Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Idealnie, z taktem i bez przesady - powiększenie piersi u dr. Pietrasika

Po zabiegu Warto
Onaaaa
Utworzono: 28 cze 2018 · Zaktualizowano: 29 paź 2018

Witam dziewczyny. W marcu br w Radomiu Pan dr wykonał u mnie zabieg powiększania piersi. Małe piersi były dla mnie zawsze dużym komplesem. Na pierwszą wizytę konsultacyjną umówiłam się w grudniu. Już wtedy wiedziałam, że trafiłam na świetnego lekarza. Razem dobraliśmy rozmiar implantów, które idealnie pasują do mojej sylwetki. Miało być idealnie z taktem bez przesady. Pan doktor dokładnie mi wszystko wyjaśnił i zobrazował. Dostałam wykaz badań jakie musiałam wykonać przed zabiegiem. Na marzec ustaliliśmy termin operacji. Nie mogłam się doczekać. Sam zabieg przebiegł szybko.. Po nocy spędzonej w klinice rano zostałam wypisana do domu. Po dwóch tygodniach zgłosiłam się na ściągniecie szwów. Rekonwalescencja po.. hm.. I tu was zaskoczę mimo opinii w internecie i różnych forum wcale nie jest tak źle. Ból jest do zniesienia. Nie potrzebowałam leków przeciwbólowych. Normalnie funkcjonowałam zaraz po zabiegu. Owszem ograniczenie pracy rąk było, uczucie ciężkości i bardzo duże parcie w piersiach. Myślę, że kwestia bólu jest indywidualna. Jednakże moje podekscytowanie było tak potężne, iż ból był naprzeciw temu znikomy. Opieka w klinice świetna, panie sympatyczne uśmiechnięte całą noc przy mnie czuwały i dopytywały czy wszystko w porządku. Niezwykła uprzejmość i życzliwości. A sam dr Kamil Pietrasik to wspaniały człowiek i fenomenalny lekarz. Specjalista na medal. Jeśli decydujecie się na taki zabieg to TYLKO do niego. Kontakt przed zabiegiem jak i po non stop. Lekarz z powołania. Takich specjalistów powinno być więcej. Dziewczyny jestem przeszczęśliwa, że zdecydowałam się na zabieg. Nie żałuję! Efekt po jest fantastyczny. Mam większe piersi, dzięki czemu czuje się zdecydowanie lepiej. Wszystko to zasługa Pana dr to on stworzył nową kobietę, kobietę sexowną i atrakcyjną, bardziej pewną siebie. Pani dr Dziękuję ;) Pozdrawiam A.C.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

agi

· Warszawa

· 29 paź 2018

Hej

Ja też dużo czytałam o Panu Doktorze dobrych słów. Jakiej firmy masz włożone silikony?

Pozdrawiam Agi

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

dr. n. med. Kamil Pietrasik

3 ośrodków w Mazowieckie...

Ocena:

Idealnie, z taktem i bez przesady - powiększenie piersi u dr. Pietrasika

Onaaaa
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.