Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

22 kwi 2020

Kwas hialuronowy - jak najbardziej polecam

Warto

O lekarzu

Ocena:
Jak najbardziej polecam. Dr Lenartowicz dba o pacjentki i teraz nawet doradza online, nawet w pilnych kwestiach dermatologicznych, więc tym bardziej należy się szacunek.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Chodziłam jeszcze w lutym :) na wypełnienie kwasem hialuronowym to przyznam, że trafiłam w dziesiątkę. Efekt się utrzymuje nawet bez znacznego dbania o skórę na co dzień. Normalnie się czuję, nic się dziwacznie nie napina, żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam. Dr Lenartowicz dba o pacjentki i teraz nawet doradza online, nawet w pilnych kwestiach dermatologicznych, więc tym bardziej należy się szacunek.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Opadająca powieka po mezoterapii

Dz. Dobry kilka dni temu miałam podana przez lekarza mezoterpie produktem neauvia .. w okolicy prawego oka - tam gdzie kurze łapki zrobił mi się krwiak i rozlał , dziś już jest prawie ok .. tyle za widzę ,ze na tym oku delikatnie opada powieka...

Czytaj więcej
Już bez obwisłych policzków

Witam serdecznie. Kilka dni temu zrobiłam sobie u Pani doktor Radziejewskiej nici hialuronowe (miałam dość obwisłe policzki i spore wgłębienia pomiedzy policzkami, a nosem). Trochę się denerwowałam- jestem osobą dość wrażliwą na ból, jednak...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.