Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

5 kwi 2017 · Zaktualizowano: 14 mar 2018

Powiększenie piersi + modelowanie - piersi są idealne!

Warto
Średnia cena: 14.000 zł

O lekarzu

Ocena:
Powiększenie piersi + modelowanie - piersi są idealne!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Miałam operację w marcu 2017 - modelacja+ powiększenie piersi w Perfect Clinic- Praga ; 31 lat, dwoje dzieci; miałam operację u dr Kufy podobno jak nasz dr Szczyt z Wawy (opinia koleżanek z Czech) moja opinia - rewelacyjny chirurg! ; piersi są idealne!! :-)) jedyny minus to czas bo na Pana dr trzeba czekać 6-7 miesięcy ale to też o czymś świadczy!!co do samej kliniki to warunki rewelacyjne. Panie pielęgniarki prze miłe i pomocne!! W recepcji jest Pani Monika, która mówi świetnie po Polsku ( zresztą Pan dr również mówi po Polsku!) Przed operacją bardzo śledziłam co dziewczyny piszą na różnych forach.. I trochę mi to pomogło w dalszych decyzjach .. Więc mam nadzieję że i mój wpis pomoże.. :-) Polecam!! :-)

4

Komentarze (4)

Hej jaki model i rozmiar wkładek? I jeśli to nie problem czy mogłabyś wstawić fotki przed i po lub wyslac na priw? Byłabym bardzo wdzięczna bo w tym roku tez bede operowana przez dr Kufa i chciałabym zobaczyć jego prace:) z góry dziękuje i pozdrawiam!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.