Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Filip Kulewicz

Kontakt z nami

Rekomendacje (1)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Filip Kulewicz? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Filip Kulewicz

Profil - Filip Kulewicz

Motto:

„Od wieków ludzie pragną utrzymać wieczną młodość i piękno… więc nie czekaj!”

CzłonkostwoCzłonkostwo:

  • PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

O mnie

Dr n. med. Filip Kulewicz jest światowej klasy specjalistą z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii twarzowo-szczękowej. Konsultacji udziela w swoim Gabinecie Medycyny Estetycznej we Wrocławiu, gdzie koncentruje się na wypełnieniach kwasem hialuronowym czy botoksem. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz inspektorem ochrony radiologicznej.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Dr n. med. Filip Kulewicz swoje działania jako specjalisty medycyny estetycznej koncentruje na odmładzaniu oraz modelowaniu twarzy. Swoim pacjentom oferuje wypełnianie zmarszczek oraz zabiegi modelujące twarz (w szczególności usta) za pomocą kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Tę drugą wykorzystuje także w celu leczenia nadpotliwości.

Oprócz dwóch wymienionych wyżej, cenionych preparatów, dr n. med. Filip Kulewicz stosuje u swoich pacjentów kompleksowy zabieg odmładzający i rewitalizujący Regeneris, który polega na podawaniu osocza bogatopłytkowego i odnowie skóry za jego pomocą w jak najbardziej naturalny sposób.

Kolejnym zabiegiem, który można wykonać u tego wybitnego specjalisty, jest wolumetria twarzy, która pozwala między innymi na usunięcie cieni pod oczami, a takżę poprawę jej wyglądu poprzez modelowanie (w tym ujędrnienie) bez użycia skalpela. W sposób małoinwazyjny dokonuje także liftingu poprzez wykorzystanie nici hialuronowych.

W ramach swojej praktyki stomatologicznej i z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej, dr n. med. Filip Kulewicz oferuje swoim pacjentom możliwość wstawienia implantów na miejsce ubytków, co poprawia estetykę ust i uzębienia. Prowadzi również zabiegi chirurgiczne, takie jak regeneracja kości oraz podniesienie dna zatoki szczękowej.

Filozofia zawodowa

Dr n. med. Filip Kulewicz jest zwolennikiem zmian, które pozytywnie wpływają na komfort i jakość życia pacjentów. Uwagę skupia na efektach końcowych, pragnąc, aby były one w pełni zadowalające dla osób, które szukają jego pomocy. Wierzy, że za pomocą zabiegów chirurgicznych i medycyny estetycznej potrafi cofnąć czas i przywrócić naturalnie młody wygląd.

Nasz gabinet/klinika

Gabinet Medycyny Estetycznej dr n. med. Filipa Kulewicza mieści się we Wrocławiu, będąc tam jedną z najbardziej nowoczesnych placówek, świadczących usługi z zakresu implantologii, chirurgii twarzowo-szczękowej oraz medycyny estetycznej. Wykorzystanie najnowszego sprzętu oraz cenionych preparatów renomowanych marek sprawia, iż każdy wykonywany tam zabieg jest w pełni bezpieczny i przynosi oczekiwane efekty.

W gabinecie duży nacisk kładziony jest na niechirurgiczne rozwiązywanie problemów i stosowanie metod jak najmniej inwazyjnych podczas leczenia. Indywidualne podejście sprawia z kolei, że każdy pacjent czuje się tutaj wyjątkowy i przestaje martwić o swój wygląd.

Wykształcenie i doświadczenie

Dr n. Med. Filip Kulewicz jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie w 1986 roku otrzymał dyplom lekarza medycyny, w 1988 lekarza dentysty, a w 1993 specjalisty chirurgii twarzowo-szczękowej. Pracę doktorską wykonywał w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie obronił ją w 2002 roku. Jednocześnie rozwijał swoje umiejętności i wiedzę w zakresie medycyny estetycznej, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Swoją karierę zawodową od 2005 roku kontynuował jednocześnie w Wielkiej Brytanii, będąc konsultantem chirurgii szczękowo-twarzowej w Manchesterze (do 2008 roku), a następnie, od 2009 roku, w Londynie. Jest posiadaczem brytyjskiego certyfikatu zawodowego.

Obecnie prowadzi prywatny Gabinet Medycyny Estetycznej we Wrocławiu. Bezustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w sympozjach i szkoleniach z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej oraz medycyny estetycznej, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.

Konsultacje

Adres e-mail:

wroclawimplant@gmail.com

Godziny otwarcia:

Pn. i Cz.: 11:00 - 20:00

Wt.:i 11:00 - 14:00 oraz po 20:00

Śr. i Pt.: 11:00 - 14:00

Sb.: po konsultacji mailowej lub telefonicznej

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
BOTOX® Z 200 zł Do 300 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Princess, Teosyal, Filorga,... Z 650 zł Do 999 zł
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 600 zł
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Wypełnianie zmarszczek Princess, Teosyal, Filorga,... Z 650 zł Do 900 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Nici hialuronowe -... Z 650 zł Do 999 zł
   Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne 0,8-1,2ml Z 999 zł Do 1 199 zł
   Wolumetria Princess, Teosyal, Filorga,... Z 650 zł Do 999 zł
   Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting Princess, Teosyal, Filorga,... Z 650 zł Do 999 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
kącka 11/1
54-004 Wrocław
wrocław
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
11:00 - 14:00  20:00 - 22:00 
Wtorek
11:00 - 14:00  20:00 - 22:00 
Środa
11:00 - 14:00  20:00 - 22:00 
Czwartek
11:00 - 14:00  20:00 - 22:00 
Piątek
11:00 - 14:00  20:00 - 22:00 
Sobota
14:00 - 15:00