Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

19 gru 2016 · Zaktualizowano: 29 sie 2023

Doktor Stachura jest bardzo rzetelna!

Warto

O lekarzu

Ocena:
Doktor Stachura jest bardzo rzetelna!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zgadzam się z wszystkimi Paniami. Doktor jest bardzo rzetelna, skrupulatna, przeprowadza bardzo dobry wywiad. Potrafi doradzić pewne rozwiązania i nie wychodzi się od niej jak napompowana, sztuczna lala ale z podkreślonymi elemntami urody. Znakomita. Polecam!

3

Komentarze (3)

Witaj ania_krz,<br />
Czy mogę zapytać, o jaki zabieg konkretnie chodziło?<br />
Zuza
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Zuza, robiłam u dr Stachury już kilka zabiegów i po każdym byłam jednakowo zadowolona. Ostatnio wykonywałyśmy plastykę powiek górnych- rewelacja. Już praktycznie nie widzę żadnych śladów (blizny się pięknie goją)
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Super, gratuluję w takim razie, że masz lekarza, do którego chętnie powracasz. Od czego zaczęła się Twoja przygoda z medycyną estetyczną? Coraz więcej młodych dziewczyn chętnie korzysta z porad lekarzy w myśl hasła, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc to bardzo intrygujący temat. Ja byłam po raz pierwszy na usuwaniu znamion i Pani Doktor od razu zaproponowała mi bezpłatną diagnostykę cery i doradziła, jak o nią dbać.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Opadająca powieka po mezoterapii

Dz. Dobry kilka dni temu miałam podana przez lekarza mezoterpie produktem neauvia .. w okolicy prawego oka - tam gdzie kurze łapki zrobił mi się krwiak i rozlał , dziś już jest prawie ok .. tyle za widzę ,ze na tym oku delikatnie opada powieka...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.