Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 cze 2020

Wypełnianie zmarszczek kwasem

Warto

O lekarzu

Ocena:
Nagradzana klinika i to faktycznie na najważniejszych galach branżowych, więc tym samym godna zaufania.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Wypełnienie kwasem hialuronowym. Myślałam, że nie przynosi tak wiele, ale się pozytywnie zaskoczyłam. Byłam na zabiegu w klinice i przyznam, że sprawnie mi wyjaśniono, dlaczego taki, a nie inny wypełniacz. Polecono mi kilka zabiegów akurat pod moje problemy. Mocno po 30 zaczęłam tracić młodość. Twarz się zmieniła, więc zaczęłam szukać czegoś konkretnego i całe szczęście, że się udało.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Już bez obwisłych policzków

Witam serdecznie. Kilka dni temu zrobiłam sobie u Pani doktor Radziejewskiej nici hialuronowe (miałam dość obwisłe policzki i spore wgłębienia pomiedzy policzkami, a nosem). Trochę się denerwowałam- jestem osobą dość wrażliwą na ból, jednak...

Czytaj więcej
Fałszywe "okazje" na Grouponie

Przestrzegam przed zakupem na Grouponie zabiegów w "okazyjnej" cenie. Przy rejestracji telefonicznej okazuje się ze dopłata wynosi 1000zł!!! Ponadto pani w rejestracji pyta czy chcę wypełniać zmarszczki botoksem czy kwasem! Okazuje się że Centrum...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.