Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

4 cze 2014

Usunięcie pieprzyka (znamię) z twarzy

Warto
Średnia cena: 800 zł

O lekarzu

Dr n. med. Dariusz Rychlik
3 ośrodki w Dolnośląskie
Ocena:
Usunięcie pieprzyka (znamię) z twarzy
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Przeszkadzało mi to znamię od wielu lat. Nie wyglądało zbyt estetycznie gdyż z biegiem czasu pieprzyk uległ zdeformowaniu z powodu wewnętrznego zapalenia. Cały czas odwlekałem ten zabieg z różnych względów. Po wizycie u doktora Dariusza Rychlika i szczegółowym dokładnym wyjaśnieniu w jaki sposób będzie przebiegał sam zabieg oraz późniejsze gojenie się rany zdecydowałem się bez większego namysłu na usunięcie znamienia.W bardzo profesjonalnej i spokojnej atmosferze przeprowadzono zabieg trwający około godziny czasu.Podczas zabiegu oraz w trakcie gojenia nie odczuwałem żadnego bólu nie wdarła się żadna infekcja.Opieka medyczna na wysokim poziomie,bez dodatkowych kosztów.Dwa tygodnie po zabiegu jestem bardzo zadowolony z efektu wykonanego zabiegu.Czuję się dużo lepiej i polecam doktora Dariusza Rychlika jak chirurga plastyka prawdziwego profesjonalistę.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Usunięcie prawdopodobnie tłuszczaka

Witam Od około dwóch lat mam guzka na ramieniu. Nic sie z nim nie działo, nie bolał ani nie rósł. Jednak w ciągu ostatniego tygodnia znacznie urósł i boli przy dotyku. Chciałabym jak najszybciej umówić się na konsultację a potem na zabieg usunięcia....

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.