Lek. med. Grażyna Walkowicz

Lek. med. Grażyna Walkowicz

Brak opinii
Dodaj opinię
Bohaterów Monte Cassino 1, Katowice, Śląskie
Lek. med. Grażyna Walkowicz
Lek. med. Grażyna Walkowicz
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Grażyna Walkowicz jest lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej Med-Beauty Grażyna Walkowicz w Katowicach.

Lek. med. Grażyna Walkowicz ukończyła studia medyczne w 1998 roku. Następnie uzyskała tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych. Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Chcąc zajmować się nią profesjonalnie, podjęła naukę w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Po ukończeniu studiów podyplomowych nadal doskonaliła swoje umiejętności i poszerzała wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Praktykowała pod okiem najwybitniejszych specjalistów. W 2015 roku otworzyła centrum medycyny estetycznej i kosmetologii Med-Beauty, w której pracuje do dziś. Łącząc szeroką wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych i znajomość najnowocześniejszych rozwiązań w medycynie estetycznej, zapewnia swoim pacjentom bezpieczeństwo i świetny efekt zabiegów. Uważnie śledzi też nowe trendy, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach z medycyny estetycznej.

Specjalizacje

Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów anti-aging. W swojej pracy sięga przede wszystkim po kwas hialuronowy, który stosuje w terapiach wypełniania zmarszczek oraz zabiegach powiększania ust. Zmarszczki redukuje również metodą ostrzykiwania toksyną botulinową, którą wykorzystuje również w leczeniu nadpotliwości. Specjalizuje się w modelowaniu twarzy hydroksyapatytem wapnia. Przeprowadza zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy nićmi oraz mezoterapię igłową.

Klinika

Med-Beauty w Katowicach jest specjalistyczną placówką pozwalającą kompleksowo zadbać o urodę. W ofercie kliniki znajdziecie przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, np. redukcję zmarszczek wypełniaczami (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia) oraz niechirurgiczny lifting twarzy nićmi. Udając się do placówki, zregenerujecie skórę zabiegiem mezoterapii igłowej oraz poprawicie kondycję włosów dzięki indywidualnie opracowanemu programowi leczenia. To także miejsce, w którym wykwalifikowana kadra przeprowadzi dla Was zabiegi usuwania cellulitu oraz punktowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej.

W ofercie kliniki znajdziecie też zabiegi z zakresu laseroterapii. Możecie poddać się laserowemu liftingowi twarzy i ciała albo wykonać fotoodmładzanie. Specjaliści przeprowadzają również zabiegi laserowej redukcji blizn i rozstępów, a także niwelują przebarwienia skóry laserem. Jeśli natomiast będziecie chcieli wymodelować sylwetkę, w Med-Beauty możecie poddać się zabiegowi z wykorzystaniem urządzenia łączącego działanie fal radiowych, masażu próżniowego i lasera biostymulującego.

W klinice działa specjalistyczny gabinet kosmetyczny. To miejsce, w którym wykonuje się zabiegi poprawiające nawilżenie, odżywienie i sprężystość twarzy, peelingi oraz inne terapie oczyszczające cerę. Znajdziecie tu wykwalifikowane specjalistki w zakresie makijażu permanentnego oraz fryzjerstwa.

Lokalizacja

Lek. med. Grażyna Walkowicz przyjmuje w swojej klinice w Katowicach.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Data uzyskania uprawnień:

 • 2008

Ukończone specjalizacje:

 • Choroby wewnętrzne
 • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Lekarskie
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 50

Zdjęcia (5)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.