Dr Izabela Lenartowicz

Dr Izabela Lenartowicz

(50 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Zabrska 7/1, Katowice, Śląskie
Opcje płatności w ratach
Dr Izabela Lenartowicz
Dr Izabela Lenartowicz
(50 Opinii)·100% poleca

Informacje

Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Od kilkunastu lat prowadzę w Katowicach własną klinikę medycyny estetycznej Lenartowicz Clinic. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę na bieżąco w kongresach, sympozjach i szkoleniach poświęconych medycynie estetycznej w Polsce i za granicą, gdzie poznaję na najnowsze osiągnięcia tej gałęzi medycyny. Współpracuję z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging gdzie jako trener technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami..

Należę do wielu stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej, Polskiego Towarzystwa Mezoterapii, Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej Dr.Thierry'ego Hertoghe'a, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, Who is Who, Scooroptimistic Internationale.

Specjalizacje

Doktor Izabela Lenartowicz specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. W swojej klinice w Katowicach oferuje między innymi zabiegi powiększania ust kwasem hialuronowym, mezoterapii igłowej, usuwania zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, radiofrekwencji, zabiegi odmładzające okolicę oka, korekty nosa kwasem hialuronowym, skleroterapii żylaków, usuwania przebarwień, redukcji tkanki tłuszczowej i wiele innych. Na wizytę możesz umówić się telefonicznie, poprzez e-mail lub przez formularz kontaktowy. Wiele informacji na temat zabiegów znajdziesz na naszej stronie. Podczas wizyty doradzimy, jak prawidłowo dbać o skórę, zaproponujemy odpowiednie preparaty do pielęgnacji domowej oraz przygotujemy indywidualny program zabiegowy dostosowany do Twoich potrzeb.

Lokalizacja

Doktor Izabela Lenartowicz przyjmuje pacjentów w Lenartowicz Clinic w Katowicach.

Opcja wideokonsultacji:

  • Tak

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Opinie (50)

5.0
50 Opinii · 100% poleca
Wypełnianie zmarszczek

Doktor Lenartowicz jest bardzo doświadczony specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada ogromną wiedzę, a jej umiejętności przynoszą rewelacyjne efekty zabiegów.

Powiększanie ust

Dr Lenartowicz pięknie wypełniła mi usta, nadając im ponętny kształt przy zachowaniu naturalnego wyglądu.

Usuwanie cellulitu

W gabinecie dr Lenartowicz otrzymałam fachową pomoc w walce z cellulitem, który był moją zmorą. Pomimo, że jestem aktywna osobą, niestety miałam problem z cellulitem. Na szczęście teraz jest już o niebo lepiej.

Leczenie trądziku

Niezwykle cieszę się, że trafiłam do gabinetu dr Lenartowicz. Pomimo wieloletnich prób samodzielnego leczenia trądziku i wizyt u różnych specjalistów, w końcu udało mi się pożegnać z moim problemem.

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (8)

Wypełnianie zmarszczek kwasem

Wypełnienie kwasem hialuronowym. Myślałam, że nie przynosi tak wiele, ale się pozytywnie zaskoczyłam. Byłam na zabiegu w klinice i przyznam, że sprawnie mi wyjaśniono, dlaczego taki, a nie inny wypełniacz. Polecono mi kilka zabiegów akurat pod...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (25)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (42)

Zabiegi na wyszczuplenie twarzy
Odpowiedź specjalisty · 25 mar 2020

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online, w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową....

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykułów (8)

Medycyna estetyczna dla każdego

Medycyna estetyczna dla każdego

Medycyna estetyczna jeszcze parę lat temu kojarzyła się każdemu z czymś mało osiągalnym, jednak w szybko stała się rozpowszechnionym sposobem...
27 cze 2023
Więcej artykułów
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.