joanna123

W załączniku widok odpowiedzi, którą otrzymałam od firmy na moje pytanie dotyczące dodatkowych kosztów wstawienia implantu w przypadku zakupu usługi na stronie groupon.pl. Cytuję: \"Istnieje coś takiego jak telefon do recepcji i wiedząc o tym można zadzwonić i się dowiedzieć jak się jest na tyle ograniczonym że nie jest się w stanie doczytać warunków\" Cena implantu widoczna w ofercie firmy na stronie Groupon jest znacznie niższa, niż ceny proponowane przez inne gabinety. W ofercie nie ma słowa o kosztach dodatkowych. Moim zdaniem takie traktowanie potencjalnego klienta jest żenujące. Jakości usług nie oceniam, bo nie byłam i być nie zamierzam. Pozdrawiam.

martinos542

W gabinecie Dentica doktora Aleksandra Bieleckiego miałam wykonywany implant górnej czwórki. Do doktora trafiłam najpierw na bezpłatną konsultację i do razu wiedziałam, że trafiłam do lekarza specjalisty! Doktor wyjaśnił przebieg całego leczenia i możliwie powikłania, przedstawił różne rodzaje implantów, wykonał badania tomograficzne i RTG. Zabieg nieprzyjemny (bo kto lubi grzebanie w ustach!), ale nic nie bolało. Po zabiegu niewielki ból do zniesienia, pomagały środki przeciwbólowe. Wszystko się ładnie przyjęło i wygoiło w niecałe 6 tygodni! I od razu odbudowa zęba i znów efekty rewelacyjne!!! Polecam zdecydowanie ten gabinet i doktora!!!!

adasiek1982

Witam, w Stomapolu wstawiałem sobie niedawno implanty. Wszystkie się przyjęły. Jestem bardzo zadowolony bo zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Pan Krzysztof opowiadał mi ciekawe historie podczas zabiegu i zanim się spostrzegłem wszystko było gotowe. To się nazywa podejście do pacjenta :) Polecam ludzie!!! P.S. gabinet nowoczesny i dobrze wyposażony!

Polecam wszystkim gorąco dr Macieja, który wszczepił mi implanty. Zrobił to bezboleśnie i bezstresowo - naprawdę bardzo miło mnie zaskoczył sam zagieg, no i samopoczucie po zabiegu . Bardzo dobry specjalista - wszystkim, którzy boją się stomatologa polecam dr Macieja Kaczmarka w K-MED Szamotuły.

karolinasygmun390374

Zakończyłam właśnie leczenie w Dentica Bieleccy, miałam wstawiany implant górnej czwórki. Świetna opieka doktora Aleksandra Bieleckiego oraz pań asystentek, wszystkie badania na miejscu itd. Strasznie się bałam samego zabiegu, ale jak już usiadłam na fotel, stres minął. Doktor Bielecki to prawdziwy fachowiec. Efekt po uzupelnieniu protetycznym jest po prostu rewelacyjny!!!!!

Zdecydowanie są to specjaliści jeśli chodzi o implanty!!! Byłam u kilku lekarzy na konsultacjach, wybrałam klinikę w Katowicach do regeneracji kości przed właściwym zabiegiem, ale już sam zabieg zdecydowałam zrobić gdzie indziej. Trafiłam do Dentica Bieleccy i dr Aleksandra Bieleckiego, który ujął mnie od razu swoim profesjonalnym podejściem i wiedzą w temacie implantów!!! Leczenie zakończone sukcesem i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam

Ząb wygląda świetnie
dominikabozek276925

Właśnie zakończyłam leczenie w Dentica Bieleccy, miałam wykonywany implant zębowy górnej 3-ki. Trochę to trwało, bo prawie pół roku, ale warto było!!!! Najpierw odbudowa kości, potem zabieg wszczepienia implantu, gojenie i kilka dni temu koronka Ząb wygląda świetnie, nie odróżnia się od pozostałych zębów naturalnych. Zdecydowanie polecam więc Dentica Bieleccy i Pana Doktora Aleksandra Bieleckiego, prawdziwa fachura!!!

Moje doświadczenie z tą kliniką zaczęło się od bólu zęba. trafiłam tam szukając w necie najbliższego gabinetu. Najpierw przyjęła mnie dr Szuta, która uporała się z moim bóle (swoją droga bardzo spokojny lekarz ) . Gabinet zajął się mną kompleksowo , najpierw otrzymałam plan co jest do zrobienia i konsekwentnie go realizowałam. Poźniej zajął się mną dr Falkowski i waśnie jestem po ostatnim etapie czyli koronkach na całe leczenie trwało ok. miesiąca ale czuje że wszytsko zostało zrobione ok. Czas wykonania koronek to były jakies 2 tygodnie cena za kazdą to 1000 zł plus 350 zł koszztowała odbudowa kazdego z zębów. Polecam obu lekarzy i całą klinikę.

Świetni i przyjaźni lekarze, a do tego naprawdę specjaliści! Jestem stałą pacjentką Dentica Bieleccy od 2 lat. Najpierw wyleczyłam chore zęby, a potem zainwestowałam w ich estetykę. Pół roku temu zdecydowałam się na uzupełnienie brakującej piątki. Właśnie zakończyłam pełne leczenie implantologiczne i protetyczne i jestem pod wrażeniem efektów końcowych! Polecam

gość 02.08.14, 19:00 cytuj zgłoś link Właśnie jestem w trakcie kompleksowego remontu mojej jamy ustnej szczeki i żuchwy , montaż 8 implantów u góry i 4 w żuchwie a później na wiosnę protetyka ,mam sporo wątpliwości ,ale w tego typu decyzji zawsze ma się wątpliwości nawet po podjęciu tejże decyzji wydania około 80 tyś zł. wątpliwości natury medycznej, wątpliwości , no ale jak się zdecydowało to trzeba kontynuować ,jak ktoś ciekawy jak mi poszło albo sam by się chciał podzielić swoimi doświadczeniami w remoncie stomatologicznym swojej jamy ustnej to niech pisze ,

ankag

Pan doktor wszczepiał mi w tamtym roku implanty w górną szczękę i robił na nich most. Zabieg przeprowadzony był bardzo sprawnie, w znieczuleniu więc był zupełnie bezbolesny. Dostałam do domu zimne kompresy, kartkę z zaleceniami po zabiegu i dobre słowo. Następnego dnia czułam lekki ból, ale wystarczył ibuprom, żeby się go pozbyć. Kształt i kolor moich nowych zębów dobrany jest idealnie. Efekt jest super. Dla mnie pan doktor jest prawdziwym fachowcem dzięki, któremu mogę normalnie się uśmiechać i mówić. Pozdrawiam i polecam.

witam polecam Dr Macieja Kaczmarka, dzięki któremu odzyskałam 2 brakujące zęby.Dr Maciej postawił na implanty,bez zastanowienia zgodziłam się i dziś cieszę się pięknym pełnym uśmiechem.Zabiegi bezbolesne wspaniała atmosfera i opieka.Dr Maciej profesjonalista z pasją.Dziękuje !!!!