Wczoraj usuwałam tłuszczaka wielkości du...żej pięści. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wykonanego przez dr Mazana. Wysokiej klasy specjalista z dużym doświadczeniem. Warto powiedzieć, że od trzech lat mam skierowaniem na ten zabieg do szpitala bo stwierdzona że inaczej się nie da. W klinice zabieg przeprowadzono ambulatoryjnie , prawie bezboleśnie. Dziękuje Całemu Zespołowi !

Dzień dobry, dziś miałam chirurgiczne usunięcie narośli z nosa. Martwię się, że lekarz mnie oszpecił... Proszę o opinię, jak to wygląda z punktu widzenia lekarza. Widać wyraźnie, że dziurka od nosa jest zniekształcona... Czy jest szansa, że po zagojeniu i zdjeciu szwów będzie normalnie wyglądać? Zamieszczam zdjęcie

Chciałbym usunąć laserowo zbędne bezbarwne wypukłości po pieprzykach w ilości ok.12 szt, w terminie do końca stycznia br. jeśli to możliwe.

Witam, chciałbym sie zapytać o koszty i ewentualny najbliższy termin zabiegu usunięcia włókniaka. Jest on zlokalizowany przy kręgosłupie (odcinek lędźwiowy) około 5 cm. Nie całe 4 lat temu był usuwany przez chirurga ogolnego i poddany badaniu histopatologicznemu, stąd wiem że to właśnie włókniak.

Chce usunac myszke z przedramienia. Cale zycie psychicznie mnie to meczy. Czce swobodnie nosic tshirty bez krepacji i wstydu. Znamie bedzie potrzebowac przeszczepu skornego.

Czerwona plama na szyi od urodzenia, strasznie szpeci mnie szczególnie latem w koszulce albo bez niej, myślę że to znamię naczyniowe ale nie mi to oceniać. Proszę o jakąś pomoc w tym temacie co to jest i czy da się to całkowicie usunąć i jakie są koszty z tym związane??

mam guzka na policzku wielkosci wisienki i chcialabym usunac nie wiem czy to sie usuwa i w jaki sposob jestem z woj lodzkiego jak dlugo trwa zabieg i jaka cena takiego zabiegu guz jest wielkosci 1go cm

Witam, Tak więc posiadam jak widać na załączonym obrazku dosyć obfitego nie porządanego gościa na moim dużym palcu lewej stopy. Mam go chyba około dwoch lat jeżeli dobrze pamiętam. Na początku miałem nadzieje ze samo zniknie ale teraz wydaje mi się że się rozprzestrzenia dookola pokazuje sie więcej tych czarnych miejsc, np. pare dni temu pojawiła mi się ta mała na czubku palca. Chciałbym się dowiedzieć jaka będzie najlepsza metoda żeby sie tego pozbyć. Naoglądałem się już wielu filmików na internecie i wydaje mi się że laser chyba jest najrozsądniejszy? Serdecznie dziękuję za pomoc.

Dzień dobry. Chciałbym usunąć brodawki(Na zdjęciach). Ile to będzie kosztować i ile zajmie czasu? Próbowałem zamrażać azotem, ale nieskutecznie. Koło 7-8 miesięcy temu było 3 brodawki, teraz jest więcej, niż 15.