Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powiększanie ust kwasem i redukcja zmarszczek botoxem

Po zabiegu Warto
madzioonoa86
madzioonoa86
Utworzono: 3 sty 2019 · Zaktualizowano: 5 mar 2019

O lekarzu

dr Małgorzata Kossut
dr Małgorzata Kossut 2 ośrodki w Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Powiększanie ust kwasem i redukcja zmarszczek botoxem

Historia

W klinice dr Kossut poddałam się dwom zabiegom, wypełnienia ust kwasem hialuronowym oraz uniesienia brwi/redukcji zmarszczek czoła przy użyciu botoxu. Konsultowałam się z Panią doktor, natomiast zabiegi wykonywał dr Adam w gabinecie w Błoniu. Oboje ,Pani i Pan dr Kossut, bardzo profesjonalni, szczerzy i sympatyczni. Jestem niesamowicie zadowolona z rezultatów. Pani doktor bardzo trafnie dobrała zabiegi, którym powinnam się poddać. Szczerze mi doradziła i odradziła co mogę a co nie muszę :). Pan doktor poradził sobie świetnie z częścią wykonawczą i obeszło się bez żadnych zasinień, opuchlizny ani poprawek. Wszystkie zabiegi wykonał bardzo skrupulatnie i delikatnie. Personel gabinetu jest bardzo elastyczny i pomocny, nie ma najmniejszego problemu z umawianiem wizyt kontrolnych czy zabiegów. Bardzo dużą zaletą jest kilka lokalizacji kliniki. Mam pełne zaufanie do tego miejsca i wrócę na kolejne zabiegi. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

bunia308547
bunia308547

· Kraków

· 5 mar 2019

Witam,

jakim preparatem miala Pani powiększane usta?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.