Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Trądzik

Pacjent: taurusrox

Wrocław

Wykonano przez Derma-Clinic Dr Orlitz w Częstochowa
Derma-Clinic Dr Orlitz

Leczenie nie warto

Zgłoszone przez taurusrox. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

27 paź 2014 · Zaktualizowano: 29 wrz 2023

Wizyta przebiegła w pośpiechu bez żadnego zaangażowania ze strony lekarza. Błędna diagnoza i niehumanitarne zalecenia co do leczenia trądziku-(80% roztwór na bazie spirytusu i wysuszanie twarzy).Wg. Pani dr trądzik jest na całe życie. Wg. mnie miało to doprowadzić do nieodwracalnych zmian na twarzy i znacznego pogorszenia co jest normalną reakcją skóry na tak agresywne traktowanie. Ciekawi mnie czy te działania były zamierzone, czy wynikały z niewiedzy? Nie wiem jak wyglądają inne zabiegi ale jeśli chodzi o leczenie trądziku to zdecydowanie ODRADZAM!

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Usuwanie brodawek na twarzy

Po wielu wizytach w różnych gabinetach dopiero u doktora Rząca w MAX-MED pozbyłem się krępujących mnie brodawek na twarzy bez żadnych blizn.Bezbolesny zabieg laserowy i po 10 dniach ani śladu po brodawkach-poleam. Zadowolony pacjent z Krosna.

Czytaj więcej
Żylaki EVLT

Serdecznie polecam dr Kłosa i dr Batijewskiego za perfekcyjnie przeprowadzony zabieg laserowego usuwania żylaków. Żylaków nie ma a efekt kosmetyczny, na ktorym mi najbardziej zależało jest super. W lato bedę mogła wrócić do krótkich spodenek...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej