dr Wojciech Marek Olszewski Medinilla

dr Wojciech Marek Olszewski Medinilla

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Zelwerowicza 14, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Wojciech Marek Olszewski Medinilla
dr Wojciech Marek Olszewski Medinilla
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 468 wizyt na profilu

Lek. Wojciech Marek Olszewski to lekarz medycyny estetycznej oraz chirurg dziecięcy. Może pochwalić się czternastoletnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej. Zawodowo związany z Krakowem. 

Domeną lek. Wojciecha Marka Olszewskiego jest medycyna przeciwstarzeniowa i sposoby poprawy wyglądu skóry. Specjalizuje się on w zabiegach z wykorzystaniem najnowszej generacji nici liftingujących, przy pomocy których wykonuje korekcję powiek i nosa, lifting twarzy i szyi, a nawet modelowanie piersi i pośladków. Jest też ekspertem w dziedzinie wypełniaczy oraz toksyny botulinowej.

Do problemu starzenia się skóry podchodzi w sposób holistyczny. Bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta stanowią jego priorytet. Poleca pacjentom terapię łączoną, obejmującą uzupełniające się zabiegi, która pozwala uzyskać efekt pełnej regeneracji skóry. 

Prowadzi gabinet medycyny estetycznej Medinilla, który możecie odwiedzić w Krakowie. Klinika oferuje szeroką gamę zabiegów anti-aging, m.in.: mezoterapię igłową, lifting twarzy nićmi, zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy i botoksu. Niemniej jednak wśród dostępnych zabiegów znajdują się również popularne zabiegi zarówno ginekologii estetycznej męskiej (np. powiększenie penisa kwasem hialuronowym) jak i żeńskiej (np. odmładzanie okolic intymnych, plastyka warg mniejszych i większych, powiększenie punktu G).

Absolwent prestiżowej Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego). Dawniej chirurg dziecięcy – pracował w klinice Chirurgii Dziecięcej i Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej Polsko- Amerykańskiego Instytutu Pediatrii w Krakowie oraz w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Odbył liczne staże w kraju i za granicą, w tym w Stanach Zjednoczonych.

Od 14 lat zajmuje się medycyną i chirurgią estetyczną. Kształcił się, między innymi, pod okiem doświadczonego specjalisty dr hab. n. med. Wojciecha Maruszy, założyciela warszawskiej Akademii Rzeźbienia Twarzy, a także  sławnego włoskiego lekarza i profesora Pasquale Motolese, twórcy preparatu Aqualyx, mającego szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Ukończył również wiele kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Ponadto, zdobywał doświadczenie jako lekarz medycyny estetycznej w krakowskiej klinice La Perla. 

Obecnie sam jest instruktorem odpowiedzialnym za szkolenie młodszych lekarzy zafascynowanych medycyną anti-aging, a także prowadzi gabinet medycyny estetycznej Medinilla w Krakowie

Od 2010 r. współpracuje z marką NewU, dystrybuującą produkty wykorzystywane w zabiegach medycyny estetycznej. 

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia dziecięca
  • Dětská chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
dr Wojciech Marek Olszewski Medinilla udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Polecam gabinet Medinilla

Polecam ten gabinet. Byłam miesiąc temu na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona z efektów. Miła obsługa i wykwalifikowany lekarz. Przed zabiegiem, przyznam szczerze, bałam się, bo nigdy nie korzystałam z tego...

Czytaj więcej

Zdjęcia (1)

dr Wojciech Marek Olszewski Medinilla udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!