Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powiększenie piersi + modelowanie - piersi są idealne!

Po zabiegu Warto
martibirr
MartiBirr
Utworzono: 5 kwi 2017 · Zaktualizowano: 14 mar 2018

O lekarzu

MUDr. Roman Kufa - Perfect Clinic
MUDr. Roman Kufa - Perfect Clinic Praha (kraj)
International doctor
Ocena:

Powiększenie piersi + modelowanie - piersi są idealne!

Historia

Miałam operację w marcu 2017 - modelacja+ powiększenie piersi w Perfect Clinic- Praga ; 31 lat, dwoje dzieci; miałam operację u dr Kufy podobno jak nasz dr Szczyt z Wawy (opinia koleżanek z Czech) moja opinia - rewelacyjny chirurg! ; piersi są idealne!! :-)) jedyny minus to czas bo na Pana dr trzeba czekać 6-7 miesięcy ale to też o czymś świadczy!!co do samej kliniki to warunki rewelacyjne. Panie pielęgniarki prze miłe i pomocne!! W recepcji jest Pani Monika, która mówi świetnie po Polsku ( zresztą Pan dr również mówi po Polsku!) Przed operacją bardzo śledziłam co dziewczyny piszą na różnych forach.. I trochę mi to pomogło w dalszych decyzjach .. Więc mam nadzieję że i mój wpis pomoże.. :-) Polecam!! :-)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

mala86
mala86

·

· 14 mar 2018

Hej jaki model i rozmiar wkładek? I jeśli to nie problem czy mogłabyś wstawić fotki przed i po lub wyslac na priw? Byłabym bardzo wdzięczna bo w tym roku tez bede operowana przez dr Kufa i chciałabym zobaczyć jego prace:) z góry dziękuje i pozdrawiam!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.