Lek. med. Agata Selwa

Lek. med. Agata Selwa

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Lubelska 16-18/LU9, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Lek. med. Agata Selwa
Lek. med. Agata Selwa
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 382 wizyty na profilu

Lek. med. Agata Selwa jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegach odmładzających. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pacjentów konsultuje w krakowskim Centrum Medycznym Harmony Medical.

Ekspertka w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wykonuje szereg małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz, w tym redukcję zmarszczek wypełniaczami – kwasem hialuronowym, botoksem i osoczem bogatopłytkowym. W pracy stosuje nici rewitalizujące DARVIN oraz mezoterapię igłową. Jest także cenioną ekspertką w zakresie lipolizy iniekcyjnej oraz liftingu ultradźwiękowego (HIFU).

Zwolenniczka kompleksowego podejścia do pacjenta. Doskonale wie, że mniej czasem znaczy więcej, dlatego w swojej pracy stawia na naturalne efekty. Stara się jak najlepiej dopasować rodzaj terapii do oczekiwań pacjenta, zawsze mając na uwadze jego zdrowie i bezpieczeństwo. W swoim gabinecie samodzielnie przeprowadza wszelkie zabiegi i sprawuje nad pacjentami opiekę okołozabiegową.

Centrum Medyczne Harmony Medical to miejsce, w którym wykonacie wiele zaawansowanych zabiegów odmładzających, w tym niechirurgiczny lifting twarzy metodą ostrzykiwania lub z wykorzystaniem nici rewitalizujących. Możecie także poddać się niechirurgicznemu zabiegowi blefaroplastyki plazmą (urządzenie Plasmage). W ofercie placówki znajdziecie mezoterapię igłową oraz nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

W gabinecie wykonuje się również zabiegi oczyszczające cerę, w tym kilka rodzajów peelingów chemicznych. Udając się do kliniki, zadbacie o doskonałą kondycję włosów, poddając się mezoterapii odżywiającej skórę głowy oraz meszki włosowe. Możecie delikatnie wymodelować kontur twarzy lub pozbyć się nagromadzonej punktowo tkanki tłuszczowej, korzystając z zabiegu lipolizy iniekcyjnej.

Gabinet jest wyposażony w nowoczesne urządzenia oraz preparaty renomowanych firm, zapewniające bezpieczeństwo i świetne efekty estetyczne. Podczas terapii są stosowane jednorazowe narzędzia pozwalające zapewnić wysoki standard wykonywanych usług. Specjalistka dba również o to, aby w czasie zabiegów panowała miła i przyjazna atmosfera.

Lek. med. Agata Selwa ukończyła w 2001 roku Cllegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ukończeniu studiów odbywała staż i specjalizację na oddziale kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie. Następnie zdobyła specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Zdała egzamin specjalizacyjny z wynikiem bardzo dobrym, za co otrzymała wyróżnienie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Swoją pasję przekuła na obecnie wykonywany zawód, otwierając w 2012 w Krakowie Gabinet Medycyny Estetycznej sygnowany własnym imieniem i nazwiskiem. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Kilkanaście razy w roku uczestniczy w szkoleniach i kursach pozwalających jej doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów. Jej profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty oraz opinie zadowolonych klientów, którym pozwoliła spełnić marzenia o znakomitym wyglądzie.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2008

Ukończone specjalizacje:

 • Choroby wewnętrzne
 • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 100

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam wizytę i zabiegi u Pani Doktor Selw

Ten zabieg to prawdziwy hit - dzięki znieczuleniu bezbolesny...

Historia ukończona (Kwas hialuronowy):

Ten zabieg to prawdziwy hit - dzięki znieczuleniu bezbolesny. Pierwsze efekty widoczne już po ok, tygodniu. Skóra jest zrewitalizowana, zageszczona, napięta i promienna, struktura wyrównan. Dzięku pewnej dłoni Pani Doktor już po jednym zabiegu wygląd...Czytaj więcej

Lek. med. Agata Selwa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Wypełnienie ust kwasem hialuronowym

Efekt widoczny od razu - doskonale wyrównana asymetria wargi górnej, podkreślenie łuku oraz naturalny efekt. Pani Doktor jest bardzo dokładna, również ból którego się obawiałam wogóle nie był dotkliwy. Naprawdę jestem zadowolona, również polecam...

Czytaj więcej

Zdjęcia (6)

Lek. med. Agata Selwa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (11)

Hialuronidaza i jej wpływ na skórę
Odpowiedź specjalisty · 27 sty 2019

Pani Luizo, hialuronidaza uszkadza kwas hialuronowy podany (wypełniacz) oraz własny kwas hialuronowy znajdujący się w skórze. Badania naukowe wykazały jednak że organizm uzupełnia własny kwas hialuronowy bardzo szybko (szczególnie u młodych...

Czytaj więcej
Drętwienie po kwasie hialuronowym
Odpowiedź specjalisty · 30 sty 2017
Zwykle nie, jeśli nie ma innych objawów. Drętwienie bywa spowodowane uciskiem gęstego preparatu na tkanki a niekiedy dodatkiem leków znieczulających do wypełniaczy.
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Lek. med. Agata Selwa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!