dr Renata Florek-Szymańska

Brak opinii
Lublin
Cena od 250 zł do 700 zł
Lek. med. Renata Florek-Szymańska jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Naczyń w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Jest także pracownikiem Gabinetu Medycyny Estetycznej Laura, znajdującego się w Lublinie. Specjalistka należy do Lubelskiej Izby Lekarskiej. Lek. med. Renata Florek-Szymańska specjalizuje się w wykonywaniu... (leczenie żylaków Lublin)

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(4) 100 % poleca
Nałęczów
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (usuwanie żylaków Lublin)

Centrum Medyczne Sanitas

Brak opinii
Lublin
Cena od 200 zł
Centrum Medyczne Sanitas mieści się w Lublinie. Posiada również filię w Świdniku. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę pacjentom w ramach szerokiej oferty obejmującej konsultacje lekarskie i leczenie. Ofertę placówki stanowi między innymi dobrze rozwinięty zakres usług medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna – te dwie kategorie z szerokiej oferty usłg dostępnych w ofercie Centrum Medycznego... (usuwanie żylaków Lublin)

lek. med. Michał Tarkiewicz

(3) 100 % poleca
Lublin
Cena od 350 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie.  Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała... (usuwanie pajączków Lublin)

dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA

Brak opinii
Lublin
Cena od 400 zł do 800 zł
Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz jest chirurgiem ogólnym oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się przede wszystkim małoinwazyjnymi kuracjami odmładzającymi na twarz i nieinwazyjnymi zabiegami modelowania sylwetki. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej ESTETICA w Lublinie. Znakomita ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz. W swojej pracy stosuje mezoterapię igłową oraz... (obliteracja Lublin)

dr Lechosław Budzyński

Brak opinii
Lublin
Cena od 750 zł
Lek. med. Lechosław Budzyński jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i małoinwazyjnej, a także specjalistą medycyny estetycznej. Stał się ekspertem szczególnie w dziedzinie kriochirurgii. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Przyjmuje pacjentów w ośrodkach medycznych w Lublinie i Nałęczowie. Lek. med. Lechosław Budzyński oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów odmładzających. Wśród nich na uwagę zasługują między... (leczenie żylaków Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(1) 100 % poleca
Nałęczów
Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (leczenie żylaków Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

opieszalek

Witam, chciałabym skorzystać z zabiegu skleroterapii. Byłam już na konsultacji u chirurga naczyniowego (wrzesień 2016), mam wynik badania Dopplera, z którego wynika, iż nie stwierdzono cech zakrzepicy żylnej. Zdiagnozowano niewielkiego stopnia niewydolność żylną pod postacią pajączków i żylaków śródskórnych. Nie ukrywam, że nie chciałabym ponosić kosztów powtórnej diagnozy, zależy mi na zabiegu, czy jest to możliwe? Jaki jest koszt takiego zabiegu?

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (3)