Powiększenie piersi implantami okrągłymi

Magda31

Witam, mam brzydkie piersi po 2 dzieci. Interesuje mnie zabieg implantami okraglymi. Chciałabym uzyskać jak najlepszy efekt (duże piersi). Moja skóra jwst bardzo zwisająca. Chcialabym tez zapytac czy jest mozliwosc poddania sie zabiegowi w ten sam dzien konsultacji, poniewaz mam 5 miesieczne dziecko i ciezko bedzie mi znalezc osobe ktora zostanie mi z synkiem co tydzien na konsultacje, zabieg i wizyte po.
Dziekuje Magda

Pokazać komentarze3 Skryć komentarze3
Madeline ***

Nie wydaje mi się ,abyś znalazła lekarza ,który skonsultuje i przeprowadzi operacje w ten sam dzień .Widze mamy podobna wyjściówkę ,ja już mam operacje zaplanowana na 4.07

Zobacz odpowiedź
Bajkabrawurka

Przede wszystkim by podjąć się operacji powinnaś być już minimum pół roku od zakończenia laktacji a Twoje dziecko ma 5miesiecy, więc nawet gdybyś karmila tylko i wyłącznie w szpitalu powinnaś i tak jeszcze odczekać-pół roku od Zakończenia karmienia .rozumiem że stan Twojej skóry i obwislosc cie denerwuje, ale to nie jest jeszcze stan "końcowy" i nie rozumiem skąd ten pośpiech i desperacja" na juz". Żaden mądry szanujący się lekarz nie zgodzi się na to. Nie wspomnę że skoro nie masz opieki na konsultacje i operacje to co będzie po operacji? Min. 4tyg. podnoszenie rąk, noszenie tak małego dziecka, wstawanie w nocy... Na myślenie o sobie jeszcze przyjdzie czas.
, daj na luz. Oczywiście gdzie niegdzie konsultacje w terminie operacji są możliwe pod warunkiem zalaczenia prawidłowych wyników badań na miejscu co często Dot.np. Pacjentów zagranicznych , ale w twoim wypadku uważam to wprost za narażanie zdrowia

MK84

Witam Ciebie Magda,
2 tygodnie temu miała powiększanie piersi z racji tego że musiałam dojechać 1000 km do Kliniki,konsultacje i operację miałam tego samego dnia.
Dodam że operację robilam w Czechach.
Pozdrawiam

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy