MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

Brak opinii
Znaleźliśmy 2 specjalistów w rejonie Śląskie
MEKMED to centrum medyczne znajdujące się w Katowicach, które oferuje podstawową opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci, a ponadto usługi poradni specjalistycznych. Świadczy usługi w ramach NFZ oraz prywatne. MEKMED powstało w 1990 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle i jego żony. W MEKMED dostępne są usługi specjalistyczne w ramach: chirurgii, medycyny pracy, proktologii, ortopedii, laryngologii, gastrologii, psychiatrii, gastrologii... (leczenie naczyniaków Katowice)

Centrum Estetyki Ciała

(21) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 300 zł do 1.000 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii. Naszą główną specjalizacją... (leczenie naczyniaków Katowice)

DER-MED Kraków

(4) 100 % poleca
Kraków
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (usuwanie naczyniaków Katowice)

Dr Izabela Lenartowicz

(28) 100 % poleca
Katowice
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 200 zł
Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Od kilkunastu lat prowadzę w Katowicach własną Klinikę Medycyny Estetycznej Lenartowicz Clinic. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę na... (usuwanie naczyniaków Katowice)

lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski

Brak opinii
Katowice
Cena od: 300 zł
Doktor Jakub Sazanów-Lubelski - lekarz i współwłaściciel kliniki medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach.Lek. Jakub Sazanów-Lubelski specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, takich jak: usuwanie zmarszczek, przeszczep tłuszczu, laserowe zabiegi odmładzające, mezoterapia igłowa, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych, dermatoskopia, wycinanie znamion, laserowe leczenie trądziku... (usuwanie naczyniaków Katowice)

dr Krystyna Lubelska

(5) 100 % poleca
Katowice
W Skin Laser Lubelscy łączymy wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się Państwo do nas zwrócicie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszą metodę leczenia.Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów... (leczenie naczyniaków Katowice)

Derma VIP

(2) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 50 zł
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (usuwanie naczyniaków Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100 % poleca
Katowice
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (leczenie naczyniaków Katowice)

Angelius Medycyna Estetyczna

(1) 100 % poleca
Katowice
Angelius Medycyna Estetyczna należ do Centrum Medycznego Angelius. Specjalizuje się ona w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry, a także zabiegach medycyny estetycznej. Ta mieszcząca się w Katowicach placówka oferuje również usługi kosmetologiczne oraz konsultacje z dietetykiem. Centrum Medycyny Estetycznej Angelius przygotowało także specjalną ofertę dla mężczyzn.Angelius Medycyna Estetyczna proponuje szeroki pakiet zabiegów dla kobiet oraz... (usuwanie naczyniaków Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Od dzieciństwa miałam naczyniaka płaskiego na policzku, leczyłam się już u innych lekarzy z mizernym rezultatem. Gabinet MediVita wyszukałam w internecie zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Zabiegów miał być dużo, a okazało się, że już po pierwszym zabiegu rezultat jest świetny. Podejście doktora super, wszystko wyjaśni, jest bardzo miły. Polecam z czystym sumieniem :)

Pod względem organizacji pracy „przed zabiegiem” – ocena bardzo dobra. Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym i mailowym (szybka odpowiedź), przed wizytą otrzymuje się smsa z przypomnieniem / prośbą o potwierdzenie wizyty lub panie z recepcji dzwonią. Wizyty umawiane są na konkretną godzinę i nie ma opóźnień. Obsługa jest bardzo miła, czekając, zawsze można liczyć na kawę / herbatę / wodę i rozmowę. Po trzech zabiegach zamykania naczynek dostrzegam jednak pewne minusy. Przede wszystkim brak dokumentacji zdjęciowej (przynajmniej w moim przypadku) – w rękach Centrum byłby to atut, dla pacjentki potwierdzenie, że nie wydała pieniędzy na marne i efekt jest naprawdę widoczny (osobiście, na podstawie własnych zdjęć, mam mieszane uczucia co do osiągniętej zmiany). Uwiarygodniłoby to także wypowiedzi lekarza: gdy po prawie trzech miesiącach odstępu pomiędzy wizytami (drugą a trzecią) usłyszałam od pani doktor, że pamięta jak dokładnie wyglądała moja skóra wtedy i że jest bardzo duża zmiana, zwątpiłam. Odczułam też – dosłownie – zabranie (przy wychodzeniu z Centrum) cold packa, gdy po poprzednich dwóch wizytach mogłam go zachować (za co byłam niezmiernie wdzięczna, bo po laserze odczuwałam intensywne pieczenie). Myślę, że przyzwyczajone do tego komfortu pacjentki warto poinformować o zmianie przed zabiegiem. Pomimo tych minusów uważam, że Wellderm jest przyjaznym miejscem.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje