Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

4 cze 2014 · Zaktualizowano: 29 cze 2023

Usunięcie pieprzyka (znamię) z twarzy

Warto
Średnia cena: 800 zł
3 ośrodki w Dolnośląskie

Ocena betjaro:

Usunięcie pieprzyka (znamię) z twarzy

Przeszkadzało mi to znamię od wielu lat. Nie wyglądało zbyt estetycznie gdyż z biegiem czasu pieprzyk uległ zdeformowaniu z powodu wewnętrznego zapalenia. Cały czas odwlekałem ten zabieg z różnych względów. Po wizycie u doktora Dariusza Rychlika i szczegółowym dokładnym wyjaśnieniu w jaki sposób będzie przebiegał sam zabieg oraz późniejsze gojenie się rany zdecydowałem się bez większego namysłu na usunięcie znamienia.W bardzo profesjonalnej i spokojnej atmosferze przeprowadzono zabieg trwający około godziny czasu.Podczas zabiegu oraz w trakcie gojenia nie odczuwałem żadnego bólu nie wdarła się żadna infekcja.Opieka medyczna na wysokim poziomie,bez dodatkowych kosztów.Dwa tygodnie po zabiegu jestem bardzo zadowolony z efektu wykonanego zabiegu.Czuję się dużo lepiej i polecam doktora Dariusza Rychlika jak chirurga plastyka prawdziwego profesjonalistę.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.