lek. med. Agata Selwa

lek. med. Agata Selwa

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Lubelska 16-18/LU9, Kraków, Małopolskie
Opcje płatności w ratach
lek. med. Agata Selwa
lek. med. Agata Selwa
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Agata Selwa to ekspertka w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wykonuje szereg małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz, w tym redukcję zmarszczek wypełniaczami – kwasem hialuronowym, toksyną botulinową i osoczem bogatopłytkowym. W pracy stosuje nici rewitalizujące oraz mezoterapię igłową. Jest także cenioną ekspertką w zakresie lipolizy iniekcyjnej oraz liftingu ultradźwiękowego.

Zwolenniczka kompleksowego podejścia do pacjenta. Doskonale wie, że mniej czasem znaczy więcej, dlatego w swojej pracy stawia na naturalne efekty. Stara się jak najlepiej dopasować rodzaj terapii do oczekiwań pacjenta, zawsze mając na uwadze jego zdrowie i bezpieczeństwo. W swoim gabinecie samodzielnie przeprowadza wszelkie zabiegi i sprawuje nad pacjentami opiekę okołozabiegową.

Lek. med. Agata Selwa ukończyła w 2001 roku Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ukończeniu studiów odbywała staż i specjalizację na oddziale kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie. Następnie zdobyła specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Zdała egzamin specjalizacyjny z wynikiem bardzo dobrym, za co otrzymała wyróżnienie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Swoją pasję przekuła na obecnie wykonywany zawód, otwierając w 2012 w Krakowie Gabinet Medycyny Estetycznej sygnowany własnym imieniem i nazwiskiem. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Kilkanaście razy w roku uczestniczy w szkoleniach i kursach pozwalających jej doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów. Jej profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty oraz opinie zadowolonych klientów, którym pozwoliła spełnić marzenia o znakomitym wyglądzie.

Specjalizacje

Lek. med. Agata Selwa jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegach odmładzających. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pacjentów konsultuje w krakowskim Centrum Medycznym Harmony Medical.

Klinika

Centrum Medyczne Harmony Medical to miejsce, w którym wykonacie wiele zaawansowanych zabiegów odmładzających, w tym niechirurgiczny lifting twarzy metodą ostrzykiwania lub z wykorzystaniem nici rewitalizujących. Możecie także poddać się niechirurgicznemu zabiegowi blefaroplastyki plazmą. W ofercie placówki znajdziecie mezoterapię igłową oraz nieinwazyjny lifting twarzy.

W gabinecie wykonuje się również zabiegi oczyszczające cerę, w tym kilka rodzajów peelingów chemicznych. Udając się do kliniki, zadbacie o doskonałą kondycję włosów, poddając się mezoterapii odżywiającej skórę głowy oraz meszki włosowe. Możecie delikatnie wymodelować kontur twarzy lub pozbyć się nagromadzonej punktowo tkanki tłuszczowej, korzystając z zabiegu lipolizy iniekcyjnej.

Gabinet jest wyposażony w nowoczesne urządzenia oraz preparaty renomowanych firm, zapewniające bezpieczeństwo i świetne efekty estetyczne. Podczas terapii są stosowane jednorazowe narzędzia pozwalające zapewnić wysoki standard wykonywanych usług. Specjalistka dba również o to, aby w czasie zabiegów panowała miła i przyjazna atmosfera.

Lokalizacja

Lek. med. Agata Selwa pacjentów konsultuje w Centrum Medycznym Harmony Medical mieszczącym się w Krakowie.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Data uzyskania uprawnień:

 • 2008

Ukończone specjalizacje:

 • Choroby wewnętrzne
 • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 100

Główne zabiegi

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Opinie (3)

5.0
3 Opinie · 100% poleca

Polecam wizytę i zabiegi u Pani Doktor Selw

Ten zabieg to prawdziwy hit - dzięki znieczuleniu bezbolesny...

Historia ukończona (Kwas hialuronowy):

Ten zabieg to prawdziwy hit - dzięki znieczuleniu bezbolesny. Pierwsze efekty widoczne już po ok, tygodniu. Skóra jest zrewitalizowana, zageszczona, napięta i promienna, struktura wyrównan. Dzięku pewnej dłoni Pani Doktor już po jednym zabiegu wygląd...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (1)

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (10)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.