lek. dent. Filip Kulewicz

lek. dent. Filip Kulewicz

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Kącka 11/1, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2590068
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 2590068
lek. dent. Filip Kulewicz
lek. dent. Filip Kulewicz
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 2296 wizyt na profilu

Lek. dent. Filip Kulewicz to lekarz stomatolog i dyplomowany specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, a także inspektor ochrony radiologicznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Zawodowo związany z Wrocławiem.

Lek. dent. Filip Kulewicz ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przed ukończeniem studiów umiejętności zdobywał między innymi podczas praktyk w Anglii: na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w North Manchester General Hospital i na oddziale chirurgii stomatologicznej w The Royal South Hants Hospital Hampshire Southampton. W 2010 roku uzyskał prawo do wykonywania zawodu dentysty.

Odbył wiele szkoleń z dziedziny stomatologii, implantologii, protetyki i stomatologii estetycznej. Ukończył także liczne kursy w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej, w tym między innymi z zastosowania wypełniaczy, usuwania zmarszczek, nieinwazyjnego modelowania sylwetki i usuwania tkanki tłuszczowej, stosowania nici PDO, technik z zastosowaniem kwasu hialuronowego i terapii osoczem bogatopłytkowym. Stale podnosi swoje kwalifikacje i uaktualnia wiedzę, systematycznie biorąc udział w kongresach oraz kursach z wyżej wymienionych dziedzin.

Lek. dent. Filip Kulewicz świadczy usługi stomatologiczne, a także w dziedzinie implantologii. Jako specjalista medycyny estetycznej i anti-aging oferuje zarówno zabiegi na twarz, jak i na ciało. Korzysta między innymi z takich metod jak wstrzykiwanie toksyny botulinowej i wypełniaczy, lifting nićmi, wolumetria czy terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. W swojej pracy dąży do uzyskania naturalnych efektów dzięki zastosowaniu małoinwazyjnych, bezpiecznych metod. Zadowolenie i zdrowie pacjentów są jego priorytetem.

Lek. dent. Filip Kulewicz oferuje usługi w zakresie stomatologii, implantologii i medycyny estetycznej w prywatnym gabinecie we Wrocławiu. Aby poznać pełną ofertę zabiegową lub umówić się na konsultację, skontaktuj się ze specjalistą za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2010

Członkostwo:

  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Usługi

Medycyna estetyczna

Stomatologia

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Usuwanie zmarszczek na czole botoxem Wrocław

lek. dent. Filip Kulewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (1)

lek. dent. Filip Kulewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (3)

lek. dent. Filip Kulewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!