Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Serdecznie dziękuje - bezbolesna labioplastyka w znieczuleniu miejscowym

Po zabiegu Warto
magdasmilek
Utworzono: 12 cze 2019

Witam, Serdecznie polecam zabieg wszystkim kobietom, które mają kompleksy, czują skrępowanie bądź po prostu chcą poczuć się pięknie tam na dole :) Pan dr Serafin to bardzo miły człowiek i profesjonalista w swoim fachu. Bardzo miło wspominam cały zabieg jak i każdą wizytę konsultacyjno - kontrolną zarówno przed jak i po labioplastyce. Przed zabiegiem szczegółowo przedstawiono mi wizualizację rekonstrukcji warg po porodzie. Sam zabieg jest absolutnie bezbolesny przy znieczuleniu miejscowym. Doskonała opieka pozabiegowa pielęgniarek dodatkowo sprawiła, że czułam, że jestem pod opieką najlepszych specjalistów. Rekonwalescencja, wliczając powrót do całkowitej aktywności fizycznej, zdjęcie szwów i kontrole pozabiegowe, trwała u mnie 4 tygodnie. Jestem zachwycona efektem końcowym. Polecam z całego serca! Magda

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

dr Dawid Serafin Serafin Clinic

2 ośrodków w Śląskie...

Ocena:

Serdecznie dziękuje - bezbolesna labioplastyka w znieczuleniu miejscowym

magdasmilek
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.