dr Grażyna Walkowicz

dr Grażyna Walkowicz

Brak opinii
Dodaj opinię
Boh. Monte Cassino 1, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Grażyna Walkowicz
dr Grażyna Walkowicz
Brak opinii

Informacje

 • 398 wizyt na profilu

Lek. med. Grażyna Walkowicz jest lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Pracuje we własnym Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty w Katowicach.

Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów anti-aging. W swojej pracy sięga przede wszystkim po kwas hialuronowy, który stosuje w terapiach wypełniania zmarszczek oraz zabiegach powiększania ust. Zmarszczki redukuje również metodą ostrzykiwania toksyną botulinową, którą wykorzystuje również w leczeniu nadpotliwości. Specjalizuje się w modelowaniu twarzy hydroksyapatytem wapnia. Przeprowadza zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy nićmi PDO oraz mezoterapię igłową.

Med-Beauty w Katowicach jest specjalistyczną placówką pozwalającą kompleksowo zadbać o urodę. W ofercie kliniki znajdziecie przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej – redukcję zmarszczek wypełniaczami (botoks, kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia) oraz niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO. Udając się do placówki, zregenerujecie skórę zabiegiem mezoterapii igłowej oraz poprawicie kondycję włosów dzięki indywidualnie opracowanemu programowi leczenia. To także miejsce, w którym wykwalifikowana kadra przeprowadzi dla Was zabiegi usuwania cellulitu oraz punktowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej.

W ofercie kliniki znajdziecie też zabiegi z zakresu laseroterapii. Możecie poddać się laserowemu liftingowi twarzy i ciała albo wykonać fotoodmładzanie. Specjaliści przeprowadzają również zabiegi laserowej redukcji blizn i rozstępów, a także niwelują przebarwienia skóry laserem IPL. Jeśli natomiast będziecie chcieli wymodelować sylwetkę, w Med-Beauty możecie poddać się zabiegowi z wykorzystaniem urządzenia Modente, łączącego działanie fal radiowych, masażu próżniowego i lasera biostymulującego.

W klinice działa specjalistyczny gabinet kosmetyczny. To miejsce, w którym wykonuje się zabiegi poprawiające nawilżenie, odżywienie i sprężystość twarzy, peelingi oraz inne terapie oczyszczające cerę. Znajdziecie tu wykwalifikowane specjalistki w zakresie makijażu permanentnego oraz fryzjerstwa.

Lek. med. Grażyna Walkowicz ukończyła studia medyczne w 1998 roku. Następnie uzyskała tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych. Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Chcąc zajmować się nią profesjonalnie, podjęła naukę w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Po ukończeniu studiów podyplomowych nadal doskonaliła swoje umiejętności i poszerzała wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach – w Polsce i za granicą. Praktykowała pod okiem najwybitniejszych specjalistów. W 2015 roku otworzyła Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty, w której pracuje do dziś. Łącząc szeroką wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych i znajomość najnowocześniejszych rozwiązań w medycynie estetycznej, zapewnia swoim pacjentom bezpieczeństwo i świetny efekt zabiegów. Uważnie śledzi też nowe trendy, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach z medycyny estetycznej.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2008

Ukończone specjalizacje:

 • Choroby wewnętrzne
 • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Lekarskie
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 50

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Zdjęcia (7)

dr Grażyna Walkowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (10)

Lifting wolumetryczny a dziewczęca twarz.
Odpowiedź specjalisty · 2 mar 2012

Jest wiele możliwości modelowania twarzy, ale kwas hialuronowy faktycznie może być najprostszym rozwiązaniem problemów. Można zarówno poprawiać owal, wydłużyć brodę jak i wypełnić policzki. Jest jednym z najbezpieczniejszych preparatów do korekcji...

Czytaj więcej
Mikrodermabrazja na wągry?
Odpowiedź specjalisty · 21 lis 2011

Faktycznie Klinika piękna Biogenika ma rację. Sama mikrodermabrazja nie jest metodą ocysczania skóry z zaskórników. Konieczne jest manualne usunięcie zaskórników. Pojedynczy zabieg mechanicznego usunięcia zaskórników bedzie wystarczający...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr Grażyna Walkowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!