Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

5 maj 2020

Cudowny lekarz - artysta :)

Warto
Średnia cena: 6.000 zł

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Najlepsza klinika w Polsce: )
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Do wszystkich kobiet, które tu trafiły - jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy zabieg labioplastyki jest dla was, czy aby nie przesadzacie bo przecież nasze babcie nie robiły takich zabiegów lub zwyczajnie obawiacie się bólu lub konsekwencji związanych z zabiegiem to w skrócie chciałabym opisać konsekwencje mojej labioplastyki. Po 4 tygodniach od zabiegu czuje się seksowną i pełnowartościową kobieta. Czuje się dosłownie lekka jak motyl... Obcisłe jeansy, leginsy z wysokim stanem, wycięta i koronkowa bielizna - kiedyś to było dla mnie tylko marzenie. Dziś wskakuje w jeansy i czuje się obłędnie. W końcu nie czuje bólu, uwierania, pieczenia, ciągłego dyskomfortu. Nie mogę doczekać się jazdy na rowerze i zakładania każdego rodzaju bikini! Doktor Serafin to dla mnie specjalista, artysta i przede wszystkim bardzo ciepły człowiek. Nie czułam się ani przez chwilkę skrępowana podczas wizyt. Już dziś wiem, ze wrócę do niego jak tylko będę starała się o dziecko - to jedyny człowiek, któremu zaufam w tej kwestii. Opieka w klinice na najwyższym poziomie- nie pamietam imienia Pani, która opiekowała się mną podczas zabiegu, ale przesyłam jej serdeczne pozdrowienia! Jeśli chodzi o efekt wizualny - jest piękniej niż się spodziewałam. Panie Doktorze - jeszcze raz dziękuje. Zmienił Pan moje życie o 180 stopni. A to dopiero początek...;)

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Labioplastyka w Łodzi

Witam, jestem zainteresowana zabiegiem labioplastyki oraz wyciecia kawalka nieestetycznej skory przy wejsciu pochwy. Mieszkam za granica ale bede w Polsce na przelomie czerwca i lipca. Czy mozliwa jest konsultacja i zabieg w tym samym dniu?...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.