Dr Izabela Lenartowicz

Dr Izabela Lenartowicz

(39 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Zabrska 7/1, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr Izabela Lenartowicz
Dr Izabela Lenartowicz
(39 Opinii) ·100% poleca

Informacje

 • 2385 wizyty na profilu

Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Od kilkunastu lat prowadzę w Katowicach własną Klinikę Medycyny Estetycznej Lenartowicz Clinic.

Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę na bieżąco w kongresach, sympozjach i szkoleniach poświęconych medycynie estetycznej w Polsce i za granicą, gdzie poznaję na najnowsze osiągnięcia tej gałęzi medycyny.

Współpracuję z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging gdzie jako trener technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami..

Należę do wielu stowarzyszeń naukowych, w tym:

• Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

• Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej

• Polskiego Towarzystwa Mezoterapii

• Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej Dr.Thierry'ego Hertoghe'a

• World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine

• Who is Who

• Scooroptimistic Internationale

Doktor Izabela Lenartowicz specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. W swojej klinice w Katowicach oferuje między innymi zabiegi powiększania ust kwasem hialuronowym, mezoterapii igłowej, usuwania zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, radiofrekwencji, zabiegi odmładzające okolicę oka, korekty nosa kwasem hialuronowym, skleroterapii żylaków, usuwania przebarwień, redukcji tkanki tłuszczowej i wiele innych.

Na wizytę możesz umówić się telefonicznie, poprzez e-mail lub przez formularz kontaktowy. Wiele informacji na temat zabiegów znajdziesz na naszej stronie. Podczas wizyty doradzimy Ci jak prawidłowo dbać o skórę, zaproponujemy odpowiednie preparaty do pielęgnacji domowej oraz przygotujemy indywidualny program zabiegowy dostosowany do Twoich potrzeb.

Ukończone specjalizacje:

 • Medycyna Estetyczna
 • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Lekarskie
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 100

Możliwość konsultacji wideo:

 • Tak

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Opinie (39)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Wiedza, doświadczenie i wyczucie estetyczne. O tym gabinecie mogę mówić jedynie w samych superlatywach.

Bardzo przyjemny gabinet, ładnie urządzony z miłym personelem sprawia, że bardzo chętnie tam wracam. A przede wszystkim dr Lenartowicz potrafi skutecznie pomóc.

Polecam. Sympatyczny personel, ma niezwykle profesjonalne podejście, przeprowadzany jest wnikliwy wywiad przed zabiegami, to plus miła atmosfera powodują, że w ogóle nie stresowałam się podczas zabiegu wiedząc, że jestem w dobrych rękach.

Jestem stałą pacjentką dr Izabeli. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że trafiłam w reszcie na właściwą osobę, która w pełni rozumie moje potrzeby i ma świetny zmysł estetyczny.

Zobacz więcej opinii
Dr Izabela Lenartowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (8)

Wypełnianie zmarszczek kwasem

Wypełnienie kwasem hialuronowym. Myślałam, że nie przynosi tak wiele, ale się pozytywnie zaskoczyłam. Byłam na zabiegu w klinice i przyznam, że sprawnie mi wyjaśniono, dlaczego taki, a nie inny wypełniacz. Polecono mi kilka zabiegów akurat pod...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

Dr Izabela Lenartowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (42)

Zabiegi na wyszczuplenie twarzy
Odpowiedź specjalisty · 25 mar 2020

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową....

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykułów (5)

Medycyna estetyczna dla każdego

Medycyna estetyczna dla każdego

Medycyna estetyczna jeszcze parę lat temu kojarzyła się każdemu z czymś mało osiągalnym, jednak w szybko stała się rozpowszechnionym sposobem...
23 mar 2023
Więcej artykułów
Dr Izabela Lenartowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!