Green Clinic Katarzyna Malanowicz

Green Clinic Katarzyna Malanowicz

Brak opinii
Dodaj opinię
Jasnogórska 14 , Gliwice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Green Clinic Katarzyna Malanowicz
Green Clinic Katarzyna Malanowicz
Brak opinii

Informacje

  • 107 wizyt na profilu

Green Clinic mieści się w Gliwicach. Jest to Centrum Medyczne, które oferuje swoim klientom szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii, ortodoncji, kosmetologii i medycyny estetycznej. Dostępne są tu także zabiegi SPA oraz masaże.

Green Clinic jest miejscem, które oferuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i ortodoncji dla dzieci i dorosłych. Wśród nich wyróżnić można stomatologię zachowawczą, taką jak leczenie ubytków, jak i estetyczną. Na uwagę zasługują między innymi zabiegi usuwania kamienia i wybielanie zębów. Osobom, które posiadają braki w uzębieniu, proponowane jest założenie koron, mostów oraz implantów. Pomoc znajdują tu także pacjenci, którzy posiadają nieestetyczny zgryz i chcieliby go poprawić za pomocą aparatu ortodontycznego. Warto przy tym wspomnieć, iż oferta stomatologiczna skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

W ramach medycyny estetycznej i kosmetologii, Green Clinic proponuje pacjentom szeroki wachlarz zabiegów odmładzających. Dostępne jest tutaj wypełnianie zmarszczek botoksem oraz kwasem hialuronowym, a także lifting za pomocą nici PDO. Wykonywane są także zabiegi mezoterapii igłowej, mikrodermabrazji czy regeneracji skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej. Pacjenci, którzy skarżą się na osłabienie i wypadanie włosów, również mogą poddać się terapii w Green Clinic, w celu ich regeneracji.

Green Clinic wykonuje także innowacyjne zabiegi niechirurgicznej korekcji wyglądu, wykorzystujące plazmę atomową. Dzięki nim możliwa jest plastyka powiek, korekcja “kurzych łapek” czy blizn. Prowadzona jest także laseroterapia, służąca redukcji trądziku, rumienia, przebarwień czy zamknięciu rozszerzonych naczynek krwionośnych.

W ramach kosmetologii dostępna jest między innymi henna oraz stylizacja rzęs. Green Clinic oferuje swoim pacjentom również masaże i pakiety Day Spa, w skład których wchodzą między innymi masaże, peelingi czy aromaterapia.

Green Clinic to zespół ekspertów, których łączy wspólna pasja do piękna, zdrowia i relaksu. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, oferując mu te zabiegi, które kompleksowo wpłyną na poprawę jego zdrowia i wyglądu. Kierują się przy tym zasadą, że miła atmosfera i komfort psychiczny są równie ważne, jak skuteczna terapia, dlatego każda pracująca tutaj osoba odznacza się wysokim poziomem kultury osobistej i empatią.

Green Clinic to nowoczesne, estetyczne miejsce w Gliwicach, które pragnie swoim pacjentom zapewnić jak najwyższy poziom usług. Dlatego zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt, umożliwiający wykonywanie innowacyjnych, nieinwazyjnych zabiegów, które przynoszą oczekiwane rezultaty w krótkim czasie. Stawia na nowe technologie, ale także na relaks, wiedząc, że pełnia zdrowia i poprawa wyglądu możliwa jest tylko u osób wypoczętych i z dobrym samopoczuciem.

Green Clinic powstało w Gliwicach z inicjatywy lek. dent. Katarzyny Malanowicz. Jest ona absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym specjalizację z zakresu stomatologii i ortodoncji ukończyła w 2007 roku. Jednocześnie jest także dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz International Association for Orthodontics (IAO, Międzynarodowego Stowarzyszenia Ortodontycznego).

W Green Clinic towarzyszą jej: Sylwia Berdychowska, specjalistka kosmetologii, masażu i wizażu, Joanna Malanowicz, magister wychowania fizycznego i kosmetolog oraz Małgorzata Pytlas, higienistka stomatologiczna.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie
Green Clinic Katarzyna Malanowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!