Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

12 lut 2019 · Zaktualizowano: 10 paź 2023

Powiększanie biustu dr Polak - opinie

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Dziewczyny wybieram sie na operacje powiększenia piersi do dr.Polaka w Czechach ,czy któraś Pani była tam operowana będę wdzięczna za każdą opinie .

Komentarzy (18)

Nie rob tegeo!! Poczytaj opinie o nim tutaj !!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Możesz mi napisać cos wiecej?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
A ja man piersi od dr Polaka:) zajrzyj do mojej opinii. Jestem zadowolona:) majà 3 lata
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Wwysle Pani zdjecia na priv?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Bzdura dla doktora liczą się tylko pieniądze pacjentki traktuje jak produkt na taśmie nie możesz mieć swoich sugestii i jeżeli z czegoś jesteś niezadowolona zaraz się denerwuje i nawet potrafi wyrzucić z gabinetu jestem po operacji prawie rok nie jestem zadowolona dla doktora na wszystkie pytania jest jedna odpowiedź jak po operacji.w czasie wizyt kontrolnych widziałam wiele niezadowolonych pacjetek
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Dziękuję za opinie,mogę wiedzieć czemu jest Pani nie zadowolona ?co poszło nie tak?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Może Pani napisać do mnie na priv.jest to dla mnie bardzo ważne mam kilka pytań
Wyślij jakiś namiar
Mesengera mogę podać
Napisałam
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
ten doktor niestety nie ma dobrych opinii. Duzo kobiet przestrzegalo przed nim na forum. Poza tym Pan dr Polak pod każdym postem reklamuje sam siebie. To już daje do myslenia, ponieważ dobry chirurg nie potrzebuje reklamy.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Dziekuje dziewczyny już podjełam decyzje ,jednak poprawke robie w Polsce.Pozdrawiam
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Hej, Karolina, u kogo robiłaś poprawkę i dlaczego poprawiłaś piersi? Napisz, bo też myślę o poprawce.
Jak oceniasz dr Polaka?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Ale na Czechach są 2 godni polecenia chirurdzy. Furmanek i Paciorek. dr Paciorek jest super. Warto się udać do niego.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Jestem 1.5 miesiąca po operacji powiększenia biustu u dr Polaka. Dr doradził implanty 485 ml i efekt jest wspaniały, pasują idealnie do mojej figury. Lekarz konkretny, odpowiada tel. na wszystkie wątpliwości po zabiegu. Po tygodniu wróciłam do pracy biurowej. Serdecznie polecam 😊
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Hej, czy to Dr Petr Polak? Ten z Premier Clinic w Pradze?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Ja byłam u Dr Polaka w Premier Clinic, super doktor. Doradził i jestem zadowolona. Skontaktowałam się z firmą Meditravel i to oni mnie wysłali do niego. Ostatnio też widziałam, że Dominice Tajner też robił modelację - wcale się nie dziwię, ze wybrała jego, pełny profesjonalizm. Polecam
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.