Przeszczep włosów - leczenie łysienia androgenowego - opinia dr Turkowski

Przeszczep włosów - leczenie łysienia androgenowego - opinia dr Turkowski

Katarzyna

dr Turkowski, dla mnie mistrz przeszczepu włosów. W trakcje zabiegu byłam pewna, że jestem w najlepszych rękach. W szpitalu spędziłam 8 godzin, ale to jest nic. Efekt jest super, nie świeci mi się skóra na głowie, nikt nie zwraca uwagi, że takie cienkie włosy. Ja sama nie mogę uwierzyć, że jest tak dobrze. Oprócz wykonanego przeszczepu, leczona jestem odpowiednimi lekami na łysienie androgenowe u kobiet, więc włosy na całej głowie są o niebo lepsze, grubsze, wilgotniejsze, skóra na głowie nie piecze. Stwierdzam, że dr Turkowski uratował mnie przed załamaniem, ponieważ 15 lat lekarze przepisywali mi wcierki, suplementy a efektów nie było. Nikt nawet nie postawił diagnozy, że to łysienie androgenowe. Krzyczę do wszystkich kobiet, które widzą że włosy się przerzedzają, nie traćcie kasy na mezoterapie, tabletki itp. Ja wydałam na leki i nieefektywne zabiegi kilka tysięcy złotych, a mogłabym za to zrobić większy przeszczep. Koniecznie spotkać się z dr Turkowskim.

Pokazać komentarze3 Skryć komentarze3
Magda191

Czy mogłabym się dowiedzieć jaki jest mniej więcej koszt zabiegu?? Jak dużo jednostek było przeszczepionych ? Czy musiała Pani zgolić włosy w miejscach gdzie byl przeszczep ? I jak mniej więcej wyglada taki zabieg? Z góry dziękuje za pomoc

Zobacz odpowiedzi 2
Katarzyna

Mój zabieg kosztował 15 000 pln za 1000 grantow. Wygolona bylam z tyłu na czubku glowy nie. Przez dwa miesiące chodziłam w chusteczce co bylo kłopotliwe dla otoczenia. Po 2, 3 miesiącach pojawił się jeżyk, i reszta włosów zmieniła się od stosowanych leków. Zachecam do spotkania z dr Turkowskim, on będzie wiedział co w Pani przypadku można zrobic.

Odpowiedź na: Katarzyna
Magda191

Super. Dziękuje bardzo za odpowiedź

Dzień dobry Pani Katarzyno, Przy…

Dr Piotr Turkowski

Dzień dobry Pani Katarzyno,

Przy zabiegach wkładam całe swoje serce, bardzo dziękuje za docenienie i miłą opinie.

Pozdrawiam,

Piotr Turkowski

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy