Lek. med. Agata Selwa

Lek. med. Agata Selwa

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Lubelska 16-18/LU9, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Lek. med. Agata Selwa
Lek. med. Agata Selwa
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 466 wizyty na profilu

Lek. med. Agata Selwa jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegach odmładzających. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pacjentów konsultuje w krakowskim Centrum Medycznym Harmony Medical.

Ekspertka w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wykonuje szereg małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz, w tym redukcję zmarszczek wypełniaczami – kwasem hialuronowym, botoksem i osoczem bogatopłytkowym. W pracy stosuje nici rewitalizujące DARVIN oraz mezoterapię igłową. Jest także cenioną ekspertką w zakresie lipolizy iniekcyjnej oraz liftingu ultradźwiękowego (HIFU).

Zwolenniczka kompleksowego podejścia do pacjenta. Doskonale wie, że mniej czasem znaczy więcej, dlatego w swojej pracy stawia na naturalne efekty. Stara się jak najlepiej dopasować rodzaj terapii do oczekiwań pacjenta, zawsze mając na uwadze jego zdrowie i bezpieczeństwo. W swoim gabinecie samodzielnie przeprowadza wszelkie zabiegi i sprawuje nad pacjentami opiekę okołozabiegową.

Centrum Medyczne Harmony Medical to miejsce, w którym wykonacie wiele zaawansowanych zabiegów odmładzających, w tym niechirurgiczny lifting twarzy metodą ostrzykiwania lub z wykorzystaniem nici rewitalizujących. Możecie także poddać się niechirurgicznemu zabiegowi blefaroplastyki plazmą (urządzenie Plasmage). W ofercie placówki znajdziecie mezoterapię igłową oraz nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

W gabinecie wykonuje się również zabiegi oczyszczające cerę, w tym kilka rodzajów peelingów chemicznych. Udając się do kliniki, zadbacie o doskonałą kondycję włosów, poddając się mezoterapii odżywiającej skórę głowy oraz meszki włosowe. Możecie delikatnie wymodelować kontur twarzy lub pozbyć się nagromadzonej punktowo tkanki tłuszczowej, korzystając z zabiegu lipolizy iniekcyjnej.

Gabinet jest wyposażony w nowoczesne urządzenia oraz preparaty renomowanych firm, zapewniające bezpieczeństwo i świetne efekty estetyczne. Podczas terapii są stosowane jednorazowe narzędzia pozwalające zapewnić wysoki standard wykonywanych usług. Specjalistka dba również o to, aby w czasie zabiegów panowała miła i przyjazna atmosfera.

Lek. med. Agata Selwa ukończyła w 2001 roku Cllegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ukończeniu studiów odbywała staż i specjalizację na oddziale kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie. Następnie zdobyła specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Zdała egzamin specjalizacyjny z wynikiem bardzo dobrym, za co otrzymała wyróżnienie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Swoją pasję przekuła na obecnie wykonywany zawód, otwierając w 2012 w Krakowie Gabinet Medycyny Estetycznej sygnowany własnym imieniem i nazwiskiem. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Kilkanaście razy w roku uczestniczy w szkoleniach i kursach pozwalających jej doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów. Jej profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty oraz opinie zadowolonych klientów, którym pozwoliła spełnić marzenia o znakomitym wyglądzie.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2008

Ukończone specjalizacje:

 • Choroby wewnętrzne
 • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 100

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam wizytę i zabiegi u Pani Doktor Selw

Ten zabieg to prawdziwy hit - dzięki znieczuleniu bezbolesny...

Historia ukończona (Kwas hialuronowy):

Ten zabieg to prawdziwy hit - dzięki znieczuleniu bezbolesny. Pierwsze efekty widoczne już po ok, tygodniu. Skóra jest zrewitalizowana, zageszczona, napięta i promienna, struktura wyrównan. Dzięku pewnej dłoni Pani Doktor już po jednym zabiegu wygląd...Czytaj więcej

Lek. med. Agata Selwa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (6)

Lek. med. Agata Selwa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (10)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Lek. med. Agata Selwa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!