BLUMEDICA

BLUMEDICA

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Obornicka 85, Poznań, Wielkopolskie
BLUMEDICA
BLUMEDICA
(2 Opinie)·100% poleca

Informacje

Centrum ginekologii i medycyny estetycznej Blumedica w Suchym Lesie (Poznań) to klinika świadcząca już od wielu lat szeroką ofertę zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oraz innych nowoczesnych, nieinwazyjnych metod zabiegowych.

Zespół

Naszym atutem jest sprzęt – najwyższej klasy laser oraz zespół doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy zapewnią Państwu opiekę i leczenie na najwyższym poziomie. Współpracują z nami: dr n. med. Katarzyna Ożegowska, która specjalizuje się w chirurgii ginekologicznej. Dr Ożegowska udziela konsultacji z zakresu ginekologii oraz wykonuje zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej; pani dr Marta Blumska-Janiak, która jest wykładowcą Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej; oraz dr Wiesław Blumski –specjalista położnictwa i ginekologii.

Naszym pacjentom zapewniamy opiekę doświadczonych profesjonalistów, którzy mają na swoim koncie wiele udanych zabiegów. Jednocześnie oferujemy bardzo konkurencyjne warunki cenowe oraz wysoki komfort.

Specjalizacje

Specjalizujemy się zabiegach takich jak: labioplastyka warg sromowych, laseroterapia pochwy i sromu oraz rewitalizacja miejsc intymnych. Naszym największym atutem jest bardzo doświadczony zespół specjalistów – operatorów wykonujących zabiegi. W gabinecie Blumedica współpracujemy z topowymi specjalistami z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej.

Centrum ginekologii estetycznej Blumedica Suchy Las oferuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z wykorzystaniem profesjonalnego lasera frakcyjnego, wśród których możemy wymienić między innymi labioplastykę, odmładzanie pochwy i miejsc intymnych, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu i problemów z nietrzymaniem moczu po porodach, leczenie pęcherza nadreaktywnego czy wybielanie okolic intymnych laserem. Laseroterapia pochwy i sromu to bezpieczna metoda, zapewniająca doskonałe rezultaty i pozwalająca w krótkim czasie, bez długiej rekonwalescencji, podnieść komfort życia kobiet. Każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną konsultacją ze specjalistą.

Jesteśmy dumni, że z usług Blumedica korzystają pacjentki z całej Polski. Z myślą o holistycznym podejściu do piękna i zdrowia kobiet oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej w Poznaniu i Wielkopolsce.

Lokalizacja

Blumedica znajduje się w Suchym Lesie, w pobliżu Poznania. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę konsultacyjną z naszym specjalistą.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Opinie (2)

5.0
2 Opinie · 100% poleca

Dla wszystkich niedowiarków, że wspaniali i z powołania lekarze istnieją. Tak, są tacy lekarze. Dr Marta Blumska-Janiak oraz cały zespół Blumedica, to gwarancja wspaniałej i fachowej opieki lekarskiej. Dziękuję, że jesteście. Dziękuję za pomoc.

Tak naprawdę to chyba tylko kobieta zrozumie, jak zmienia się ciało po urodzeniu trójki dzieci. Macierzyństwo to cudowna sprawa, ale mając 44 lata moje oczekiwania od życia nadal pozostają duże - nadal chcę być aktywna, uprawiać sport, podróżować, cz...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (2)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.