Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Implanty zębowe

Pacjent: Mar

Bydgoszcz

Leczenie warto

Zgłoszone przez Mar. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

15 sty 2014 · Zaktualizowano: 13 wrz 2023

Również polecam K-med, zwłaszcza doktora Kaczmarka. Długo szukałam tego miejsca, wcześniej mój dentysta w Poznaniu mówił mi że nic nie da się zrobić z moimi zębami,ze mam za słabą kość na implanty i tylko proteza, a dr Maciej powiedział ,,damy radę", trochę się bałam, bo on młody, a wcześniej kilku chirurgów też mówiło że słaba kość, ale dał radę, jestem po odbudowie kości i mam most na implantach, znowu mogę jeść jabłka, nic nie boli Dziękuję Maria

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Labioplastyka Skórna.pl

Do Doktora Marcina trafiłam po labioplastyce wykonanej w innej klinice przez Panią Ginekolog metodą laserową (nigdy w życiu bym się nie zgodziła na ten zabieg wiedząc co czeka mnie później - jeden wielki ból i nocny płacz żeby ten koszmar się...

Czytaj więcej
Polecam

świetne miejsce, jakość usług na wysokim poziomie, niezależnie, czy to prosty zabieg, czy bardziej zaawansowany. Ja byłam u nich na depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona. Wszystko bardzo dokładnie wykonane, bez bólu. Na wielki plus...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej