Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 25 odpowiedzi
  • 3 Lubię to

Lek. med. Agata Selwa

Choroby wewnętrzne Kraków

Kontakt z nami

Rekomendacje (3)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Lek. med. Agata Selwa? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Lek. med. Agata Selwa

Polecam wizytę i zabiegi u Pani Doktor Selw

Warto     

Polecam,jestem bardzo zadowolona z zabiegu który wykonany byl profesjonalnie.. Doktor jest osobą kompetentną, posiada dużą wiedzę w zakresie medycyny estetycznej i chorób wewnętrznych, . Szczerze polecam! wizytę i zabieg...i u Pani Doktor Selwy. Więcej 

Profil - Lek. med. Agata Selwa - Choroby wewnętrzne Kraków

CzłonkostwoCzłonkostwo:

  • PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

O mnie

Lek. med. Agata Selwa jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegach odmładzających. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pacjentów konsultuje w krakowskim Gabinecie Medycyny Estetycznej sygnowanym swoim imieniem i nazwiskiem. 

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Ekspertka w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wykonuje szereg małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz, w tym redukcję zmarszczek wypełniaczami – kwasem hialuronowym, botoksem i osoczem bogatopłytkowym. W pracy stosuje nici rewitalizujące DARVIN oraz mezoterapię igłową. Jest także cenioną ekspertką w zakresie lipolizy iniekcyjnej oraz liftingu ultradźwiękowego (HIFU).

Filozofia zawodowa

Zwolenniczka kompleksowego podejścia do pacjenta. Doskonale wie, że mniej czasem znaczy więcej, dlatego w swojej pracy stawia na naturalne efekty. Stara się jak najlepiej dopasować rodzaj terapii do oczekiwań pacjenta, zawsze mając na uwadze jego zdrowie i bezpieczeństwo. W swoim gabinecie samodzielnie przeprowadza wszelkie zabiegi i sprawuje nad pacjentami opiekę okołozabiegową.

Nasz gabinet/klinika

Gabinet Medycyny Estetycznej dr Agata Selwa to miejsce, w którym wykonacie wiele zaawansowanych zabiegów odmładzających, w tym niechirurgiczny lifting twarzy metodą ostrzykiwania lub z wykorzystaniem nici rewitalizujących. Możecie także poddać się niechirurgicznemu zabiegowi blefaroplastyki plazmą (urządzenie Plasmage). W ofercie placówki znajdziecie mezoterapię igłową oraz nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

W gabinecie wykonuje się również zabiegi oczyszczające cerę, w tym kilka rodzajów peelingów chemicznych. Udając się do kliniki, zadbacie o doskonałą kondycję włosów, poddając się mezoterapii odżywiającej skórę głowy oraz meszki włosowe. Możecie delikatnie wymodelować kontur twarzy lub pozbyć się nagromadzonej punktowo tkanki tłuszczowej, korzystając z zabiegu lipolizy iniekcyjnej. 

Gabinet jest wyposażony w nowoczesne urządzenia oraz preparaty renomowanych firm, zapewniające bezpieczeństwo i świetne efekty estetyczne. Podczas terapii są stosowane jednorazowe narzędzia pozwalające zapewnić wysoki standard wykonywanych usług. Specjalistka dba również o to, aby w czasie zabiegów panowała miła i przyjazna atmosfera.

Wykształcenie i doświadczenie

Lek. med. Agata Selwa ukończyła w 2001 roku Cllegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ukończeniu studiów odbywała staż i specjalizację na oddziale kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie. Następnie zdobyła specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Zdała egzamin specjalizacyjny z wynikiem bardzo dobrym, za co otrzymała wyróżnienie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. 

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Swoją pasję przekuła na obecnie wykonywany zawód, otwierając w 2012 w Krakowie Gabinet Medycyny Estetycznej sygnowany własnym imieniem i nazwiskiem. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Kilkanaście razy w roku uczestniczy w szkoleniach i kursach pozwalających jej doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów. Jej profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty oraz opinie zadowolonych klientów, którym pozwoliła spełnić marzenia o znakomitym wyglądzie.

 

Konsultacje

Adres e-mail:

lekarz@drselwa.pl

Media społecznościowe:

Facebook

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
BOTOX® cena za 1 okolicę, pełna... Z 400 zł Do 400 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) w cenie znieczulenie,... Z 1 400 zł Do 1 800 zł Tak
   Likwidacja nadmiernego pocenia stóp w cenie znieczulenie,... Z 1 400 zł Do 1 800 zł Tak
Leczenie trądziku Z 200 zł Do 300 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni łysienie, wypadanie włosów,... Z 250 zł Do 300 zł Tak
Peeling chemiczny szerokie spektrum peelingów... Z 120 zł Do 300 zł Tak
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 700 zł Do 1 000 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Wypełnianie zmarszczek Z 800 zł Do 2 000 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage powiększanie ust,... Z 800 zł Do 2 000 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Choroby wewnętrzne Kraków
Adres
Miłkowskiego 11A
Centrum Medyczne Plejady
30-349 Kraków
Ruczaj
Polska