dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic
dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic

dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic Premium

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Idzikowskiego 4, Poznań, Wielkopolskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic
dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic Premium
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

Lek. med. Agnieszka Krupińska jest lekarzem medycyny estetycznej oraz stomatologii. Specjalizuje się w małoinwazyjnych terapiach odmładzających oraz stomatologii estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu.

Wielozadaniowy lekarz, który każdego dnia pozwala pacjentom odzyskać wiarę w siebie. Zajmuje się stomatologią estetyczną, wykonując zabiegi skalingu, piaskowania oraz wybielania zębów. Uzupełnia braki w uzębieniu, stosując nowoczesne protezy stałe oraz licówki. W ostatnich latach jej życie zawodowe jest zdominowane przez medycynę estetyczną. Jest niekwestionowaną ekspertką w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. Wykonuje terapię redukcji zmarszczek kwasem hialuronowym i botoksem. Stosuje także nici liftingujące Aptos. Specjalizuje się w mezoterapii oraz tzw. wampirzym liftingu.

MediArt Clinic to nowoczesny ośrodek, w którym kompleksowo zadbacie o swój wygląd. Wykwalifikowana kadra wykonuje szereg małoinwazyjnych zabiegów odmładzających. Udając się do kliniki,możecie poddać się kuracjom redukcji zmarszczek, do których są stosowane wypełniacze, osocze bogatopłytkowe czy nici Aptos. To miejsce, w którym możecie poddać się nieinwazyjnym terapiom przebarwień skórnych, blizn i rozstępów. Wszystkie preparaty używane w czasie zabiegów posiadają stosowane certyfikaty oraz atesty zapewniające bezpieczeństwo i świetne efekty terapii.

Placówka dysponuje bardzo dobrym zapleczem do laseroterapii w tym urządzeniami Alma Harmony XL PRO czy Q-Switch Nd-YAG. Lekarze wykonują laserowe zabiegi odmładzające i ujędrniające skórę. Udając się do kliniki, możecie także poddać się terapii laserowego modelowania sylwetki, usuwając nadprogramową tkankę tłuszczową i cellulit. W MediArt usuniecie tatuaż albo poddacie się depilacji laserowej.

Klinika MediArt współpracuje również ze specjalistami chirurgii dr Jerzym Płaczkowskim i dr Andrzejem Ików, którzy przeprowadzają tu zabiegi liposukcji wodnej oraz liposukcji laserowej, własnym tłuszczem powiększają piersi, pośladki, modelują ciało oraz wypełniają zmarszczki.

Lek. med. Agnieszka Krupińska jest absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie: Warszawski Uniwersytet Medyczny), na której uzyskała tytuł lekarza stomatologa. Ukończyła także Akademię Rzeźbienia Twarzy, gdzie kształciła się pod okiem dr. hab. n. med. Wojciecha Maruszy. Jest również absolwentką Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie oraz studiów podyplomowych Queen Mary University of London.

Szeroka wiedza i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej nieustannie motywują ją do dalszego nabywania nowych doświadczeń. Z tego względu uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach i kursach. Podczas nich poznaje nowe zabiegi, które następnie wdraża w swoim gabinecie. Współpracuje z renomowanymi klinikami w Polsce i w Londynie. Jest także szkoleniowcem dla lekarzy medycyny estetycznej w Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Pacjentów przyjmuje we własnej klinice MediArt Clinic w Poznaniu.

Miłośniczka wschodnich sztuk medytacji. Ukończyła kurs jogi kundalini w Indiach. Uważa, że połączenie rozwiązań medycyny wschodu i zachodu może przynieść niesamowite efekty i dać wysoki potencjał uzdrawiania.

Ukończone specjalizacje:

  • Stomatologia

Członkostwo:

  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Doświadczenie:

  • >10 lat

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Sposoby płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa

Usługi

Stomatologia

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 05/12 Wtorek 06/12 Środa 07/12 Czwartek 08/12 Piątek 09/12

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Wypełnienie doliny łez Poznań

Udałam się do gabinetu pani Agnieszki nie wiedząc jeszcze jaki zabieg chciałabym wykonać. Od lat, mimo młodego wieku zmagałam się z sińcami i bruzdami pod oczami. Pani Agnieszka wykonała zabieg wypełnienia doliny łez kwasem hialuronowym. Efekt...

Czytaj więcej

Zdjęcia (19)

dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Miejsca pracy

dr Agnieszka Krupińska MediArt Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!