Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

28 cze 2018 · Zaktualizowano: 11 paź 2023

Idealnie, z taktem i bez przesady - powiększenie piersi u dr. Pietrasika

Warto

Ocena Onaaaa:

Idealnie, z taktem i bez przesady - powiększenie piersi u dr. Pietrasika

Witam dziewczyny. W marcu br w Radomiu Pan dr wykonał u mnie zabieg powiększania piersi. Małe piersi były dla mnie zawsze dużym komplesem. Na pierwszą wizytę konsultacyjną umówiłam się w grudniu. Już wtedy wiedziałam, że trafiłam na świetnego lekarza. Razem dobraliśmy rozmiar implantów, które idealnie pasują do mojej sylwetki. Miało być idealnie z taktem bez przesady. Pan doktor dokładnie mi wszystko wyjaśnił i zobrazował. Dostałam wykaz badań jakie musiałam wykonać przed zabiegiem. Na marzec ustaliliśmy termin operacji. Nie mogłam się doczekać. Sam zabieg przebiegł szybko.. Po nocy spędzonej w klinice rano zostałam wypisana do domu. Po dwóch tygodniach zgłosiłam się na ściągniecie szwów. Rekonwalescencja po.. hm.. I tu was zaskoczę mimo opinii w internecie i różnych forum wcale nie jest tak źle. Ból jest do zniesienia. Nie potrzebowałam leków przeciwbólowych. Normalnie funkcjonowałam zaraz po zabiegu. Owszem ograniczenie pracy rąk było, uczucie ciężkości i bardzo duże parcie w piersiach. Myślę, że kwestia bólu jest indywidualna. Jednakże moje podekscytowanie było tak potężne, iż ból był naprzeciw temu znikomy. Opieka w klinice świetna, panie sympatyczne uśmiechnięte całą noc przy mnie czuwały i dopytywały czy wszystko w porządku. Niezwykła uprzejmość i życzliwości. A sam dr Kamil Pietrasik to wspaniały człowiek i fenomenalny lekarz. Specjalista na medal. Jeśli decydujecie się na taki zabieg to TYLKO do niego. Kontakt przed zabiegiem jak i po non stop. Lekarz z powołania. Takich specjalistów powinno być więcej. Dziewczyny jestem przeszczęśliwa, że zdecydowałam się na zabieg. Nie żałuję! Efekt po jest fantastyczny. Mam większe piersi, dzięki czemu czuje się zdecydowanie lepiej. Wszystko to zasługa Pana dr to on stworzył nową kobietę, kobietę sexowną i atrakcyjną, bardziej pewną siebie. Pani dr Dziękuję ;) Pozdrawiam A.C.

1

Komentarz (1)

Hej<br />
Ja też dużo czytałam o Panu Doktorze dobrych słów. Jakiej firmy masz włożone silikony?<br />
Pozdrawiam Agi
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Powiększenie piersi

Dr Olender zrobiła coś z niczego, jestem zachwycona efektem bo w końcu mam piersi na które czekałam 49 lat. Stosowałam się do wszystkiego co było zapisane. Bólu praktycznie nie mialam wogóle. Opieka 10/10😁I bardzo ważne, że wizyty po operacji...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.