Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

3 sty 2019 · Zaktualizowano: 5 mar 2019

Powiększanie ust kwasem i redukcja zmarszczek botoxem

Warto

O lekarzu

dr Małgorzata Kossut
2 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Powiększanie ust kwasem i redukcja zmarszczek botoxem
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

W klinice dr Kossut poddałam się dwom zabiegom, wypełnienia ust kwasem hialuronowym oraz uniesienia brwi/redukcji zmarszczek czoła przy użyciu botoxu. Konsultowałam się z Panią doktor, natomiast zabiegi wykonywał dr Adam w gabinecie w Błoniu. Oboje ,Pani i Pan dr Kossut, bardzo profesjonalni, szczerzy i sympatyczni. Jestem niesamowicie zadowolona z rezultatów. Pani doktor bardzo trafnie dobrała zabiegi, którym powinnam się poddać. Szczerze mi doradziła i odradziła co mogę a co nie muszę :). Pan doktor poradził sobie świetnie z częścią wykonawczą i obeszło się bez żadnych zasinień, opuchlizny ani poprawek. Wszystkie zabiegi wykonał bardzo skrupulatnie i delikatnie. Personel gabinetu jest bardzo elastyczny i pomocny, nie ma najmniejszego problemu z umawianiem wizyt kontrolnych czy zabiegów. Bardzo dużą zaletą jest kilka lokalizacji kliniki. Mam pełne zaufanie do tego miejsca i wrócę na kolejne zabiegi. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie!

1

Komentarz (1)

Witam,<br />
jakim preparatem miala Pani powiększane usta?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.