Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Przeszczep włosów u kobiety

Po zabiegu Warto
aniolek89067
Utworzono: 5 mar 2012

O lekarzu

dr n. med. Artur Sandelewski 4 ośrodki w Śląskie, Małopolskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Przeszczep włosów u kobiety

Historia

W styczniu tego roku miałam wykonany zabieg przeszczepu włosów na głowie w klinice dr Sandelewskiego SAN-MED Hair Transplant w Bielsko Białej. Zabieg przeprowadzony był w znieczuleniu miejscowym-nasiękowym metodą FUE. Z efektów po zabiegu jestem bardzo zadowolona, ranki zagoiły się bardzo szybko, blizna prawie niewidoczna. Atmosfera podczas zabiegu była bardzo sympatyczna i miła. Pan Doktor ma profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta i widać, że lubi swoją pracę i sprawia jemu mnóstwo satysfakcji. Prawdziwy lekarz z powołania. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Arturowi za zabieg, bo rezultat przeszczepu jest zadowalający. Pozdrawiam

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.