Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

3 sty 2019 · Zaktualizowano: 13 wrz 2023

Powiększanie ust kwasem i redukcja zmarszczek botoxem

Warto

O lekarzu

dr Małgorzata Kossut
2 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Powiększanie ust kwasem i redukcja zmarszczek botoxem

W klinice dr Kossut poddałam się dwom zabiegom, wypełnienia ust kwasem hialuronowym oraz uniesienia brwi/redukcji zmarszczek czoła przy użyciu botoxu. Konsultowałam się z Panią doktor, natomiast zabiegi wykonywał dr Adam w gabinecie w Błoniu. Oboje ,Pani i Pan dr Kossut, bardzo profesjonalni, szczerzy i sympatyczni. Jestem niesamowicie zadowolona z rezultatów. Pani doktor bardzo trafnie dobrała zabiegi, którym powinnam się poddać. Szczerze mi doradziła i odradziła co mogę a co nie muszę :). Pan doktor poradził sobie świetnie z częścią wykonawczą i obeszło się bez żadnych zasinień, opuchlizny ani poprawek. Wszystkie zabiegi wykonał bardzo skrupulatnie i delikatnie. Personel gabinetu jest bardzo elastyczny i pomocny, nie ma najmniejszego problemu z umawianiem wizyt kontrolnych czy zabiegów. Bardzo dużą zaletą jest kilka lokalizacji kliniki. Mam pełne zaufanie do tego miejsca i wrócę na kolejne zabiegi. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie!

1

Komentarz (1)

Witam,<br />
jakim preparatem miala Pani powiększane usta?
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Wypełniacz bruzd
Witam. Bylam na wypelnieniu bruzd nosowo wargowych hialuronem. Zmarszczki są prawie bez zmian, żel wyczuwam powyzej bruzd, czy zostal zle wprowadzony? Zabieg byl dzień temu. Twarz jest nieco obrzmiała i rozpalona. Zabieg wykonał lekarz.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.