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG, Międzynarodowe Towarzystwo Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii), European Society of Aesthetic Gynecology (ESAG, Europejskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej)... (trądzik pospolity Katowice)

Klinika Beauty Medica Katowice

(4) 100% poleca
Katowice
Cena od: 380 zł
Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica w Katowicach oferuje zabiegi pielęgnacyjne z dziedziny kosmetologii. Jest miejscem, w którym możesz poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej na twarz i ciało. Placówka specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz leczeniu zmian związanych z upływem czasu.W ofercie kliniki Beauty Medica możecie znaleźć duży wybór małoinwazyjnych zabiegów z zakresu... (trądzik młodzieńczy Katowice)

Derma VIP

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od: 120 zł
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (trądzik młodzieńczy Katowice)

Angelius Medycyna Estetyczna

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od: 100 zł
Angelius Medycyna Estetyczna należ do Centrum Medycznego Angelius. Specjalizuje się ona w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry, a także zabiegach medycyny estetycznej. Ta mieszcząca się w Katowicach placówka oferuje również usługi kosmetologiczne oraz konsultacje z dietetykiem. Centrum Medycyny Estetycznej Angelius przygotowało także specjalną ofertę dla mężczyzn.Angelius Medycyna Estetyczna proponuje szeroki pakiet zabiegów dla kobiet oraz... (trądzik młodzieńczy Katowice)

lek. med. Katarzyna Wrześniewska

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 120 zł
Lek. med. Katarzyna Wrześniewska to doświadczony specjalista dermatolog-wenerolog. Jest członkinią dwóch ważnych w świecie polskiej dermatologii organizacji: Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Obecnie przyjmuje pacjentów w klinice DermaVIP w Katowicach. Lek. med. Katarzyna Wrześniewska specjalizuje się nie tylko w dermatologii ogólnej, ale też estetycznej. Udziela porad pacjentom zarówno dorosłym... (trądzik pospolity Katowice)

lek. med. Irena Warniełło-Wasylewska

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 120 zł
Lek. med. Irena Warniełło-Wasylewska jest specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny naturalnej i środowiskowej. Przynależy do Deutsche Gesellschaft für Mesotherapie (DGM, Niemieckiego Towarzystwa Mezoterapii) i Schweizerische Gesellschaft für Mesotherapie (SGM, Szwajcarskiego Towarzystwa Mezoterapii). Pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Siemianowicach Śląskich.Ekspertka wyspecjalizowała się w zabiegach mezoterapii igłowej... (trądzik młodzieńczy Katowice)

lek. Anita Lewartowska-Białek

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od: 150 zł do 500 zł
Lek. med. Anita Lewartowska-Białek jest dermatologiem oraz wenerologiem, a także lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach przeciwstarzeniowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Zajmuje stanowisko kierownika na Oddziale Dermatologii Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. Pracuje również w prywatnych klinikach: Centrum Medycznym Angelius w Katowicach oraz Centrum Medycznym Procto-Med w Sosnowcu.Niekwestionowana... (trądzik Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Udałam się do kliniki z trądzikiem po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Od lat zmagałam się z trądzikiem i nic nie pomagało, do czasu kiedy zaczęłam zażywać tabletki. Niestety 3 miesiące po odstawieniu zaczęło się pojawiać mnóstwo zaskórników na lini żuchwy i policzkach. Niektóre z nich przekształcały się w bolące krosty i ciężko się goiły. Pani doktor przepisała mi antybiotyk, na 9 tygodni, jedna tabletka dziennie( summamed), który ku mojemu zaskoczeniu bardzo mocno zredukował ilość zaskórników, do tego na noc maść differin. Po skoczeniu udałam się na kontrolna wizytę, Pani doktor przepisała mi miksturę, która robi się w aptece, na blizny i czerwone plamy i obecnie sprawuje się to genialnie. Większość plan znika, nic nie wyskakuje. Dodatkowo zaleceniem było stosowanie kremu z filtrem cetaphil i tabletek na wzmocnienie włosów, skory i paznokci Kerabione. Jestem bardzo zadowolona! Obyło się bez laserów, kwasów, super. Pani Doktor bardzo rozsądnie do całego tematu podeszła i mi bardzo pomogła.

Od wielu lat borykam się z ciężkim trądzikiem. Niestety żaden ze specjalistów (a było ich kilku) nie pomógł mi skutecznie. Przez 3 lata dostawałam coraz to nowe antybiotyki - zero poprawy. Sytuacja uległa zmianie wraz z podjęciem kuracji u pani dr Kusiby-Strażyńskiej, do której trafiłam stosunkowo niedawno i muszę przyznać, że na efekty nie musiałam czekać długo. Moja twarz wygląda o niebo lepiej, a pani dr przywróciła mi nie tylko pewność siebie, ale i mocno nadwyrężoną wiarę w służbę zdrowia.